ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 4 ژوئن سارق بانک با یک اسلحه اسباب بازی “می خواهم بخورم”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 4 ژوئن سارق بانک با یک اسلحه اسباب بازی “می خواهم بخورم”

تغییر دادن2021-06-04 00:02مروری بر زمان معرفی

ورود2021-06-04 00:01

این گوشه ای است که هر 10 سال از 1961 تا 2011 گزارش های روزانه کیونگ یانگ شینمون را مرور می کند. روزانه به روز شوید.

در 4 ژوئن 1981 ، آقای پارک با یک اسلحه اسباب بازی صحنه ای را که در آن یکی از کارمندان بانک را تهدید کرد دوباره خلق کرد.  عکس پرونده ای از روزنامه کیونگ یانگ

در 4 ژوئن 1981 ، آقای پارک با یک اسلحه اسباب بازی صحنه ای را که در آن یکی از کارمندان بانک را تهدید کرد دوباره خلق کرد. عکس پرونده ای از روزنامه کیونگ یانگ

بانک “درمانده” توسط یک سارق با اسلحه اسباب بازی

40 سال پیش امروز (4 ژوئن 1981) در کیونگ یانگ شینمون <장난감 권총으로 은행강도 해프닝>مقاله ای با عنوان وجود داشت

در تاریخ 3 ژوئن 1981 ، تقریباً در ساعت 4:45 بعد از ظهر ، پارک مو 23 ساله ، درست قبل از آزاد شدن کرکره ها ، وارد بانکی در Seongdong-gu ، سئول شد. در ابتدا خانم پارک به آرامی روی کاناپه نشست و به جو نگاه کرد. سپس یک اسلحه و نارنجک را از جیب لباسش بیرون کشید و با دو دست به پنجره نزدیک شد. پارک بلافاصله شیشه پنجره را زد و فریاد زد. “دستها بالا! اگر نمی خواهید بمیرید ، دستان خود را بر روی سر خود قرار داده و به سمت دیوار بروید!” همانطور که بعداً مشخص شد ، این اسلحه یک اسباب بازی بود که پارک در لوازم التحریر برای 2000 بوی بد خریداری کرد و نارنجک یک بشکه پلاستیکی جعلی پر از گل و لای

پارک کارمندان و مشتریان بانک را به گوشه سمت راست بانک ، جایی که صندوق امانات و سرویس بهداشتی وجود دارد ، سوق داد ، سپس از پنجره بیرون پرید و به داخل رفت. وی با پرتاب یک کیسه پلاستیکی زرد از قبل آماده شده به سمت یکی از کارمندان ، گفت: “500 میلیون پول وارد کنید”.

وقتی کارمند حدود 9 میلیون دلار در کیسه پلاستیکی گذاشت ، پارک دوباره از پنجره بیرون پرید و سعی کرد از بانک خارج شود. اما سپس کارمند دیگری زنگ اضطراری را به صدا در می آورد. زنگ به صدا درآمد و حدود 300 افسر پلیس به سمت بانک هجوم بردند و بانک را محاصره کردند. پارکی که نمی توانست بیرون بیاید ، بازی گروگان گیری را آغاز کرد. در واقع ، چند روز پیش ، آقای پارک از درخت بید مقابل بانک بالا رفت و خط اتصال پلیس و زنگ اضطراری را قطع کرد ، اما خطی که آقای پارک قطع کرد یک خط تلفن بود ، بنابراین زنگ اضطراری به صدا درآمد .

[오래 전 ‘이날’]    4 ژوئن سارق بانک با یک اسلحه اسباب بازی

پلیس 9 بار او را تشویق به تسلیم شدن از طریق تلفن کرد اما پارک 23 نفر را گروگان گرفت و با پلیس روبرو شد. حوالی ساعت 5:20 بعدازظهر سه نفر از جمله یک دختر 4 ساله و مادر کودک آزاد شدند. در تماس تلفنی با پلیس ، پارک 500 میلیون پول نقد خواست و گفت: “من می خواستم زندگی خوبی داشته باشم چون حرص می خورم” ، اما بعداً گفت: “من گرسنه ام ، پس لطفاً ابتدا برنج و ویسکی برایم بفرستید . “

در جریان بازی گروگان گیری ، پارک جسورانه با یک خبرنگار تلفنی صحبت کرد و وقتی از او س askedال شد “دلیل اشغال بانک چه بود؟” ، وی پاسخ داد ، “آیا گرسنه بودن واضح نیست ، بنابراین من تلاش برای خوب زندگی کردن. وی در پاسخ به این س ifال که آیا قصد خودکشی دارد ، گفت: “من دو وعده غذا می خورم. وقتی از من پرسیدند که” من 500 میلیون پول نقد خواستم ، کجا آن را خرج خواهی کرد؟ “وی گفت:” من می خواهم راحت زندگی کنم تا زمانی که بمیرم “با این پول می توانم راحت زندگی کنم.” او گفت: “من می خواهم بعد از خوردن برنج یا پر کردن شکمم بمیرم.”

یک اسلحه اسباب بازی و یک نارنجک که مو پارک هنگام سرقت از بانک استفاده کرده است.  عکس پرونده ای از روزنامه کیونگ یانگ

یک اسلحه اسباب بازی و یک نارنجک که مو پارک هنگام سرقت از بانک استفاده کرده است. عکس پرونده ای از روزنامه کیونگ یانگ

پارک یک زن 20 ساله را آزاد کرد که حدود ساعت 7:15 بعد از ظهر دستگیر شد و هنگامی که زن با دو وعده بولگوجی و آبجو کنسرو بازگشت ، به کارمندان بانک گفت: “بیا با هم برویم.” آنها می گویند که او شوخی می کرد یا زمزمه می کرد و می گفت: “موفق بودن اکنون که این اتفاق افتاده اشتباه است ، بنابراین بیایید آهنگ های دختران را گوش دهیم.” حدود 8:30 شب ، 3 ساعت و 40 دقیقه بعد از آغاز بازی گروگان بود ، قبل از اینکه پارک تسلیم شود.

پارک کار زیادی برای انجام دادن نداشت. وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، به عنوان فروشنده مواد مخدر شیمیایی کار کرد اما به دلیل عملکرد ضعیف اخراج شد و به پلیس گفت که برای جمع آوری پول و تجارت تصمیم به سرقت از یک بانک گرفته است. هنگامی که پدرش شش ماه پیش به دلیل سرطان درگذشت و مادرش نیز به دلیل بیماری درگذشت ، بررسی می شود که پارک زندگی عشایری داشته است.

در همین حال ، این س ofال که آیا اسلحه های اسباب بازی و نارنجک های تقلبی را می توان اسلحه دانست ، برای سازمان تحقیق به یک مشکل تبدیل شده است. سلاح اشیایی است که خطر جسمی ایجاد کند. اگر خانم پارک با سلاح سرقت شود ، یک سرقت ویژه اعمال می شود ، اما اگر او از سلاح استفاده نکرده باشد ، یک سرقت ساده اعمال می شود. سرقت ویژه مجازات سنگین تری نسبت به سرقت عادی دارد. پلیس ادعا می کند که حتی اسلحه اسباب بازی نیز یک سلاح است و یک سرقت خاص است. با این حال ، دادستان با ادعای اینکه این اسباب بازی ها فقط اسباب بازی بودند ، جرم سرقت ساده را اعمال کرد.

به صفحه فیس بوک Hyangnae بروید صفحه فیس بوک Hyang را باز می کند. در جریان آخرین اخبار باشید! (c میانبر)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *