ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]14 مه ، فقط رگها خانواده هستند؟ به عنوان یک خانواده …

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]14 مه ، فقط رگها خانواده هستند؟ به عنوان یک خانواده …

تغییر دادن2021-05-14 00:07مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-14 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

Филм <Да бъдеш баща по този начин> تهیه شده توسط TV Road Fox Korea”/></p>
<p>فیلم سینما<그렇게 아버지가 된다>تهیه شده توسط Tbroad Fox Korea</p>
</p></div>
<p class=

14 14 مه 1981. خون غلیظ تر از آب است

صدای پیانو ، خنده و بازی کودک در اتاق نشیمن ، پدر را غرق در خوشبختی می کند. لحظه ای که احساس عشق و رضایت خانوادگی می کنید ، با شما تلفنی تماس می گیرد. این تماس از بیمارستان بود که کودک تغییر کرده است. پدر تصمیم می گیرد با والدین و خانواده هایشان ملاقات کند. آنها شیوه زندگی کاملاً متفاوتی داشتند. مهارت های پیانوی کودک برخلاف خودش ، ناگهان افزایش نمی یابد و چشمانش شبیه به هم نیستند. همه چیز متفاوت به نظر می رسد.

فیلم سینما <그렇게 아버지가 된다>طرح از. داستانی شبیه فیلم واقعاً اتفاق افتاد. 30 سال پیش در این روز ، کیونهان شینمون داستان کودکی را تعریف کرد که به بیمارستان تبدیل شده است.

کیونگ یانگ شینمون در 14 مه 1981

کیونگ یانگ شینمون در 14 مه 1981

در بیمارستان St. Mary در Uijeongbu بود که کودک تغییر کرد. والدین دو کودک که به نوبت در دستگاه جوجه کشی قرار گرفتند ، 5 بار با یکدیگر دیدار کردند. با این حال ، مواضع این دو پدر و مادر متفاوت بود. یکی از والدین بیولوژیکی این دو کودک گفت: “من نمی توانم از هم جدا زندگی کنم وقتی که می دانم یک دختر واقعی هستم.” مشاجره این دو زوج ، که با هم مخلوط بودند ، نشانه هایی از تکثیر در دادگاه را نشان داد ، اما در یک برنامه تلویزیونی ظاهر شد و شواهدی یافت. KBS <9시에 만납시다>و آنها در اصل به توافق رسیدند که “پدران دختر خود را تربیت کنند”. این زوج همچنین گفتند: بیمارستان همچنین باید در تصمیم گیری صحیح فعال باشد.

خبرنگار کیم سنگ مین

خبرنگار کیم سنگ مین

عنوان مقاله “خون غلیظ تر از آب بود” بود. این بدان دلیل است که اجماع دو خانواده بر وزن “خانواده” گذاشته شده است. در آن زمان ، تصویر خانواده ، متمرکز بر رابطه خون ، عمومی بود. امروزه نیز می توان ردپای خانواده سنتی را در قوانین مختلف یافت. ماده 779 (1) قانون مدنی دامنه اعضای خانواده را به عنوان همسر ، خویشاوندان خون و خواهر و برادر تعریف می کند. ماده 3 (1) قانون چارچوب خانواده های سالم پیش بینی کرده است که “خانواده واحد اصلی جامعه است که متشکل از ازدواج ، پیوندهای خونی و فرزندخواندگی است”. اهمیت خانواده هنوز به ازدواج و خون بستگی دارد.

اشکال خانواده از بسیاری جهات در حال تغییر است ، اما تغییرات اجتماعی و نهادی هنوز کند است. چندی پیش ، سیاوری فوجیتا ، فیلمبردار تلویزیون ، تولد بدون ازدواج را آزاد کرد. گفته می شود وی با اهدا اسپرم به ژاپن پسری به دنیا آورده است. این باز هم مسئله اهمیت خانواده بود. به هر حال ، یک برنامه سرگرمی برای تربیت کودکان <슈퍼맨이 돌아왔다>هنگامی که خبر پیوستن خانواده سایوری رسید ، دادخواست های مخالفت برای ترویج زایمان مجرد به دادخواست ملی خانه آبی و مرکز حقوق تماشاگران KBS رسید.

از طرف دیگر ، صدای استقبال از آرزوی دیدن خانواده سایوری دشوار بود. در تاریخ 27 ماه گذشته ، وزارت برابری جنسیتی “چهارمین برنامه جامع برای خانواده های سالم” را ابلاغ کرد ، که تا 2025 پایه ای برای ارتقا سیاست خانواده خواهد بود. سیاست تبعیض آمیز به جای استفاده از عبارات تبعیض آمیز مانند “خارج از ازدواج” در قوانین و مقررات مختلف ، خانوارهای مجردی که در خارج از ازدواج یا رابطه خونی با هم زندگی می کنند یا خانواده های یک نفره نیز انتخاب می کنند که در قانون و سیستم گنجانده شوند. وزارت اوقات فراغت و اوقات فراغت افزود: “جدا از مفهوم سنتی فرهنگ خانواده محور ، آگاهی از حقوق فردی اعضای خانواده در حال افزایش است و درک نقش های جنسیتی در خانواده در حال تغییر است ، اما شرایط اجتماعی جبران نمی کند. ،” او افزود.

به نظر می رسد او در کنار خانواده من است. اما خانواده چیست؟ مثل مقاله 30 سال پیش ، آیا خون تیره تر از آب است؟ آیا خانواده بر پیوندهای خون و ازدواج “خانواده سالم” متمرکز شده است؟ از خانوارهای مجرد گرفته تا تولدهای مجرد ، چه زمانی آماده شناخت و پذیرش انواع مختلف خانواده خواهیم بود؟ این فیلم “برخاستن” برای پدرم نام دارد. در وهله اول خانواده وجود ندارد ، اما آیا چنین است که “خانواده” دیگری “شود”؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *