دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 18 مه ، 41 سال پیش ، او ناپدید شد جایی که …

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 18 مه ، 41 سال پیش ، او ناپدید شد جایی که …

تغییر دادن2021-05-18 00:03مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-18 00:00

[기타뉴스][오래 전 ‘이날’] جایی که “441 نفر ناپدید شدند” …

این بخشی است که شما گزارش های کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

■ 441 مفقود شده در 18 مه 2011 کجا دفن شده اند؟

ده سال پیش ، در 18 مه 2011 ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای تحت عنوان “جایی که 441 انسان گمشده دفن می شوند ، درد خانواده های بودایی گریخته در 18 مه” را منتشر کرد. مقاله ای که به مناسبت سالگرد جنبش گوانگژو برای دموکراتیک سازی در 18 مه منتشر شد ، گفت که اعتقاد بر این است که 441 مفقود شده در روند سرکوب نیروهای نظامی جان خود را از دست داده اند ، اما خواسته های عزاداران برای یافتن اجساد به خاک سپرده شد. در این زمان مقاله را در زیر منتقل می کنم.

در روز هفدهم ، یک روز قبل از سی و یکمین سالگرد جنبش 5.18 دموکراسی ، یک خانواده داغدیده از مقبره همسر خود در 5.18 قبرستان دموکراتیک در گوانگژو بازدید کردند و برای التیام غم و اندوه سنگ قبر را پاک کردند.  خبرنگار کیم کی نام kknphoto @

در روز هفدهم ، یک روز قبل از سی و یکمین سالگرد جنبش دموکراسی 5.18 ، یک خانواده داغدیده از مقبره همسر خود در گورستان 5.18 دموکراتیک در گوانگژو بازدید کردند و سنگ مرمر را برای التیام غم و اندوه پاک کردند. خبرنگار کیم کی نام kknphoto @

صبح روز هفدهم ، گورستانی از 76 مفقود شده در گوشه سمت راست بالای گورستان ملی دموکراتیک در 18 مه قرار دارد. در این روز ، حدود 100 خانواده عزادار در گورستان جمع شدند ، جایی که فقط سنگ قبرها برپا داشتند و مراسم کوچکی انجام شد.

با این حال این 76 نفر “ضامن خاصی” دارند و به عنوان “18/5 مرد شایسته” شناخته می شوند و درد خانواده های آنها را دو برابر می کند. با این حال ، 365 نفر دیگر نیز وجود دارند که از “این روز” برنگشته اند. تخمین زده می شود که در آن زمان 441 نفر در روند سرکوب نیروهای نظامی کشته شده اند.

خانواده های داغدار Haengbuja آرزو می کنند جسد را پیدا کنند و در گورستان 5 · 18 قرار دهند ، اما دشوارتر شدن آن است. این به این دلیل است که با گذشت زمان یافتن ضامن دشوار می شود. پرونده های عملیات سرکوب نیروهای نظامی هنوز فاش نشده است. سو سومان ، رئیس انجمن داغدیدگان در 18 مه ، گفت: “افرادی که در زمان حکومت نظامی در ارتش بودند باید در مورد دفن سیاه اظهار عقیده کنند.”

چک خسارت 5.18 نیز ضعیف انجام شد و باعث اندوه داغدیدگان شد. غربالگری جبرانی از سال 1990 انجام شده و در مجموع 5252 نفر به دلیل شایستگی هایشان شناخته شده اند. با این حال ، 360 نفر هنوز می خواهند دوباره آزمایش شوند. سین مو ، که در آن زمان 20 ساله بود (در اردیبهشت 84 درگذشت) در حالی که تحت معالجه پزشکی بود پس از ضرب و شتم از ناحیه سر پس از ضرب و شتم توسط ارتش در آن زمان ، درگذشت. با این حال ، هیأت قضات رد شد زیرا اسناد موجود در سند را سو تفاهم کرده است. پارک مو ، 41 ساله ، که کلاس چهارم دبستان بود ، توسط ارتش نظامی که برای جستجوی خانه آمده بود و به یک اختلال روانی مبتلا شد ، مورد حمله قرار گرفت. با این حال ، تغییر نام بعدا باعث سردرگمی روزنامه ها شد و شایسته شناخته نشد.

از سوی دیگر ، در آستانه سالگرد 18 مه ، مراسم مختلفی به احترام “روح مه” در مکان های مختلف شهر گوانگجو برگزار شد و فضای یادبود را افزایش داد. رویدادهای مختلف فرهنگی با موضوع “حافظه” ، “علاقه” و “رستاخیز” در “18 مه” برگزار شد که از ساعت 19:00 برگزار شد. در هجدهم ، “سی و یکمین سالگرد مراسم جنبش دموکراتیک سازی 18 مه” در قبرستان ملی دموکراتیک در تاریخ 18 مه برگزار می شود. شرکت کنندگان آواز یادبود 5 · 18 “March for Being” را می خوانند که مدت دو سال است خوانده نشده است.

[오래 전 ‘이날’]    18 مه ، 41 سال پیش ، او ناپدید شد جایی که ...

در طی 10 سالی که از انتشار این مقاله می گذرد ، تعداد 18/5 بودایی شناخته شده توسط دولت به 78 نفر رسیده است. این به این دلیل است که 6 نفر از 84 نفری که توسط دولت به عنوان 5.18 سفیر شناخته شده اند ، در طی روند انتقال شناسایی شده اند.

در سالهای اخیر انتظارات فزاینده ای در مورد یافتن محل اجساد 55 نفر از شهروندان مفقود شده پس از کشته شدن نیروهای نظامی وجود داشته است. روز دوازدهم ، کمیته تحقیق در مورد حقایق جنبش دموکراتیک سازی در 18 می یک نشست مطبوعاتی برگزار کرد و گفت: “ما در حال پیگیری محل 55 غیرنظامی کشته شده توسط نیروهای نظامی در عملیات محاصره گوانجو هستیم. کمیته تحقیق مصاحبه هایی با نیروهای 3 ، 7 و 11 هوابرد اعزامی در آن زمان به گوانگژو انجام داد.

در آن زمان ، نیروهای فرود که در مرکز گوانگژو مشغول عملیات سرکوب بودند ، بعد از ظهر 21 مه 1980 به حومه گوانگژو نقل مکان کردند و سه روز بعد تا 24 مه عملیات مهار را انجام دادند. در این روند ، بسیاری از شهروندان توسط نیروهای هوابرد کشته شدند. کمیته تحقیق دریافت که حوادثی در مورد حداقل 13 حمله توسط سه افسر هوابرد مستقر در زندانها در هر دو بزرگراه هونام در دو طرف زندان گوانجو در سابق در مونهونگ دونگ ، بوک گو ، گوانجو و بزرگراه ملی گوانگجو اتفاق افتاده است. دامیانگ

اجساد گمشده ای که توسط کمیسیون تحقیق رهگیری شده اند احتمالاً شهروندانی هستند که در تاریخ 18 مه مفقود شده اند. تاکنون 11 جسد در مکانهای مختلف گوانگجو نبش قبر شده اند اما جسدها هنوز پیدا نشده اند. کمیته تحقیق قرار است با انتخاب 37 نفر از اعضای اصلی ارتش جدید ، از جمله چون دو هوان و یونگ هو یونگ ، فرمانده نیروهای ویژه ، مسئول قتل عام 18 مه ، در ماه ژوئن مصاحبه خود را آغاز کند.

برای اینکه اندکی از غم و اندوه خانواده های بازمانده بکاهیم ، واقعیتی را که در تاریکی به خاک سپرده شده روشن کنیم و دوباره تأیید کنیم که جامعه ما هرگز 18 مه را فراموش نخواهد کرد و به یاد نمی آورد ، سرنخ هایی برای حل مشکل پیدا خواهیم کرد. من مشتاقانه منتظر پرداخت هستم.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه Hyang در فیس بوک را باز کردم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *