دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

New World Development به اولین توسعه دهنده املاک و مستغلات در جهان تبدیل می شود که اوراق قرضه پایداری را به دلار آمریکا ارزش گذاری می کند

[ad_1]

New World Development Company Limited (“NWD” یا “Company”) به عنوان بخشی از تعهد مداوم خود برای ادغام ESG ، به اولین توسعه دهنده املاک و مستغلات در جهان تبدیل شده است که ارزش اوراق قرضه توسعه پایدار (SLB) را ارزیابی می کند. SLB با مشارکت قوی سرمایه گذاران بین المللی ESG (80 ~)) ، از جمله مدیران صندوق های شناخته شده ، مدیران دارایی و شرکت های بیمه در آسیا و اروپا ، در اوج خود 6 بار دوباره مشترک شد. این معامله در واحد پایه T + 275 ارزیابی شد که برای انتشار جدید 5 واحد پایه حق بیمه منفی را در نظر گرفت و همچنین برای اوراق قرضه عمومی به دلار آمریکا ارائه شده توسط NWD به کمترین بازده تاکنون دست یافت.

این اوراق قرضه 10 ساله 200 میلیون دلاری (کوپن: 3.75٪) یک هدف پایداری دارد که مطابق با آخرین شرکت است نقشه راه انرژی های تجدید پذیر، که متعهد به دستیابی به 100٪ انرژی تجدیدپذیر است [1] برای املاک NWD برای اجاره در Greater Bay Area [2] تا سال مالی (FY) پایان 26/2025. عملکرد در برابر هدف ، که توسط یک ارائه دهنده ضمانت شخص ثالث بررسی خواهد شد ، در گزارش سالانه NWD تا زمان بلوغ SLB در سال 2031. گزارش داده خواهد شد. امتیاز از 2027 تا سررسید SLB در هر سال. درآمد حاصل از SLB به ابتکارات توسعه پایدار طولانی مدت NWD و همچنین اهداف کلی شرکت اختصاص خواهد یافت.

آدریان چنگ ، ​​معاون اجرایی و رئیس اجرایی NWD ، گفت: “مشاغل باید برای مقابله با تغییرات اقلیمی به موقع اقدام کنند. با گسترش ما در منطقه خلیج بزرگ (GBA) در چین ، NWD به آینده ای پاک تر برای نسل های آینده کمک خواهد کرد. ما خوشحالیم که اولین اوراق قرضه جهان را در رابطه با توسعه پایدار به دلار آمریکا توسط یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و هدف ما برای دستیابی به 100٪ انرژی تجدید پذیر برای املاک اجاره ای GBA اعلام می کنیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم که بازیکنان بیشتر در زمینه املاک و مستغلات اقدامات جسورانه اما لازم را برای ایجاد ارزش مشترک با همه ذینفعان و حفاظت از محیط انجام دهند. “

انعکاس تعهد چشم انداز جهانی جدید برای توسعه پایدار 2030 به منظور کاهش 50 درصدی شدت کربن در مشاغل متنوع ، نقشه راه انرژی های تجدید پذیر و هدف SLB باعث کاهش بیشتر انتشارات حوزه 2 (انتشار گازهای گلخانه ای غیرمستقیم از مصرف انرژی) در خواص اجاره ای می شود. NWD این تعهدات طبق سناریوی 1.5 درجه سانتیگراد توافقنامه آب و هوایی پاریس به كمك كمك به این شركت كمك می كند تا هدف علمی خود قرار گیرد. NWD جذب انرژی تجدید پذیر را از طریق تولید در محل ، توافق نامه خرید انرژی و گواهینامه ها افزایش می دهد. برای انرژی های تجدید پذیر

الی تانگ ، مدیر پایداری NWD ، افزود: “کاهش کربن در تجارت دیگر برای مقابله با خطرات آب و هوایی کافی نیست. علاوه بر اهداف سبز تعیین شده در چشم انداز پایداری دنیای جدید تا سال 2030 ، ما با اتخاذ انرژی تجدیدپذیر در عملیات ساختمانی و محافظت از جوامع خود در برابر اثرات تغییر ، با بهترین روشهای جهانی همسو خواهیم شد. اقلیم. این معامله رهبری NWD را در ادغام ESG و تأمین مالی پایدار تقویت می کند و از توسعه بازار انرژی های تجدید پذیر پشتیبانی می کند.

NWD ایجاد شده است چارچوب پیوند پایداری، که به اصول اوراق قرضه پایداری منتشر شده توسط انجمن بین المللی بازارهای سرمایه (ICMA) اشاره دارد. این شرکت همچنین نتیجه مثبتی دریافت کرد نظر طرف دوم از Sustainalytics ، ارائه دهنده مستقل پیشرو جهانی ESG و تحقیقات حاکمیت شرکتی و رتبه بندی سرمایه گذاران. تاکنون فقط چند شرکت اوراق قرضه توسعه پایدار در هر جای دنیا منتشر کرده اند.

NWD در سال 2019 و 2020 رتبه 5 ستاره (بالاترین) شاخص پایداری جهانی املاک و مستغلات (GRESB) را حفظ کرده و یک مبتکر برتر در تأمین مالی پایدار است. این شرکت اختصاص داده شده به ترویج ساختمانهای سبز در GBA ، اولین وام سبز و اوراق قرضه سبز هنگ کنگ را از طریق شرکت تابعه New World China Land خود در سال 2018 اعطا می کند. در سال 2019 ، NWD وام پایداری 1 میلیارد HKD ارائه می دهد ، و در سال 2020 اولین مبادله نرخ بهره را در هنگ کنگ مربوط به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل انجام داد.

بانک های درگیر در این معامله JP Morgan و UBS هستند ، به عنوان هماهنگ کننده های جهانی مشترک ، سازمان دهندگان کتاب مشترک و عوامل ساختاری مشترک.

اطلاعات بیشتر اینجا

[1] منظور از “انرژی تجدید پذیر” نصب و تأمین انرژی از محل منابع تجدیدپذیر خارج از محل است

[2] خواص اجاره ای فقط با کنترل عملیاتی مستقیم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *