دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]4 مارس تاریخچه دستمزد پایین و تبعیض … حتی بحث “سن بازنشستگی زنان 25 سال است”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]4 مارس تاریخچه دستمزد پایین و تبعیض … حتی بحث “سن بازنشستگی زنان 25 سال است”

تغییر دادن2021-03-04 10:36مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-04 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

4 مارس 2011 “در مقابل دستمزد کم و کار مضر زنان”

“واقعیت این است که 70٪ کل زنان کارگر نامنظم هستند و تنها 30٪ کارگران منظم هستند.”

ده سال پیش ، روزنامه امروز کیونگ یانگ تصویری از اعضای گروه های زنان را منتشر کرد که بالون هایی با “دستمزد پایین” و “انواع تبعیض” در دست دارند. در آن روز ، آنها در Gwanghwamun Plaza در پنجمین روز جهانی زن (8 مارس) گرد هم آمدند و یک نمایش و کنفرانس مطبوعاتی را برای متهم کردن تبعیض جنسیتی و خشونت علیه زنان در زمینه های مختلف مانند کار و مراقبت های اجتماعی برگزار کردند.

یکی از موضوعات اصلی مورد بحث در کنفرانس مطبوعاتی در آن زمان “سیستم کاری انعطاف پذیر” بود که توسط دولت لی میونگ باک اجرا شد. سیاست دولت لی میونگ باک در مورد مشاغل زنان تقسیم کارمندان دولت و حتی برخی از کارگران عادی است که “از طریق” سیستم کار انعطاف پذیر “به عنوان” شغل های هنوز بهتر “بیان می شود و ارتقا w حقوق پایین و اشتغال ناپایدار. نیروی کار” پارک اون سلام ، رئیس اتحادیه کارگران زنان در یک کنفرانس خبری. “استراتژی ملی اشتغال 2020” که توسط دولت لی میونگ باک ارائه شد نیز به دلیل وادار کردن زنان به کار در مشاغل کم درآمد با انتقاد انتقاد شد.

[오래 전 ‘이날’]4 مارس تاریخچه دستمزد پایین و تبعیض ... حتی بحث در مورد

اکنون نیز ، 10 سال بعد ، در سال 2021 و یازدهمین سالگرد روز جهانی زن ، اوضاع پیرامون کار زنان رو به وخامت است. به لطف تاج 19 ، مشاغل شخصی و خدماتی بطور قابل توجهی کاهش یافته است و به دلیل آموزش از راه دور و کلاسهای از راه دور ، ساعات مراقبت و خانه به سرعت افزایش یافته است. در نتیجه یك نظرسنجی كه توسط سازمان های محلی زنان مانند پوهانگ روی 387 زن در ماه مه سال گذشته انجام شد ، بیش از 70٪ كل ساعات كار یا فرم ها به دلیل تاج 19 و 12.5٪ موارد قطع حقوق و تأخیر پرداخت ، تغییر می كند . بر اساس نتایج تأثیر سیاست های تحقیقاتی زنان در مهلت اشتغال زنان ، متوسط ​​درآمد ماهانه مربیان پس از مدرسه پس از حادثه کرونا 19 تنها 27000 درآمد است و سهم کسانی که هیچ درآمدی ندارند ، 95.8 است. گفته می شود که به٪ رسیده است.

دوره ای وجود داشت که سن بازنشستگی زنی که حتی در دادگاه کار می کرد 25 سال تخمین زده شد. بیایید به ضبط یک روز دیگر نگاه کنیم که فراتر از قضاوت بود و مسائل اجتماعی پیرامون کار زنان را برافروخت.

■ 4 مارس 1986 “سن بازنشستگی زنان کارگر 55 سال است نه 25 سال”

[오래 전 ‘이날’]4 مارس تاریخچه دستمزد پایین و تبعیض ... حتی بحث در مورد

“سن بازنشستگی برای زنان شاغل تا 25 سال است.” باید دید که زنان می توانند تا 55 سال کار کنند. “

این محتوای نبرد اصلی در پرونده لی کیونگ سوک است که در گذشته در دادگاه به شدت مورد اعتراض قرار گرفته است. این بحث ، که اکنون ممکن است کاملاً پوچ به نظر برسد ، فقط 35 سال پیش است.

در آن روز در سال 1986 ، دادگاه عالی سئول حکم داد که زنان باید “حق کار” را تا 55 سالگی تضمین کنند ، که توسط قانون استانداردهای کار تضمین شده است. این تصمیمی بود که تصمیم اولین دادگاه در آن زمان را لغو کرد و گفت: “سن بازنشستگی زن تا 25 سال است ، پس از آن او باید شرکت را ترک کند و یک خانواده تشکیل دهد.” در این مقاله اظهار نظر شده است: “این تصمیم گامی به جلو در حمایت از حقوق زنان و ارتقا rights حقوق و منافع است” و بیان می دارد: “رای نهایی دیوان عالی کشور جلب توجه می کند زیرا موافقان و مخالفان این موضوع در موارد قانونی مخلوط هستند. جهان “

آغاز حادثه به سالها قبل برمی گردد.

یک روز در سال 1983 ، لی کیونگ سوک ، 24 ساله ، کارمند دفتر کار در یئونگدونگپو گو ، سئول ، دچار سانحه رانندگی شد. عامل این امر جئون جئونگ-هوان بود که در اونپیونگ گو سئول زندگی می کرد و یک راننده تاکسی بود که با تاکسی شرکت رانندگی می کرد. لی کیونگ سوک شرکت خود را ترک کرد زیرا هنگام تصادف پای راست خود را آسیب دید. در آن زمان ، آقای لی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان دخترانه ، در Bangil Trading ، یک شرکت صادراتی خیاطی کار کرد و ماهیانه 109000 بوی بد دریافت کرد. طبق گزارشات در آن زمان ، حقوق همكاران آقای لی به حدود 210،000 افزایش یافته بود كه حقوق بلافاصله پس از حادثه 33٪ افزایش یافت.

اولین تصمیم دادگاه در آوریل 1985 حکم داد که “سن بازنشستگی زنان 25 سال است” و بنابراین میزان غرامت تعیین شده توسط سهم لی به میزان قابل توجهی از حد انتظار کاهش یافت. در صورت از دست دادن ذهن و جسم در اثر حادثه ای مانند تصادف رانندگی ، سود با توجه به سن کار باقی مانده تعیین می شود. اگر این 25 سالگی تعریف شود ، فقط برای یک سال محاسبه می شود. طبق قانون استانداردهای کار ، ارزیابی حقوقی در آن زمان تقسیم شد ، زیرا “زنان معمولاً فقط تا 25 سالگی کار می کنند” ، اگرچه آنها باید تا 55 سالگی را به عنوان سن کار احتمالی تعریف کنند و حدود 30 سال غرامت پرداخت کنند. در آن زمان ، میزان خسارت مطالبه شده توسط متقاضی حدود 40 میلیون وون و اولین دادخواست در حدود 8.5 میلیون وون بود که تنها حدود 21٪ غرامت درخواستی متقاضی است.

جامعه زنان ، که نسبت به تصمیم اولین پرونده قضایی معترض است ، که سن بازنشستگی زنان را 25 سال تعیین کرد ، س withالاتی را در مورد “فدراسیون زنان برای لغو سیستم بازنشستگی پیش از موعد برای زنان 25 ساله” ایجاد کرده است “، متشکل از شش سازمان زنان ، از جمله تلفن زنان ، انجمن دوستی زنان و سایر فرهنگ ها. (رئیس جمهور هی سون کیم). “پرونده لی کینگ سوک” فراتر از موضوع جبران خسارت برای تصادفات جاده ای است و به عنوان یک معضل اجتماعی گسترش می یابد ، که با عقیده خاموش زنان در آن زمان مواجه می شود مبنی بر اینکه وقتی در سن ازدواج “عادی” هستند ، باید شرکت و فقط با خانواده معامله

در واقع ، در دهه 1980 ، حتی در موارد کارمندان قانونگذاری ، قضایی و اداری ، سن بازنشستگی برای سایر منابع ، اپراتورهای تلفن و غیره ، که زنان عمدتاً مسئول آن بودند ، از 40 تا 41 سال و سن بازنشستگی بود. از نوع 1 (همه پارک ها ، کارگران گرمایش ، خبرنگاران ، و غیره) او گفت که دیوانه نیست. بر اساس توافق نامه جمعی برای تجزیه و تحلیل و بررسی شرایط واقعی کار ، که توسط اتحادیه فلزکاران در اکتبر 1988 انجام شد ، 52.3٪ از مردان در گروه سنی 60 ساله بلندتر از زنان هستند ، در حالی که 437٪ از زنان در دهه 50 برای بازنشستگی. آنها می گویند من خیلی شلوغ بودم.

خود آقای کیونگ سوک لی نیز از غیرمنصفانه بودن لغو بازنشستگی پیش از موعد آگاه بود. در روز دادرسی دوم ، لی کنگ سوک پس از شنیدن قرائت این حکم گفت. “بسیار خوشحالم که تکالیف دشوار حذف سن بازنشستگی پیش از موعد را حل کردم. با این حال ، متاسفم که خسارت قابل توجهی دریافت نکردم. “در فرایند استیناف ، بر خلاف فرآیند اول ، سن 55 سالگی به عنوان سن کار محاسبه می شود ، اما افزایش حقوق و پاداش بر اساس حقوق در زمان حادثه و از دست دادن کار به دلیل حادثه تشخیص داده نمی شود. دستور داده شد که حدود 9/45 میلیون درآمد کسب کند که درصدی است.

با این حال ، اهمیت “پرونده لی کیونگ سوک” قابل توجه است ، زیرا یک مسئله اجتماعی در مورد سن بازنشستگی زنان ایجاد کرده است که به طور پیش فرض “کم” است. یک سال بعد ، در سال 1987 ، قانون برابری جنسیتی تصویب شد. اگرچه مشکلات عملی هنوز باقی است ، حقوق برابر زنان و مردان برای کار پیش بینی شده است.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *