ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] گذاشتن کتاب و نوشته در وسط سئول

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] گذاشتن کتاب و نوشته در وسط سئول

تغییر دادن2021-05-11 00:09مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-11 00:02

[오래 전 ‘이날’]    گذاشتن کتاب و نوشته در وسط سئول

11 11 مه 1981 Folio در انگلستان ، بارنز و نوبل در ایالات متحده و کره؟

در این روز ، 40 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون حاوی مقاله کوچکی با عنوان “بزرگترین کتابفروشی کره بود که ماه آینده افتتاح می شود”. “این بزرگترین کتابفروشی کره است که 500000 کتاب محلی و 100000 کتاب خارجی با سرمایه 1 میلیاردی خواهد داشت.” در پایان مقاله جاه طلبی این شرکت نیز ارائه می شود و می گوید: “من اطمینان دارم که این کتابفروشی را به مقیاس قابل مقایسه با بزرگترین فویل در انگلیس ، بارنز و نوبل در ایالات متحده و Yaes در ژاپن. “

“بزرگترین کتابفروشی کره” ، واقع در “Seoul Yonno 1st 1-Bonji” … این یک کتابفروشی کیوبو است. کتابفروشی Kyobo در دسامبر 1980 به عنوان شرکت تابعه شرکت بیمه آموزش کره ، تاسیس شد. (در حال حاضر بیمه عمر Kyobo). و سال بعد ، در اول ژوئن 1981 ، اولین فروشگاه Gwanghwamun افتتاح شد. این مقاله به طور خلاصه خبر افتتاح شعبه گوانغوامون را منتقل می کرد.

فروشگاه Kyobo Gwanghwamun اولین کتابفروشی محلی با سهام بزرگ است. این مقیاس بعد از کتابفروشی کیوبو در گانگنام هنوز دومین بزرگترین در کره است. با این حال ، بزرگترین در کره است و گفته می شود از نظر یک طبقه بزرگترین در جهان است. در سال 2015 ، این مجموعه در حال حاضر حدود 600000 کتاب داشته است و میانگین سالانه بازدیدکنندگان به 15 میلیون نفر رسیده است. حداقل از نظر مقیاس ، جاه طلبی “قابل مقایسه با Foyles and Barnes & Noble” امری ساختگی نبود.

در آن زمان ، اولین زیرزمین در طبقه ساختمان دفتر بیمه زندگی Kwanbo در Gwanghwamun ، جایی که شعبه کتابفروشی Kyobo شعبه Gwanghwamun در آن ساخته شده بود ، مکانی بود که به دلیل قرار گرفتن در وسط پایتخت ، اجاره های بالا انتظار می رفت. بنابراین انتظار می رفت که این یک مرکز خرید بسیار سودآور باشد. رئیس جمهور فقید شین یونگ هو ، بنیانگذار Kyobo Life ، کتابفروشی را در سایت مرکز خرید قرار داد. از زمانی که ساختمان اداری بیمه زندگی کیوبو در سال 1974 ساخته شد ، رئیس جمهور شین قصد داشت یک کتابفروشی در زیرزمین افتتاح کند. در آن زمان ، مدیران شرکت ها بیم آن را داشتند که این کتابفروشی بی ضرر باشد ، اما کیوبو در مدت پنج سال نقطه سودآوری را شکست. در دهه 2000 ، وی به عنوان شرکت شماره یک برای 7 سال متوالی در گروه فروش کتابهای مارک کره ای (K-BPI) انتخاب شد. ما 24 شعبه در سراسر کشور از جمله شعبه Daejeon در 1994 و شعبه Gangnam در 2003 و اولین کتابفروشی آنلاین کره در سال 1997 افتتاح کردیم. از سال 2006 ، ما همچنین تجارت الکترونیکی کتاب را شروع کرده ایم.

کیونگ یانگ شینمون در 11 مه 1981

کیونگ یانگ شینمون در 11 مه 1981

گفته می شود دلیل اینکه رئیس جمهور شین به جای مرکز خرید یک کتابفروشی را در بهترین وضعیت زرده در کره قرار داد ، این است که وی این فکر را داشت که باید حداقل یک کتابفروشی به نمایندگی از کشور در کره وجود داشته باشد. گفته می شود دلیل تأسیس او یک شرکت بیمه آموزشی به دلیل این باور است که در کره فقط افراد به عنوان منبع وجود ندارند. گفته می شود رئیس جمهور شین یکی از فعالان سابق استقلال بوده و در چین برای حمایت از جنبش استقلال درآمد زیادی کسب کرده است. شناخته شده است که برادر اول رئیس جمهور شین ، اداره اعتبار ، به عنوان یک مبارز مستقل زندانی شده است ، در حالی که برادر دوم او ، شین یونگ-ریول ، باعث ایجاد اختلاف در مورد اجاره شده است. شناخته شده است که برادر سوم یونگ وون به دلیل امتناع از پخش سرودهای نظامی ، تحت شکنجه قرار گرفت ، و برادر چهارم یونگ بوک به عنوان مدیر یک شعبه از Chosun Life ، یک شرکت بیمه ملی در زمان اشغال ژاپن خدمت کرد. به محض اینکه رئیس جمهور شین در سال 2003 درگذشت ، در روند به ارث بردن ارث ، خانواده رئیس جمهور شین مالیات بر ارث تقریبا 200 میلیارد درآمد به طور کامل پرداخت کردند که در آن زمان به یک موضوع داغ تبدیل شد.

رئیس جمهور شین هر فصل یک متن را به افرادی که از محل اتصال گوانگوامون عبور می کنند معرفی می کند. ساختمان Gwanghwamun و Gangnam بیمه بیمه عمر Kiobo نیز توسط Shin در سال 1991 پیشنهاد شد. در ابتدا گفته می شد که عبارات روشنگری حاوی مطالبی مانند احیای اقتصادی دستگیر شده اند ، اما از سال 1998 ، پس از بحران مالی ، همان غزل ها آغاز شده است آنها اکنون هستند. Kyobo Life به مناسبت سی امین سالگرد شورای متن سال گذشته Gwanghwamun رای گیری آنلاین برگزار کرد. در نتیجه ، محبوب ترین متن این است: “فقط زیبا نگاه کردن ، زیباست.” دیدن آن برای مدت طولانی بسیار جالب است. همچنین شما. کدام متن را بیشتر به خاطر داشتید؟ در مورد من ، این متن عکس ابتدای مقاله بود.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *