دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 5 مه چرا همچنان به تعویق انداختن بودجه “کودکان” ادامه می دهید

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 5 مه چرا همچنان به تعویق انداختن بودجه “کودکان” ادامه می دهید

تغییر دادن2021-05-05 00:13مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-05 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

5 مه 1971 “پروژه کودکان تحت فشار بی تفاوتی”

اخیراً ، به دلیل مجموعه ای از موارد کودک آزاری ، به دنبال پیشرفت هایی در سیستم محافظت از کودکان بوده است. علاوه بر گسترش نیروی کار متخصصان حمایت از کودکان ، به سیستمی نیاز داریم که به طور موثر فعالیت های پراکنده رفاه کودک را در وزارتخانه های مختلف مانند وزارت بهداشت ، درمان و رفاه اجتماعی ، وزارت آموزش و پرورش و وزارت برابری جنسیتی به اشتراک بگذارد. خانواده. همه اینها فقط با منابع مالی امکان پذیر است.

اما آیا می دانید بیشتر بودجه وزارت بهداشت ، درمان و رفاه اجتماعی برای پیشگیری از خشونت علیه کودکان “بودجه” است؟ در حال حاضر ، صندوق حمایت از قربانیان جرم وزارت دادگستری و صندوق قرعه کشی وزارت راهبردی و دارایی 90٪ بودجه پیشگیری از خشونت علیه کودکان را نمایندگی می کنند. این ساختاری است که در آن بسیاری از جریمه ها پاک و بسیاری از بلیط های قرعه کشی فروخته می شود تا منابع مالی برای جلوگیری از کودک آزاری فراهم شود.

کیونگ یانگ شینمون ، 5 مه 1971

کیونگ یانگ شینمون ، 5 مه 1971

به نظر می رسید حتی 50 سال پیش ، کار کودکان تابع روند بودجه دولت است. در 5 مه 1971 ، کیونگ یانگ شینمون اعلام کرد که یارانه دولتی اعطا شده برای پروژه حمایت از کودک پرداخت نشده است. پس از یک سالگرد روز کودک ، بی تفاوتی نسبت به کودکان سابقه طولانی دارد.

این مقاله گزارش می دهد که از حدود 140 میلیارد KRW بودجه تنظیم شده توسط وزارت بهداشت و امور اجتماعی (وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی فعلی) به عنوان صندوق مالی ملی برای پروژه های کودکان در سال 1971 ، 80٪ باقیمانده ، به استثنای برخی از هزینه های کارگری تا به امروز پرداخت نشده است. بودجه اختصاص یافته به وزارت بهداشت و امور اجتماعی در سال 1971 تنها 1.9٪ از کل بودجه دولت بود و حتی بودجه تقسیم شده نیز به درستی برای پروژه های کودکان پرداخت نشد. در نتیجه ، کودکان تحت حمایت م inسسه در شرایطی قرار می گیرند که حتی نمی توانند برای سلامتی ، مانند هزینه های پزشکی در بیمارستان و داروها ، پول اضطراری نیز پرداخت کنند.

از آنجا که بودجه وزارت بهداشت و امور اجتماعی برای پروژه های کودکان بسیار اندک بود ، بیشتر مراکز مهد کودک مانند کودکان با کمک سازمان های خصوصی خارجی کار می کردند. در ژوئن سال بعد ، کیونگ یانگ شینمون همچنین از وزارت بهداشت و امور اجتماعی به دلیل بی توجهی به مراکز مراقبت از کودکان ، که به عنوان وسیله ای برای سودآوری برای سازمان های خصوصی بدتر شده ، انتقاد کرد. در آن زمان ، راننده متاسف شد که بودجه دولت به اندازه کافی برای فعالیت مهدهای کودک اختصاص داده نشده است ، اما همین وضعیت حتی امروز ، 50 سال بعد نیز تکرار می شود.

خبرنگار کیم دیوک کی

خبرنگار کیم دیوک کی

سال گذشته ، بیست و یکمین شورای ملی 71 قانون مربوط به خشونت علیه کودکان را آغاز کرد. این را می توان در نتیجه نظرسنجی های افکار عمومی ، که پس از “حادثه کودک آزاری یانگچونگ-گو” در اوایل سال جاری به موضوع کودک آزاری حساس شدند ، مشاهده کرد. با این حال ، از 42 قانون خشونت علیه کودکان که توسط شورای ملی در دهه 1920 آغاز شد ، فقط دو قانون تصویب شده است. به جای تغذیه افکار عمومی با قوانین جدید ، وقت آن رسیده است که ببینیم آیا سیستم موجود به درستی کار می کند یا خیر.

در گزارش مقدماتی بررسی و بررسی مجلس شورای ملی برای “برنامه مدیریت بودجه و وجوه سال 2021” که در پایان سال گذشته اعلام شد ، آمده است: “بررسی طرح حمایت مستمر و پایدار با اصلاح بودجه برای پروژه پیشگیری از خشونت علیه کودکان با هزینه مشترک وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی و عدم تأمین اعتبار از وزارتخانه های دیگر ، که من به آن نیاز دارم. “آیا بودجه دولت امسال می تواند کودکان بدسرپرست را هدف قرار دهد؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *