فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] 15 مه “روز معلم” برای کسی که از مشکلات زندگی رنج می برد

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] 15 مه “روز معلم” برای کسی که از مشکلات زندگی رنج می برد

تغییر دادن2021-05-15 00:11مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-15 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

تصویر  خبرنگار کیم سنگ مین

تصویر خبرنگار کیم سنگ مین

15 مه 1971 “کار معلمان به دلیل زندگی دبیرستانی افزایش می یابد”

“فضل معلم مانند بهشت ​​است ، بنابراین هرچه بیشتر به بالا نگاه می کنم ، بالاتر می رود.”

روزی که این آهنگ معروف خوانده شده است. هر وقت همه به آهنگ “استاد گریس” گوش دهند ، معلمی در زندگی پیدا می شود که به ذهنش خطور می کند. امروز ، 15 مه ، روز معلم است تا از آنها بخاطر لطفشان تشکر کنم.

شکایات معلمان متوقف نمی شود ، زیرا “لطف خداوند” تحت الشعاع قرار می گیرد. طبق بیانیه موسسه توسعه آموزش کره در سال گذشته ، 24٪ از معلمان گفتند “آماده اند تا در 5 سال آینده تدریس را ترک کنند”. معلمان “کار بیش از حد اداری” و “مشکلات مدیریت کلاس” را از عوامل اصلی فشار روانی در محل کار عنوان کردند.

کیونگ یانگ شینمون ، 15 مه 1971

کیونگ یانگ شینمون ، 15 مه 1971

حتما معلمان زیادی بوده اند که حتی 50 سال پیش جنگیده اند. در 15 مه 1971 ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای تحت عنوان “تعداد روزافزون مشاغل معلمین به دلیل زندگی دبیرستانی” منتشر کرد. بر اساس بررسی وضعیت بازنشستگی معلمان که در آن زمان توسط وزارت آموزش و پرورش انجام شد ، تعداد معلمان مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه در سراسر کشور که در طول سال ترک تحصیل کردند بیش از 12000 نفر بود.

به نظر می رسد مشكل گردش معلمان در دهه های 1960 و 1970 بسیار جدی بوده است. ادعا می شود که از سال 1963 ، هشت سال قبل از انتشار مقاله ، وزارت آموزش و پرورش اقداماتی را برای کاهش گردش مالی انجام داده است. مزایای معلمان و کمک هزینه های تحقیق افزایش یافته و سیستم بازنشستگی اصلاح شده است. برای کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند ، خدمت سربازی نیز رد می شود. با وجود این اقدامات گفته می شود که اثر کاهش گردش مالی حاصل نشده است. هر ساله در روز معلم ، میزان بالای جابجایی معلمان به عنوان یک مشکل مطرح می شد ، اما مقاله در آن زمان می گوید که امسال هنوز اقدامات جدی صورت نگرفته است.

در کمال تعجب ، بزرگترین دلیل گردش معلمان این است که آنها به عنوان “دبیرستان زنده” انتخاب شده اند. معلمان مدارس ابتدایی که آنجا را ترک کردند زیرا شخصی برای انجام کارهای خانه وجود نداشت ، نیمی از معلمان متقاضی را نمایندگی می کردند. برای معلمان مدارس متوسطه و متوسطه ، بیش از 40٪ معلمان می گویند که آنها برای یافتن کار بهتر ترک می کنند. 92٪ از کل معلمان مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه به دلایل اقتصادی فرقه را برای غذا و زندگی ترک کردند.

شعبه مراقبت از کودکان KCTU در یازدهمین نشست خبری را اعلام می کند تا نتایج کمپین امضای یک معلم مراقبت از کودکان در یک مرکز کودکان بدون تبعیض پرداختی در مقابل ساختمان دولت در سئول را اعلام کند.  اخبار yunhap

شعبه مراقبت از کودکان KCTU در یازدهم یك كنفرانس مطبوعاتی برگزار می كند تا نتایج كارزار امضای معلم مراقبت از كودكان را در یك مركز كودكان بدون تبعیض در برابر حقوق در مقابل ساختمان دولت در سئول اعلام كند. اخبار yunhap

اکنون نیز ، 50 سال بعد ، برخی از معلمان به دلیل دشواری های خود ، زمینه تحصیل را ترک می کنند. اینها معلمان خصوصی در مهد کودک ها هستند. بیشتر کسانی که کمتر از یک سال قرارداد کوتاه مدت منعقد می کنند ، حقوق ماهیانه فقط 1.82 میلیون حقوق دریافتی دارند که حداقل دستمزد است. طبق نتایج نظرسنجی سال گذشته حقوق اساسی معلمان مراقبت از کودکان در مراکز خصوصی و خانوادگی کودکان ، نزدیک به 90 درصد پاسخ دهندگان گفتند که حقوق فعلی که دریافت می کنند حداقل دستمزد است. 89٪ پاسخ دهندگان اظهار داشتند که پرداخت اضافی دریافت نکرده اند.

معلمان خصوصی در مهد کودک ها حتی اگر دارای مدارک و تجربه مشابه مربیان مهد کودک ملی و دولتی باشند ، با شکاف دستمزد روبرو هستند. فاصله شغلی با مشاغل معلمان افزایش می یابد. دلیل این امر آنست که برخلاف معلمان کشوری و ایالتی که بسته به سال حقوق آنها افزایش می یابد ، معلمان خصوصی در مهد کودک ها اصلاً منعکس کننده حقوق آنها نیستند. دستمزد پایین در نهایت با گردش مالی بالا همراه است. میزان گردش معلمان مراقبت از کودکان در مراکز خصوصی کودکان بسیار بیشتر از میانگین گردش معلمان در مهدهای کودک است.

روز معلم همچنین روزی است برای تجلیل از سخت کوشی و فداکاری همه معلمان. آیا معلمان مختلف جامعه می توانند در روز معلم در کنار هم شاد باشند؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “Hyange” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *