اکتبر 25, 2021

2 علامت جدید ویروس کرونا را بشناسید

[ad_1]

متخصص بیماری های عفونی:یک متخصص بیماریهای عفونی گفت: “علائم جدید به علائم اولیه بیماری کرونر قلب ، از جمله درد شانه اضافه شده است.” همچنین ، عوارض گوارشی این بیماری اکنون بارزتر شده است.


2 علامت جدید ویروس کرونا را بشناسید


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

جلال مجدیان در پاسخ به این سوال که آیا کرونا در حال حاضر با علائم جدیدی ظاهر می شود؟ آن را در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر مشاهده کنید ، و عوارض گوارشی این بیماری نیز اکنون بارزتر است.

وی ادامه داد: خوشبختانه ، تجربه نشان داده است که وقتی علائم خارج ریوی در بیماری کوید مشاهده می شود ، بیماری کمتر به علائم شدید ریوی منجر می شود که منجر به آسیب های حیاتی می شود ، مانند کسانی که دارای بیماری عروق کرونر قلب هستند با علائم. به شدت برای ما و کسانی که علائم اصلی آنها اسهال ، استفراغ و سایر مشکلات گوارشی است ، کمتر دچار مشکلات ریوی می شوند.

وی با اشاره به مکالمه درباره ظهور مجدد ویروس آنفولانزای خوکی گفت: این ویروس یکی از ویروس های بومی در جهان است و مانند مقابله با حمله بیماری نیست. در طول هر فصل ، ممکن است ویروس آنفولانزای خوکی در منطقه به اوج خود برسد و ما ممکن است ویروس را به صورت پراکنده در مناطق مختلف جهان تجربه کنیم.

وی در پاسخ به این سال که آیا این ویروس در حال حاضر در ایران وجود دارد؟ این بیماری دوباره شعله ور شده است و ما باید موارد بیماری را از منابع آزمایشگاهی معتبر گزارش کنیم که هنوز به طور قطعی گزارش نشده اند.

منبع: میزان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *