ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 9 آوریل “پسر ، به طور مستقل زندگی کن” اراده پدر بدون ارث

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 9 آوریل “پسر ، به طور مستقل زندگی کن” اراده پدر بدون ارث

تغییر دادن2021-04-09 11:14مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-09 00:04

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر 10 سال از 1961 تا 2011 در همان روز مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

ظاهر تنها پزشک.  وب سایت شرکت یوهان

ظاهر تنها پزشک. وب سایت شرکت یوهان

9 آوریل 1971 “بازگشت کلیه اموال به عموم مردم … تنها پزشکی که وصیت نامه را ترک کرد”

“تمام 14941 سهم من به صندوق اعتماد اجتماعی و آموزشی کره (بنیاد یوهان کنونی) اهدا شد.” این مطالب وصیت نامه دکتر ایلهان ایلهان ، بنیانگذار شرکت یوهان است که در 8 آوریل 1971 صادر شده است.

پنجاه سال پیش امروز (9 آوریل 1971) ، کیونگ یانگ شینمون <고 유일한 박사 유언장 “전 유산을 사회·교육 사업에”>مقاله ای با عنوان وجود داشت. دکتر آیو در 11 مارس 1971 در سن 76 سالگی درگذشت و حدود یک ماه بعد وصیت نامه وی آزاد شد.

دکتر یو در وصیت نامه خود نوشت که همه 14941 سهم شرکت یوهان (20.6٪ از تعداد سهام صادر شده) را به صندوق کمک های اجتماعی و آموزشی کره اهدا خواهد کرد. این صندوق توسط دکتر آیو برای پروژه های بورس تحصیلی و پروژه های کمک اجتماعی تاسیس شده است. او که فکر می کرد توسعه آموزش و پرورش کشور است ، کارهای زیادی را برای پرورش استعدادها انجام داد. همانطور که در پایان زندگی وی مشاهده می شود “سود حاصل از یک شرکت باید به جامعه ای که شرکت را مطرح کرده است برگردانده شود” ، دکتر یو کمک به جامعه را مهم می داند.

قرار بود تمام دارایی او برای پروژه های آموزشی مورد استفاده قرار گیرد و وی با تأکید بر اینکه پسرش ایل سون یو ، خانواده نزدیک وی ، می تواند زندگی خود را تأمین کند ، ارث خود را به ارث نمی برد. گفته می شود که در وصیت نامه نوشته شده است. “پسرم یو ایل سئون از دانشگاه فارغ التحصیل شد ، بنابراین از این به بعد تنها زندگی کن.”

با این حال ، او از دخترش یو جا را خواست که در مدرسه عالی فنی یوهان و 5000 پنگ زمین در اطراف آن مقبره ای به او بدهد تا آن را مانند باغ یوهان تزئین کند. دکتر یوو نیز در وصیت نامه خود نوشت: “هرگز حصاری در باغ یوهان نگذارید و اجازه ندهید دانش آموزان دبیرستان سنگین و صنعتی یوهان به میل خود بیایند و بروند تا آنها بتوانند اراده جوانی را که در روح بی عیب و نقص زندگی می کند احساس کنند. جوانان ، دانش آموزان ، حتی از زیر زمین. در جامعه برندگان امروز ، که سود فقط توسط آنها گرفته می شود و با دیگران تقسیم نمی شود ، اراده دکتر آیو معنای جدیدی می یابد.

[오래 전 ‘이날’]    9 آوریل
در تاریخ 21 فوریه 2019 ، رئیس جمهور مون جائه این در مراسم فارغ التحصیلی که در دانشگاه یوهان در بوچئون ، استان گیونگی برگزار شد ، سخنرانی خوش آمد گویی کرد.  خبرنگاران عکاسی خانه آبی

در 21 فوریه 2019 ، رئیس جمهور مون جائه این در مراسم فارغ التحصیلی که در دانشگاه یوهان در بوچئون ، استان گیونگی برگزار شد ، شرکت کرد و سخنرانی تبریک گفت. خبرنگاران عکاسی خانه آبی

دکتر یو نیز یک فعال استقلال است. در سال 1909 ، هنگامی که 14 ساله بودم ، وارد آکادمی کودکان کره شدم ، اولین آکادمی ارتش استقلال کره در ایالات متحده ، و آموزش نظامی دیدم. در سال 1916 ، وی در کنفرانس آزادی کره و آمریکا در فیلادلفیا ، ایالات متحده آمریکا ، “قطعنامه ای که اهداف و آرمانهای مردم کره را اعلام می کند” نوشت و خواند و استقلال کره را از قدرتهای جهانی خواستار شد. دکتر یو ، که به کره آمد ، در دسامبر 1926 شرکت یوهان را در یونو ، سئول تاسیس کرد. در سال 1941 ، وی به عنوان عضو کمیته اجرایی فدراسیون کره آمریکایی کره ای در لس آنجلس ، ایالات متحده آمریکا خدمت کرد ، دیپلماسی و تبلیغات توسط دولت موقت جمهوری کره.

رئیس جمهور مون جه این در مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه یوهان در سال 2019 شرکت کرد. بر خلاف روسای جمهور قبلی که در مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه های ملی مانند دانشگاه ملی سئول ، آکادمی و پلیس حضور داشتند ، تحلیل شد که این برای بازدید از کالج های خصوصی غیر معمول است. در آن زمان ، معاون سخنگوی Cheong Wa Dae گفت: “دانشگاه یوهان مکانی برای آموزش تکنسین های حرفه ای است و من به منظور بازدید از استعدادهای فنی جوان با تجربه و مهارت های عملی برای بازدید آمدم.” او همچنین با چشم انداز یک نوآور همسو شد ، کشوری فراگیر که به خوبی با هم زندگی می کنند. “

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *