ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] کدام شرکت در واقع گروه سامجین بود؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] گروه سامجین واقعاً کدام شرکت بود؟

تغییر دادن2021-03-24 02:00مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-24 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

Филм <Samjin Group English TOEIC Class> پوستر”/></p>
<p>فیلم سینما <삼진그룹 영어토익반> پوستر</p>
</p></div>
<p class= Sam کدام شرکت Samjin Group در فیلم 24 مارس 1991 بود؟
<삼진그룹 영어토익반>این فیلم که اکتبر گذشته در سینماها اکران شد ، داستان یک کارمند زن شرکتی به نام Samjin Group است که در تاریکی حادثه نشت فنل در دهه 1990 فرو می رود. در آن زمان ، فرهنگ تبعیض جنسیتی در سازمان به خوبی نشان داده شد و به عنوان داستانی درباره زنان پیشگام در حل مسئله مورد توجه عموم قرار گرفت. اگرچه وی در زمان آزادی در بیماری همه گیر Crown 19 بود ، اما ظرف یک ماه پس از آزادی ، نقطه ناامنی را شکست.

دلیل انتخاب ناگهانی این فیلم این است که واقعه ای که به عنوان انگیزه این فیلم در آمد ، 30 سال پیش در کیونگ یانگ شینمون معرفی شد. در این مقاله با عنوان “کشف فنل اما پنهان کاری” آمده است: “پس از بررسی خدمات فنآوری منطقه ای Daegu در مورد محتوای فنلی رودخانه ناکدونگ پس از بوی آب لوله کشی ، تأیید شد که فنل 22 برابر بیشتر از حد استاندارد آب آشامیدنی در گوریونگ است. نوزدهم در گیونگ بوک اگرچه بلافاصله اعلام نشد ، اما با تأخیر مشخص شد که این نگرانی شهروندان را افزایش می دهد. “در آن زمان ، بخش ویژه دادستانی منطقه Daegu گفت:” خدمات منطقه ای منطقه Daegu دستگیر شده و یک نفر دستگیر شده است.

این مقاله یکی از مقالات بعدی حادثه Nakdong Phenol است که در 14 مارس همان سال ، ده روز زودتر اتفاق افتاد. در آن زمان ، لوله مخزن ذخیره محلول فنلی در کارخانه Doosan Electronics در گومی ، گیونگ بوک پاره شد و صبح روز بعد 30 تن محلول فنلی به مدت 2 ساعت به رودخانه ناکدونگ ریخت. این فنول به داخل تأسیسات اصلی ورودی سرچشمه می گیرد ، منبع آبی که در آن زمان 420،000 خانوار به عنوان آب آشامیدنی از آن استفاده می کردند.

در آن زمان ، هنگامی که شهروندان Daegu اعتراض کردند که آب شیر بوی عجیبی دارد ، شرکت آبگیری برای از بین بردن بو از مقدار زیادی کلر استفاده کرد. این اوضاع را حتی بدتر کرد. به این دلیل که ترکیب فنل و کلر به کلروفنل سمی تر تبدیل می شود. از این گذشته ، شهروندان داگو که آب لوله کشی می نوشیدند از سردرد شدید و استفراغ بیماری های پوستی رنج می برند. فنل به باغات و اراضی کشاورزی آلوده به رودخانه در حوضه آبریز می ریزد و صدمات جدی ثانویه هم به محصولات و هم به کسانی که آنها را می خورند وارد می کند. در پایان ، 13 نفر دستگیر شدند ، از جمله 7 کارمند وزارت محیط زیست در Daegu و 6 کارمند Doosan Electronic ، و حتی وزیر محیط زیست سخت شد. علاوه بر این ، رئیس گروه دوسان در آن زمان پارک یونگمن نیز مسئولیت اوضاع را بر عهده گرفت و از خط مقدم خارج شد.

کیونگ یانگ شینمون در 24 مارس 1991

کیونگ یانگ شینمون در 24 مارس 1991

با این حال ، برخلاف فیلم ، علت این حادثه تلاش سرمایه های خارجی برای انجام ادغام ها و ادغام های خصمانه نبوده است. صاحبان و رهبران گروه در مورد محیط زیست توسعه نیافته بودند. در آن زمان ، تحقیقات دادستانی نشان داد که این کارخانه بیش از 5 ماه قبل از نشت فنولیک ، 325 تن فاضلاب فنلی را بدون مجوز تخلیه کرده است. طبق کیفرخواست اولین بازرسی ، “در روند جمع آوری فاضلاب در گودال زیرزمینی (PIT) مخزن همانطور که هست سرریز می کند و هر روز حدود 1 تن فاضلاب تخلیه می شود.” ما فعالیت های امنیتی کاملی مانند پوشش درب رئیس گروه کار پنج تا شش بار به معاون بخش تولید گفت: “، یک شیر زیر مخزن زیرزمینی وجود دارد تا فاضلاب از طریق شیر به سمت خروجی جریان یابد.” ما این نشت را گزارش کردیم و واقعیت را به مدیر کارخانه گزارش کردیم ، اما اقدامی انجام نشد. “گفته می شود که دلیل آن صرفه جویی در 5 میلیون بوی بد از هزینه های تصفیه فاضلاب بوده است.

پایان پرونده نیز با پایان فیلم که این شرکت را از سرمایه خارجی محافظت می کند ، متفاوت است. در آن زمان ، هنگامی که تحریم گسترده دوسان صورت گرفت ، دوسان مجبور شد بنگاه های مواد غذایی و کالاهای مصرفی خود را که از دهه ها پیش تجارت اصلی آن بود ، بفروشد. این حادثه همچنین دلیل “آبجو دوسان” بود که در آن زمان شماره یک بلامنازع بود و به پایتخت های خارجی فروخته شد. از آن زمان ، تجارت گروه Doosan با تمرکز بر صنایع سنگین دوباره سازمان یافته است.

همچنین کسانی که تصویر کاملی از واقعه واقعی را فاش کرده اند نیز با محتوای فیلم متفاوت هستند. افرادی که گزارش های متعددی به رسانه ها و سازمان های مرتبط ارائه داده اند شهروندان بوده اند و نه “کارمندان زن داخلی”. و بر اساس این گزارش ها ، گزارشگران آن زمان شعبه KBS Daegu گزارش ویژه ای منتشر کردند و این مشکل به سطح آشکار شد. شخصیت “لی جا یانگ” ، شخصیت اصلی مسئول حل پرونده در این فیلم ، کارمند Doosan Electronics نیست ، بلکه مدلی از جونگ-رین لیم ، رئیس شعبه باگت در پاریس است ، رژیم غذایی اتحادیه الیاف کنفدراسیون دموکراتیک اتحادیه های کارگری.

برخی می گویند داستان ادغام خصمانه و تلاش برای تملک در نیمه دوم فیلم و کارمندان زن که مانع مراجعه آنها به Lone Stargate شدند. در این فیلم ، سامسونگ که برای اولین بار آزمون TOEIC ویژه کره را در سال 1982 انجام داد ، به نتایج TOEIC از کارمندان زن نیاز داشت و دوو ، که اولین فارغ التحصیلان تمام وقت دانشگاه را در سال 1985 آغاز کرد ، پیشنهاد تبدیل کارکنان زن به طور تمام وقت را داد. همچنین یک نظر وجود دارد که این ممکن است به یک انگیزه تبدیل شده باشد.

دوسان ، SPC (شرکت مادر پاریس باگوت) ، سامسونگ ، دوو و شرکت هایی که قربانی “دروازه ستاره تنها” شدند ، کدام یک از آنها گروه واقعی سامجین بودند؟ احتمالاً همه شرکتهای کره ای نیستند که نسبت به مسائل محیط زیست نسبت به کارگران نامنظم حساس نیستند و از زنان تا لباس ، تحصیلات ، سمتها ، عناوین و درمان نسبت به مردان تبعیض قائل می شوند.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *