ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 18 مارس “انفجار قله باکدو ، جنوب و شمال را ترک کنید تا با هم درس بخوانید”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 18 مارس “انفجار قله باکدو ، جنوب و شمال را ترک کنید تا با هم مطالعه کنیم”

تغییر دادن2021-03-18 00:11مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-18 00:10

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

Изображение на обложката на екрана на филма <Baekdusan>“/></p>
<p>فیلم سینما <백두산> تصویر روی صفحه</p>
</p></div>
<p class=

“انفجار قله باکدو ، جنوب و شمال را ترک کنید تا با هم مطالعه کنیم”

فیلم های منتشر شده در دسامبر 2019 <백두산>این مقاله به تاریخ انفجار کوه باکدو و سقوط شبه جزیره کره می پردازد. مثل این است که در فیلمی هدف قرار بگیرید که کوه منفجر شود. “افرادی که فاجعه تفرقه ملی را درک می کنند ، که باید صادقانه و غمگین باشد به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد و لذت بردن از لذت خود در اینجا ، پسران و دختران سهل و بدون یک وجدان هستند.

ده سال پیش امروز (18 مارس 2011) ، کیونگ یانگ شینمون <북한, 백두산 화산 공동조사 제안>مقاله ای با عنوان وجود داشت.

در آن زمان ، کره شمالی به نمایندگی از مدیر دفتر زلزله حکمی سنتی را به رئیس اداره هواشناسی کره جنوبی ارسال کرد و گفت: “بیایید مشاوره هایی را برای ارتقا projects پروژه های همکاری مانند تحقیق مشترک در مورد آتشفشان Baekdusan و سفرهای گردشگری و دانشگاهی برگزار کنیم. بحث ها “دولت گفت:” ما در پیشنهاد نیاز به همکاری بین دو کره به پیشنهاد شمال نگاه خواهیم کرد. “

احتمال فوران قله Paekdu به طور مداوم در حال افزایش است. گفته می شود که کوه باکدو یک آتشفشان خاموش نیست که از فعالیت باز ایستاده است ، بلکه یک آتشفشان فعال است که به دلیل وجود یک ماگمای عظیم در زیر زمین می تواند در هر زمان فوران کند. Baekdusan که اولین بار در سال 946 فوران کرد ، گفته می شود که بیش از 30 بار در سال 1688 ، 1702 و 1903 فوران کرده است. از قرن دهم ، هر قرن فوران می کند. در دهه 2000 فعالیت آتشفشانی در کوه باکدو مشاهده شد. از سال 2003 ، زمین لرزه ها در نزدیکی قله باکدو به شدت افزایش یافته اند.

کشورهایی که مستقیماً تحت تأثیر فوران Paekdu قرار گرفته اند ، چین و کره شمالی است ، اما کره جنوبی نیز به طور غیر مستقیم از خاکستر آتشفشانی آسیب دیده است. تجزیه و تحلیل شده است که در اولین فوران در سال 946 ، خاکستر آتشفشانی کل کره جنوبی را با ضخامت 1 متر پوشانده است. در مورد فوران در سال 1702 ، گفته می شود که سالهای خاندان چوسون این را می خوانند. “آسمان و زمین ناگهان تاریک شدند و به نظر می رسید دود و شعله های آتش در حال رخ دادن است و به نظر می رسد بوی ماهی اتاق را پر کرده است. هوا بسیار گرم بود ، گویی در کوره بزرگی نشسته است و خاکسترها مانند برف از هر طرف کوه می بارند و ارتفاع آن تقریباً یک اینچ است. “

[오래 전 ‘이날’]    18 مارس

اداره هواشناسی اظهار داشت: “با ابراز نگرانی از احتمال فوران کوه باکدو در هر زمان ، ما با اقدامات جامعی از جمله همکاری با کشورهای همسایه و ارائه فناوری مشاهده آتشفشانی روبرو شدیم.” پیش از پیشنهاد کره شمالی در سال 2011 ، “اقدامات جامع پیشگیری علیه آتشفشان ها ” گفته می شود که یک سیستم نظارت بر آتشفشان مانند نظارت بر فعالیت آتشفشانی و گسترش خاکستر آتشفشانی از طریق ماهواره Cheonria در حال راه اندازی و رصدخانه موج صوتی جدیدی برای فوران ها و فوران های آتشفشان است.

هنوز یک مطالعه مشترک بین دو کره در کوه باکدوسان انجام نشده است. طبق پیشنهاد کره شمالی ، یک نشست تخصصی بین کره ای در تاریخ 29 مارس و 12 آوریل 2011 برای بحث در مورد موضوع آتشفشان Paekdu برگزار شد. اگرچه داستانی در مورد این سفر وجود داشت ، اما به دلیل تضاد نظر امکان پذیر نبود.

اداره هواشناسی طرحی را برای راه اندازی رصدخانه ای برای نظارت بر فعالیت های آتشفشانی به طور مشترک در قله Baekdu در سال 2018 بررسی کرده است ، اما هنوز خبر مشخصی در دست نیست. گفته می شود دولت چین یک مرکز تحقیقات آتشفشانی در استان جیلین ، جایی که قله باکدو واقع است ، ایجاد کرده است.

کیم بوک چول ، رئیس انستیتوی زمین شناسی و منابع معدنی کره ، در حسابرسی کمیته علوم ، فناوری ، اطلاعات ، صدا و سیما و ارتباطات شورای ملی در اکتبر گذشته گفت: “متوسط ​​چرخه فوران قله Baekdu بین 100 تا 200 است سال ، و آخرین فوران در سال 1903 بود ، بنابراین می توان گفت که در چرخه فوران (فعلی) است. “من فکر می کنم فوران های آتشفشانی در هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد ، اما مسئله مهم مقیاس آن است.” شایعه ای در حال افزایش است که نیاز به تحقیقات مشترک بین دو کره در مورد احتمال انفجار در قله باکدو و اقدامات متقابل دارد.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *