دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 16 مارس خانواده در شمال ، اگر نمی توانید ملاقات کنید ، حتی یک نامه …

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 16 مارس خانواده شمالی ، اگر نمی توانید ملاقات کنید ، حتی یک نامه …

تغییر دادن2021-03-16 00:03مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-16 00:01

این بخشی است که گزارشات مربوط به همان روز کیونگ یانگ شینمون را از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

بعد از ظهر 14 مارس 2001 ، یک روز قبل از مبادله نامه خانواده های جدا شده بین دو کره ، کارمندان صلیب سرخ کره ای مشغول بسته بندی نامه ها به شمال بودند.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

بعد از ظهر 14 مارس 2001 ، یک روز قبل از تبادل نامه بین خانواده های بین دو کره ، کارمندان صلیب سرخ کره ای مشغول بسته بندی نامه ها به شمال بودند. عکس روزنامه کیونگ یانگ

■ من نامه ای از برادرم دریافت کردم ، اما مادرم چیزی نگفت

“من از خواب بیدار شدم و دلم بدست آمد زیرا از سلام و احوالپرسی مادرم نمی دانستم ، اما پس از شنیدن این خبر خوش که امروز مادرم زنده است ، نمی توانستم تمام شب بخوابم. برای اولین بار در 50 سال گذشته ، قلب من از نوشتن نامه برای مادرم هیجان زده است. “مین هیم کیم (در آن زمان 67 ساله) ، معاون ارشد شورای مشورتی صلح و اتحاد دموکراتیک ، نامه به خط در مقابل مادر 100 ساله ای که در رختخواب خوابیده بود پایین رفت. این نامه برادر من از شمال از طریق Panmunjom.

آقای کیم خانواده ای تقسیم شده است. برادر و خواهرم در طول جنگ کره ناپدید شدند. نیم قرن بعد نامه ای از شمال با خبر زنده ماندن آمد ، اما مادر بیهوشم نمی توانست درک کند. در این نامه آرزوی زیادی برای مادرم بود که تمام زندگی خود را از نگرانی فرزندانش رنج می برد. “نگران نباشید ، سه خواهر و برادر ما هر تعطیلات را ملاقات می کنند و شرایط خوبی دارند. لطفا نافرمانی را بخاطر نخوردن در 60 سالگی مادرتان ببخشید. وقتی متحد شدیم با هم ملاقات خواهیم کرد. من همه تلاش ممکن را برای اتحاد مسالمت آمیز کشورم انجام خواهم داد. “

بیست سال پیش امروز (16 مارس 2001) ، کیونگ یانگ شینمون <‘이산편지’ 분단을 넘다>مقاله ای با عنوان وجود داشت. در 15 مارس 2001 ، دو کره 600 نامه از 300 خانواده جدا شده از هر دو طرف در پانمون جیوم رد و بدل کردند. اولین اجلاس بین کره ای در 15 ژوئن 2000 برگزار شد و خانواده ها از هم جدا شدند و چندین بار یکدیگر را ملاقات کردند ، اما این اولین بار از زمان جدایی مکاتبات بود.

خانواده های متفرقه ای که از شمال نامه می فرستند شامل افرادی است که زندگی و آدرس آنها تأیید شده است و کسانی که برای دیدار با گروه های بازدید به سئول نیامده اند. می توان تفسیر کرد که کره شمالی نوشتن نامه به کسانی که موفق به ملاقات نشده اند ، اولویت داشته است.

[오래 전 ‘이날’]    16 مارس خانواده شمالی ، اگر نمی توانید ملاقات کنید ، حتی یک نامه ...

صلیب سرخ کره نامه هایی را از خانواده های جدا شده در سمت شمال از طریق پست برای خانواده های آنها در ضلع جنوبی ارسال کرد. هر حرف حاوی دو تا سه حرف و عکس بود. بیشتر آنها تبریک گفتند. در برخی موارد ، تاریخ عکس با قلم در پشت عکس گرفته می شود ، در حالی که صحنه ضیافت و سلف پرتره برای آن ارسال می شود. در جنوب ، نام و آدرس گیرنده در پایین پاکت نامه و نام و آدرس فرستنده در بالا نوشته شده بود ، اما سمت شمال عکس آن را نوشت. روی نامه از شمال هیچ تمبر پستی وجود نداشت ، اما در عوض یک مهر آبی به جای تمبر پستی نوشته شده بود که روی آن نوشته شده بود: “نامه ای از یک خانواده و اقوام پراکنده.

براساس وضعیت ثبت نام خانواده های جدا شده توسط وزارت الحاق ، از سال 1988 تاکنون 130 هزار نفر به عنوان خانواده جدا شده ثبت شده اند. حدود 84000 نفر جان خود را از دست داده و حدود 48000 نفر زنده هستند. از بازماندگان ، 67.1٪ بیش از 80 سال سن دارند. تبادل نامه نگاری در سطح دولت در سال 2003 متوقف شده است. فقط 20،000 نفر وجود دارد که چهره به چهره ملاقات کرده اند و آخرین آنها سال 2018 است. هزاران خانواده از هم جدا شده هر ساله بدون حتی اطلاع از اخبار مربوط به خانواده های خود می میرند.

وزیر اتحاد لی یونگ ماه گذشته گفت: “تا آنجا که به مسئله خانواده تقسیم شده ، مانند مسئله حقوق بشر و مسئله Cheonryun مربوط می شود ، ما همه تلاش خود را برای حل مسئله بدون هیچ گونه ملاحظه سیاسی انجام خواهیم داد.” وزیر لی گفت: “اگر کره جنوبی و کره شمالی از قلبشان راضی باشند ، ما آماده هستیم که در 13 مکان در سراسر کشور به صورت ویدیویی جمع شویم.” کمیسار ملی حقوق بشر چوی یانگی در مارس سال گذشته گفت: “مشکل خانواده ای که از هم پاشیده شده فوری ترین و مهمترین مسئله حقوق بشر در روابط بین کره ای است.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)










[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *