فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 7 ثروتمندترین فروشنده مواد مخدر فوربس در جهان

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 7 ثروتمندترین فروشنده مواد مخدر فوربس در جهان

تغییر دادن2021-05-20 09:02مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-20 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

درام دارویی نتفلیکس

پوستر درام Netflix Narcos

20 20 مه 1991 ، پادشاه مواد مخدر که “به جای بدهی نارات پرداخت”
در این روز ، 30 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای درباره “امکان گلدوزی” “پادشاه مواد مخدر” منتشر کرد. در این مقاله آمده است که پادشاه مواد مخدر “اگر دولت (کلمبیا) قول دهد که نیروهای تازه وارد (خود) را به ایالات متحده عرضه نکند ، من دیر یا زود تسلیم می شوم.” باید تسلیم شود. ” در این مقاله آمده است: “دولت کلمبیا از تأمین نیرو های آمریکایی برای مجرمان مواد مخدر امتناع کرده است.” وی پیش بینی می کند که استرداد پادشاه مواد مخدر بسته به اینکه کلمبیا خواسته های ایالات متحده را بپذیرد یا نه متفاوت خواهد بود.

آنچه به ویژه برجسته است پیش زمینه ای است که در آن دولت کلمبیا درخواست های تأمین نیرو از ایالات متحده را رد می کند. در این مقاله آمده است: “در سال 1985 ، قرارداد استرداد ایالات متحده و کلمبیا به عنوان پاداش پرداخت 14 میلیارد دلار بدهی دولت به نمایندگی از فروشندگان مواد مخدر به رهبری این پادشاه مواد مخدر ، به طور خصوصی توسط کنگره پردازش شد.”

این ارباب مواد مخدر کیست که گفته می شود بدهی خارجی کشور را پرداخت کرده و حتی توافقنامه های بین المللی فرهنگی خصوصی داشته است؟ این پابلو اسکوبار است. در این مقاله اسكوبار به عنوان رهبر بزرگترین سازمان مبارزه با مواد مخدر ، مدلین و “یك سرمایه دار بین المللی چند میلیارد دلاری متهم در كلمبیا و ایالات متحده” به تصویر كشیده شده است.

اسکوبار ، معروف به پابلو ، شخصی بود که از دهه 1970 تا اوایل دهه 1990 در بازار مواد مخدر در کلمبیا و آمریکا و همچنین در سراسر جهان تأثیرگذار بود. داستان او همچنین در درام هایی مانند “Narcos (فروشنده مواد مخدر)” و “Sicario (قاتل)” ساخته شده است. سازمان مواد مخدر Medellin Cartel که وی ریاست آن را بر عهده دارد ، زمانی 80٪ از توزیع کوکائین در ایالات متحده و 35٪ از توزیع جهانی را تحت سلطه خود داشت. می توانید حدس بزنید که چرا ایالات متحده سعی کرده مجموعه جدیدی را برای فروشنده مواد مخدر کلمبیایی اسکوبار فراهم کند ، درست است؟ در اوج شکوفایی خود ، کارتل مدلین حدود 420 میلیون دلار به ازای هر سهم به ارزش فعلی و 22 میلیارد دلار در سال درآمد کسب کرد و اسکوبار در سال 1989 به عنوان هفتمین مرد ثروتمند جهان در مجله تجاری آمریكا فوربس انتخاب شد.

وی همچنین با شعار بی رحمانه “Plata o Plomo” یا “نقره ای (رشوه) یا سرب (گلوله)” شهرت دارد. از پرسنل سیاسی و متحدان مانند سیاستمداران ، روسای دولت های محلی ، قضات ، دادستان ها و پلیس گرفته تا سایر سازمان ها و شورشیان چپ ، و همچنین نمایندگان دفتر اجرای مواد مخدر اعزامی از ایالات متحده ، وی به طور تصادفی رشوه داد. و اگر شاعر نبودند ، بدون توجه به جایگاهشان ، بی رحمانه تلافی می کردند. شناخته شده است که بیش از 400 نفر ، از جمله سه نامزد ریاست جمهوری ، دو دادستان کل سابق و فعلی و صدها دادستان و افسر پلیس ، به دستور وی درگذشته اند. رئیس آژانس مبارزه با مواد مخدر آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نبود. وی همچنین ساختمان های رسانه ای و دولتی را که از وی انتقاد می کردند بمب گذاری کرد و صدها کشته و هواپیما منفجر کرد و در جستجوی نامزد ریاست جمهوری بود که از محکومیت وی خودداری کرد.

کیونگ یانگ شینمون ، 20 مه 1991

کیونگ یانگ شینمون ، 20 مه 1991

چگونه می توان هیولایی مانند کسی که با ثروت ، قدرت و اقتدار بر قدرت عمومی دولت غلبه کرد ، متولد شود؟ کلمبیا حتی قبل از وجود کشور “کلمبیا” ، یعنی زمانی که به مستعمره اسپانیا تبدیل شد ، سابقه خونین داشت. جنگ استقلال سیمون بولیوار ، جنگ تیان و ژاپن بین لیبرال ها و محافظه کاران پس از استقلال (1903-1999) و دوران خشونت (لا ویولنسیا 1946-1957) ، به دنبال آن دولت و شورشیان چپ (FARC ، ELN و غیره) .) ، که 52 سال ادامه داشت تا سال 2016. جنگ داخلی بین این دو … “خشونت” بی امان اسکوبار در تاریخ “حاکمیت خشونت” و نه “حاکمیت قانون” ممکن و م effectiveثر بود.

به دلیل جنگ داخلی طولانی ، کلمبیا توانایی ایجاد زیرساخت های جدید را نداشت. ساختار اقتصادی استعماری ، که منابع مورد نیاز میهن را تأمین می کرد و از وطن کالایی مصرف می کرد ، ادامه یافت و اقتصاد ملی به صادرات قهوه و منابع متکی بود. وقتی قیمت منابع در پاسخ به نوسانات اقتصادی بین المللی به شدت کاهش یافت ، تأثیر مستقیماً بر اقتصاد ملی وارد شد و چون پایگاه صنعتی ضعیف بود ، مشاغل مناسب کمتری وجود داشت. جوانان برای تأمین معاش خود به باندهای تبهکار پیوسته اند و مجبورند که به اقتصاد زیرزمینی از جمله قاچاق درآمد خصوصی و همچنین دارایی های ملی اعتماد کنند.

به ویژه ، با افزایش استفاده از ماری جوانا در ایالات متحده به دلیل فرهنگ هیپی که در اواسط دهه 1970 ایالات متحده را در برگرفت ، زمین کشاورزی حاصلخیز کلمبیا مناسب برای کشت قهوه به کشت انبوه ماری جوانا تبدیل شد و این فرصتی برای افزایش سهم مواد مخدر در اقتصاد زیرزمینی کلمبیا. بعداً ، وقتی ایالات متحده به بزرگترین بازار مصرف کوکائین در جهان تبدیل شد ، کلمبیا به بزرگترین تولید کننده کوکائین در جهان تبدیل شد.

بزرگترین بازار مصرف جهان ، واقع در همسایگی ، شرایط مطلوب رشد ، نیروی کار جوان غنی از بیکاری و نیروی اجتماعی ناتوان از خشونت … یک فضای مناسب برای رشد سازمان های مواد مخدر ایجاد می کند. اقتصاد زیرزمینی که نمایانگر بخش عمده ای از اقتصاد ملی است. جای تعجب نیست که اسکوبار ، بازار مسلط دارو که بیشتر اقتصاد زیرزمینی را اشغال می کند ، به یک وجود فراملی (؟) تبدیل شده است.

وی حتی از طرف دولت در زیرساخت های اجتماعی و رفاهی سرمایه گذاری می کند. وی در پایگاه خود ، مدلین ، با مدیریت سوپ ضمن ساختن 1000 خانه و همچنین امکانات اولیه مانند مدارس ، بیمارستان ها و کلیساهای جامع ، برای تسکین فقرا تلاش می کند. بر اساس محبوبیتی که در آن زمان کسب کرد ، وی در سال 1982 به عنوان نماینده پارلمان انتخاب شد. به همین دلیل هنوز هم برخی از مردم عادی از او به عنوان “دشمن” یاد می کنند.

پابلو اسکوبار.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

پابلو اسکوبار. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

اوه آیا اسکوبار واقعاً گلدوزی است؟ بله ، من در ژوئیه 1991 ، حدود دو ماه پس از انتشار مقاله ، گلدوزی می کنم. این به این دلیل است که دولت کلمبیا درخواست استرداد استخدام نیروهای آمریکایی را رد کرده است. امتیازات در همین جا متوقف نشد. او زندان خودش را طراحی کرد و محافظانش انتخاب شدند. با این حال ، او همچنان به دستور ترور حتی در زندان (؟) ادامه داد ، و صبر دولت کلمبیا نیز به حد خود رسید. هرچه فشارهای ایالات متحده روز به روز افزایش می یابد ، در آستانه تحویل افراد تازه وارد به ایالات متحده است. او سپس به راحتی از زندانی که طراحی کرده بود فرار کرد ، و بعداً در دسامبر سال 1993 هنگام زندگی در یک پناهگاه توسط نیروهای ویژه ایالات متحده و کلمبیا کشته شد.

اکنون که پادشاه مواد مخدر مرد ، آیا جرم یا خشونت مرتبط با مواد مخدر کاهش می یابد؟ عکس این درست است. هنگامی که ببر (؟) ناپدید شد ، کلاه ایمنی قبلی گرگ (؟) با جدیت آغاز شد. با فروپاشی کارتل مدلین ، جنگ بین گروههای کوچکی که سعی در اشغال مناطقی داشتند که تبدیل به موجو- گونگسان شدند ، ادامه یافت و مردم همچنان به مرگ ادامه دادند. علاوه بر این ، در توافقنامه صلح 2016 ، بزرگترین شورشی کلمبیایی FARC خلع سلاح شد ، که منجر به “شکاف قدرت” در قلمرو تحت کنترل شورشیان شد و سازمان های مواد مخدر در کلمبیا و مکزیک این شکاف را برطرف کردند. به دلیل اجبار یا معاششان ، مردم محلی هنوز کوکائین تولید می کنند و با وجود سرکوب گسترده ، منطقه افزایش یافته است. در سال 2018 گزارش هایی مبنی بر کشته شدن هر سه روز یک رهبر محلی یا فعال حقوق بشر در زمینه قاچاق مواد مخدر وجود داشت.

جرایم و خشونتی که با حذف سلطان مواد مخدر حل نمی شود ، چگونه می توانیم آن را حل کنیم؟ من به چیزی غیر از “ایجاد محیطی که مردم بتوانند بدون لمس مواد مخدر زندگی کنند” فکر نمی کنم. و این تکالیف فقط به کلمبیا یا کشورهای آمریکای لاتین داده نمی شود. این همچنین یک وظیفه فوری برای ایالات متحده است. اکنون نه تنها مقادیر زیادی مواد مخدر به ایالات متحده ارسال می شود ، بلکه پناهندگانی که از خشونت های دارویی خسته شده اند نیز ارسال می شوند. تنها راه جلوگیری از آنها کمک به آنها است که خانه خود را به مکانی برای زندگی تبدیل کنند؟

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *