ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

192 درخواست گردشگری جایگزین و همکاری GEKA

[ad_1]

اخبارDENİZLİ.COM

آخرین سال 2020 مارس از جانب بوقلمونعلیرغم رکود در بسیاری از بخشها در طی همه گیری ویروس تاج در ترکیه و سراسر جهان پر فکراز دنیزلی و موگلا در زمینه گردشگری جایگزین و تعاونی ها آژانس توسعه دریای اژه جنوبیدر مجموع 192 درخواست پروژه ارسال شده است. در طول روند درخواست حدود 3 ماه ، مالی پشتیبانی می کند آژانس از طریق جلسات اطلاعاتی برگزار شده در یک محیط دیجیتالی و آموزش نوشتن پروژه ، به متقاضیان بالقوه اطلاع داد. این آژانس که در سال های گذشته در جلسات اطلاعاتی و نوشتن پروژه در آیدین ، ​​دنیزلی و موگلا آموزش های فردی را برگزار می کرد ، امسال جلسات و آموزش ها را بصورت آنلاین برگزار کرد. در حوادث ذکر شده تقریباً به 600 نفر می رسد GEKAاطلاعات دقیق در مورد برنامه های متقاضیان بالقوه برای محتوای برنامه ها ، شرایط و فرایندهای درخواست ، و همچنین تهیه پروژه را ارائه دهید.

فراخوان پیشنهادی برای سال 2020 در 9 سپتامبر اعلام شد.

GEKA ، با هماهنگی وزارت صنعت و فناوری ، خواستار پیشنهاداتی برای پروژه های سال 2020 ، “زیرساخت های گردشگری جایگزین برای پروژه های زیرساختی کوچک” ، “گردشگری جایگزین برای شرکت های تجاری” و “بهبود رقابت شرکت های تعاونی و اتحادیه های سازمان های غیرانتفاعی “وی فراخوان پیشنهادهای پیشنهادی برای سال 2020 را با بودجه كل 35 میلیون TL در 9 سپتامبر 2020 اعلام كرد.

حداقل 50 هزار TL و حداکثر 1 میلیون TL پشتیبانی از پروژه های واجد شرایط

بودجه کل “برنامه حمایت مالی از زیرساخت های گردشگری جایگزین برای پروژه های زیرساختی کوچک ، جایی که م institutionsسسات و سازمان های دولتی ، ادارات محلی ، اتاق ها ، بورس ها و موسسات عمومی مشابه ، سازمان های حرفه ای به عنوان 15 میلیون TL تعریف شده است. بر اساس این برنامه که هدف آن افزایش تعداد بازدیدکنندگان و متوسط ​​دوره های اسکان در منطقه با فعال کردن ظرفیت گردشگری جایگزین در منطقه دریای اژه جنوبی است ، حداقل 50،000 TL و حداکثر 1 میلیون TL برای پروژه های واجد شرایط ارائه می شود. در عین حال ، پروژه هایی که باید اجرا شوند افزایش جذابیت و دسترسی مناطق توریستی جایگزین ، ایجاد تنوع در فعالیت های جایگزین توریستی در این مناطق و تلفیق زندگی محلی ، محصولات محلی و عناصر فرهنگی در گردشگری است.

مشاغل با وضعیت SME حداقل 50 هزار TL و حداکثر 500 هزار TL پشتیبانی است

در “برنامه حمایت مالی از گردشگری جایگزین” ، جایی که SME ها می توانند تقاضا كنند ، بودجه كل پروژه هایی كه پتانسیل گردشگری جایگزین منطقه را فعال كرده و تعداد بازدیدكنندگان اقامت در منطقه را افزایش می دهد ، و طول مدت اقامت متوسط ​​10 میلیون TL توسعه گردشگری و گردشگری سلامت و ادغام زندگی محلی ، تولیدات محلی و عناصر فرهنگی در گردشگری از اهداف اصلی این برنامه است. این برنامه حداقل 50 هزار TL و حداکثر 500 هزار TL برای پروژه هایی فراهم می کند که این اهداف را برآورده می کند و اولویت ها

حداقل 50 هزار ریال و حداکثر 500 هزار میلیارد ریال پشتیبانی از تعاونی ها و اتحادیه های تولید محور

“برنامه حمایت مالی برای افزایش رقابت پذیری تعاونی ها و اتحادیه ها” با کل بودجه 10 میلیون تومانی ، با هدف افزایش سهم تعاونی ها و اتحادیه های تولید محور در اقتصاد منطقه با فراهم آوردن ساختار رقابتی است. طبق برنامه پروژه های واجد شرایط حداقل 50 هزار و حداکثر 500 هزار تن.

پروژه های موفق با معیارهای کافی به اطلاع عموم خواهد رسید

روند ارزیابی پروژه هایی که روند درخواست آنها به پایان رسیده است آغاز شده و روند ارزیابی پس از بررسی مقدماتی توسط آژانس توسط ارزیابان مستقل و کمیته ارزیابی ادامه خواهد یافت. روند ارزیابی با ارسال پروژه ها به هیئت مدیره آژانس به پایان می رسد و پروژه های موفق با معیارهای کافی از طریق وب سایت GEKA و حساب های رسانه های اجتماعی به مردم اعلام می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *