ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 26 مه از مرگ یک خرس ابراز تأسف می کند: “آیا او چنین قاتل وحشتناکی بود؟”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 26 مه از مرگ یک خرس ابراز تأسف می کند: “آیا او چنین قاتل وحشتناکی بود؟”

تغییر دادن2021-05-26 00:45مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-26 00:06

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

خرسی که در تاریخ 27 مه 1981 در شهر گوانگجو ، گیونگی-دو توسط اسلحه شلیک شد ، کشته شد. عکس توسط روزنامه کیونگ یانگ

خرسی که در تاریخ 27 مه سال 1981 توسط پلیس در شهر Gwangju ، Gyeonggi-do شلیک شد ، کشته شد. عکس توسط روزنامه Kyunghyang

خرس در روستا ظاهر می شود ، “مرگ اسیر نمی شود” پس از جستجو

40 سال پیش امروز (26 مه 1981) ، کیونگ یانگ شینمون <어제 이어 오늘도 광주 곰 또 나타나>مقاله ای با عنوان وجود داشت. یک خرس در دهکده ای آرام روستایی در شهر Gwangju ، Gyeonggi ظاهر شد و شورش آغاز شد.

این خرس اولین بار توسط شهروندان در اواخر آوریل 1981 کشف شد. مردی که به جنگل در کوهستان رفت فکر کرد که این سنگ است ، اما وقتی دید خرس است کوه را به کوه هورنبیبکسان پایین آورد. زن برای انتخاب سبزیجات وحشی از کوه بالا رفت و با خرسی که ران او را گزید فرار کرد.

در تاریخ 25 مه همان سال ، یک روستایی از کوه بالا رفت تا یک جعبه عسل که حدود یک ماه پیش نصب شده بود را بازرسی کند و خرسی را پیدا کرد که مقابل جعبه عسل نشسته بود و آن را به پلیس گزارش داد. بیش از 20 پلیس و ساکنان با هم از کوه بالا رفتند و زنبورهای عسل در اطراف کندو وجود داشتند و هنوز خرس عسل را خورد یا نه روی سطل عسل آثار خرس وجود داشت و چمن ها و درختان شکسته یا فرو ریخته بودند.

اگرچه این خرس بسیار عظیم بود ، اما گفته شد که این شخصیت خشن و نسبتاً نرم نیست. دیده شده است که مردم رو در رو ایستاده اند یا تنها نشسته اند و در حال خوردن غذای انداخته شده توسط مردم هستند. این خرس هشت بار توسط شهروندان مشاهده شده است. پلیس متوجه شد که خرس می تواند به مردم آسیب برساند و به دنبال او رفت ، اما اگر او را پیدا کرد ، خرس بیرون نیامد.

[오래 전 ‘이날’]    26 مه از مرگ یک خرس ابراز تأسف می کند:

انتقادهایی به وجود آمده است که دلیل نزول خرس ها به روستا و ساکنان وحشت زده این باغ وحش نیست ، بلکه پرورش گسترده خرس ها در جامعه است. در اوایل دهه 1980 ، دولت کره پرورش خرس را تشویق کرد و به نام افزایش درآمد خانوارها در کشاورزی اجازه واردات خرس را داد. در همین حال ، پرورش خرس به عنوان یک سرگرمی برای برخی از افراد ثروتمند یا حیوانات خانگی و همچنین مواد دارویی گران قیمت مانند روده خرس افزایش یافته است. در واقع ، دولت به درستی وضعیت پرورش خرس را درک نکرد و حکومتداری نیز آرام بود. آنها بیشتر خرس هایی بودند که از ژاپن وارد می شدند.

حتی محلی برای پرورش خرس در مرکز شهر سئول برای منافع اقتصادی وجود داشت. مزیت پرورش خرس این است که پرورش آن برخلاف شیر و ببر دشوار نیست ، زیرا تغذیه آن دشوار نیست و با انسان رابطه دارد. لی مو ، 50 ساله ، که در خانه در سئول خرس پرورش می دهد ، می گوید: “از آنجا که خرس ها باهوش هستند و بازی خوبی دارند ، پرورش و پرورش سرگرم کننده است.”

چه اتفاقی برای خرس در Gwangju ، Gyeonggi-do افتاد؟ این خرس سرانجام بیش از یک ماه پس از اولین کشف خود در تاریخ 27 مه سال 1981 توسط پلیس کشته شد. پلیس دو گلوله به شکم و سینه خرس شلیک کرد و خرس در دم جان داد. یک خبرنگار در آن زمان که صحنه را پوشش می داد ، گفت که “تنها تجهیزاتی که پلیس مجهز کرد یک اسلحه M16 ، یک کارابین و یک واکی تاکی بود.” در واقع ، داستان خرس ها اولین بار توسط کیونگ یانگ شینمون به عنوان مقاله در آن زمان نوشته شد و خبرنگار با ابراز پشیمانی گفت: “اگر من گزارش نمی دادم ، خرس نمی میرد”.

در 27 مه 1981 ، پلیس در شهر Gwangju ، Gyeonggi-do به جستجوی خرس پرداخت.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

در 27 مه 1981 ، پلیس در شهر Gwangju ، Gyeonggi-do به جستجوی خرس پرداخت. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

نویسنده چوی یینگ هو در سوگ مرگ خرس نوشت. هدف این مقاله کشتن سریع خرس بدون اقدام دیگری از جمله گرفتن خرس و ارسال آن به باغ وحش است. هنرمند چوی این حادثه را با مرگ یک خرس عروسکی که یکی یکی در دنیای انسان در مهد کودک بیرون می آید مقایسه می کند و عملی است که افسانه ها و قلب کودکان را از بین می برد.

این یکی از نوشته های اوست. “هر روزنامه شکل یک خرس مرده را که روی صورتش خوابیده است می بندد و برخی روزنامه ها تصاویر خرسی را نشان می دهند که پیروزمندانه در کنار خرس مرده با اسلحه ایستاده است ، گویی که یک متجاوز جدی را می گیرد. به دلایلی ، من تنها کسی نبودم که تصویر را دیدم و برای خرس مرده دلسوز شدم. (…) آیا باید این خرس را آنطور بکشم؟ آیا او در ساعت 3:45 دقیقه در روز روشن چنین قاتل هولناکی بود؟ حتی اگر او یک قاتل وحشتناک باشد ، در وهله اول از او می خواهیم که تسلیم شود. آیا به این خرس فقیر فرصت تسلیم دادیم؟ (…) او باید نجات می یافت. باید آن را حفظ و اسیر کرده و در قفس باغ وحش قرار داد. این یک دستور عالی بود. چه تفاوتی بین تلاش برای به دام انداختن خرس نگران کننده حیثیت زندگی و عشق به همسایگان وجود خواهد داشت. “

مشکلاتی مانند بی توجهی یا ذبح خرس در مزارع اخیراً بوجود آمده است و دولت نصب امکانات برای محافظت از خرس های مولد را تشویق می کند.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *