فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

7 راه آسان برای خلاص شدن از حمله وحشت

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

دیگران می گویند که در هنگام حمله درد قفسه سینه دارند ، بنابراین ممکن است فکر کنند که حمله قلبی دارند.

حملات هراس می تواند ترسناک باشد و زندگی روزمره شما را مختل کند. بعضی اوقات این بیماری باعث می شود که فرد مبتلا توانایی زندگی در تنهایی و مستقل را از دست بدهد. در این مقاله ما تکنیک های ساده ای را به شما می آموزیم که می توانید در هنگام حمله وحشت استفاده کنید. اگر در حین انجام این روش ها باز هم تغییری در شدت و عود حملات مشاهده نکردید ، مطمئن باشید مشاوره استرس این کار را با روانپزشک یا روانشناس انجام دهید.

به خود یادآوری کنید که دچار حمله وحشت شده اید

همانطور که در بالا ذکر شد ، بسیاری از افرادی که دچار حملات وحشت می شوند ، احساس می کنند که در هنگام حمله سکته یا حمله قلبی کرده اند. می توانید به خود یادآوری کنید که این یک وضعیت موقتی است ، به سرعت از بین می رود و احساس خوبی دارید.

شما در طی حمله وحشت نخواهید مرد! این فقط یک حالت انتقالی است. توجه به این امر می تواند به شما اجازه دهد روی روشهای دیگری تمرکز کنید که می توانند علائم شما را کاهش دهند.

یک نفس عمیق بکش

در طی حمله وحشت ، تنفس شما کوتاه و کوتاه می شود و این حمله می تواند یک حمله باشد علت سرگیجه ناگهانی این می تواند اضطراب شما را افزایش داده و علائم حمله را بدتر کند. وقتی حملات وحشت رخ می دهد ، بهتر است روی تنفس تمرکز کرده و نفس های عمیق و طولانی بکشید.

اگر بتوانید تنفس خود را کنترل کنید ، با کاهش بازدم (که می تواند سایر علائم حمله وحشت را بدتر کند) احتمال انجام عمل تعریق بیش از حد یا افزایش سریع عمل دم بسیار کاهش می یابد.

روی نفس کشیدن عمیق از طریق دهان تمرکز کنید. سعی کنید قفسه سینه و شکم خود را کمی باد کرده و دوباره بازدم را به آرامی انجام دهید. با 4 شماره استنشاق کنید ، 1 ثانیه نگه دارید و دوباره با 4 عدد نفس خود را بیرون دهید. این روش می تواند در هنگام حملات وحشت بسیار مفید باشد.

2

خدمات پزشکی خانگی با تخصصی ترین سایت مشاوره آنلاین

چشمانت را ببند

برخی از حملات هراس ناشی از عواملی هستند که احساسات و روان شما را تحریک می کنند. اگر در یک محیط استرس زا و تحریک کننده قرار دارید ، ممکن است دچار حمله وحشت شوید.

اگر نمی توانید این فضای اضطراب آور را ترک کنید ، بهتر است هنگام حمله وحشت چشم های خود را ببندید تا محرک ها کاهش یابد. این می تواند از محرک های اضافی جلوگیری کرده و تمرکز شما بر تنفس را برای شما راحت کند.

از تمرینات احتیاطی استفاده کنید

دقت می تواند به شما کمک کند تا خود را در موقعیتی که در آن قرار دارید تصور کنید. از آنجا که حملات وحشت باعث می شود شما از واقعیت جدا شوید ، توجه به شما کمک می کند هنگام شروع این حملات خود را کنترل کنید.

روی بخشی از بدن خود که با آن آشنا هستید تمرکز کنید. یا مثلاً می توانید دست خود را روی پارچه لباس خود بگذارید. این واکنش ها در واقع شما را ثابت می کنند و چیزی عینی به شما می دهند تا بتوانید روی آن تمرکز کنید.

هدفی پیدا کنید که بتوانید روی آن تمرکز کنید

برخی از افراد در هنگام حمله وحشت شیئی را پیدا می کنند و روی آن تمرکز می کنند تا نگرانی خود را معطوف آن شی یا دستگاه کنند. سعی کنید در اطراف خود مراقب باشید ، دستگاهی را انتخاب کنید و آگاهانه همه چیز را در ذهن خود بنویسید یا مرور کنید.

به عنوان مثال ، ممکن است متوجه شوید که عقربه ساعت با لمس و لرزش کمی انجام می شود. الگوها ، رنگ ها ، اشکال و اندازه ها را برای خود توصیف کنید و تمام انرژی خود را بر روی این جسم متمرکز کنید. این به طور قابل توجهی علائم حملات وحشت را کاهش می دهد

از تکنیک های شل شدن عضلات استفاده کنید

در طول حملات وحشت ، عضلات شما ناخودآگاه سفت و منقبض می شوند. دقیقاً مانند تنفس عمیق ، روش های شل شدن عضلات می توانند از تشدید حملات وحشت جلوگیری کنند. آگاهانه سعی کنید هر یک از عضلات خود را شل کنید. به عنوان مثال ، با چیزی به سادگی انگشتان خود شروع کنید و به تدریج آن را در سراسر بدن پخش کنید. نفس عمیق کشیدن هنگام انجام این کار نیز می تواند بسیار مفید باشد.

اگر قبل از انجام ورزش ورزش کنید ، تکنیک های شل شدن عضله در کنترل حملات هراس بسیار موثر خواهد بود.

یک مکان زیبا و آرام را تصور کنید

ساکت ترین مکان جهان که می توانید تصور کنید کجاست؟ ساحلی آفتابی و موج هایی که آرام آرام می آیند و می روند؟ یک تله کابین که از کوههای زیبا عبور می کند؟ یک آبشار زیبا که با یک انفجار پایین می افتد؟

در هنگام حملات وحشت ، خود را در آنجا تصور کنید و سعی کنید تا آنجا که ممکن است روی جزئیات تمرکز کنید. تصور کنید انگشتان پا را در ماسه گرم فرو ببرید یا بوی خاک مرطوب ریه ها را استشمام کنید. به خاطر داشته باشید که این مکان باید ساکت و آرام باشد تا بتواند احساس آرامش شما را بازیابد.

اگر با انجام این روش ها نمی توانید حمله وحشت خود را کنترل کنید و احساس می کنید که این بیماری مشکلات جدی در زندگی روزمره شما ایجاد کرده است ، اکنون می توانید به یک مشاور مراجعه کنید و روانپزشک آنلاین از مشاوره او تماس بگیرید و استفاده کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *