فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] چه موقع سر و صدا روی زمین در تاریخ 25 مه خواهد آمد؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] چه موقع صدای کف زمین در 25 ماه مه خواهد بود؟

تغییر دادن2021-05-25 00:01مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-25 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

[오래 전 '이날']    چه موقع سر و صدا روی زمین در تاریخ 25 مه خواهد آمد؟

■ چه زمانی صدای کف زمین در 25 مه 1981 خواهد بود؟

صدای دویدن ، “تیراندازی آه” ، صدای شستن توالت و حتی آهنگ “زمزمه ، زمزمه” …. من تعجب می کنم آیا افرادی در آپارتمان ها ، دفاتر ، استودیوها و دیگر خانه های مسکونی زندگی می کنند که از سر و صدای کف رنج نبردند؟ به نظر می رسد صدای کف ، که منجر به لقاح و حمله بین همسایگان می شود ، یک مشکل اجتماعی 40 سال پیش بوده است. در سال 1981 ، کیونگ یانگ شینمون امروز مقاله ای در مورد پایان نامه ای درباره سر و صدای کف در آپارتمان ها منتشر کرد.

پایان نامه ارائه شده “مطالعه درمورد سر و صدای داخلی خانه های مسکونی” است که توسط پروفسور بان هو یونگ در مجله موسسه معماری دانشگاه چئونگجو منتشر شده است. پروفسور بان یک مطالعه در مورد ساخت مسکن در آپارتمان های ساجیک دونگ ، چونگجو ، چونگ بوک انجام داد.

از 415 نفر از ساکنان آپارتمانهای مورد بررسی ، انواع مختلفی از صوت صوتی بین طبقه گزارش شده است. صدای باز و بسته شدن در و پنجره ها ، صدای بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها ، صدای روشن یا پایین آمدن آب در دستشویی ، صدای پرتاب زباله ، صدای سر و صدا یا گریه کودکان از صدای استفاده یا پختن آب در آشپزخانه ، صدای دویدن و بالا رفتن صدای جنگ و …

پاسخ دهندگان گفتند که بیشترین سر و صدا را از بالا شنیده اند. سپس محله ها ، طبقات پایین ، خانه ها و محله ها انتخاب شدند.

کیونگ یانگ شینمون ، 25 مه 1981

کیونگ یانگ شینمون ، 25 مه 1981

با توجه به سطح کف ، انواع مختلف آسیب صوتی نیز وجود داشت. وی گفت: هنگام پایین آمدن از طبقه پایین ، صدای آب توالت ، دفع زباله و نوشتن آب در آشپزخانه شدیدتر است و با بالا رفتن از طبقه صدای باز و بسته شدن پنجره ها بلندتر می شود. مراحل در تمام طبقات مشخص شده بود.

ساکنان آپارتمان ها می گویند: “از پنجره ها و درها شانه نزنید ، زیرا بتن ماده ساختمانی است که صدا را به خوبی منتقل می کند.” “آب شیر را خیلی سخت روشن نکنید و آن را محکم خاموش کنید.” مکانی که آسیبی به همسایگان و غیره

پروفسور بان در پایان نامه خود گفت که جای تأسف است که وی در آن زمان به فکر ساخت سازه ای برای کاهش تأثیر درها یا پنجره ها و جلوگیری از سر و صدای ناشی از هوا از مرحله طراحی آپارتمان نبوده است. وی همچنین گفت: “اگر چیدمان هر ساختمان آپارتمانی موازی باشد یا شکل C داشته باشد ، سر و صدا منعکس شده و شما آن را در اعماق آپارتمان می شنوید.”

سر و صدای بین طبقات حتی پس از 50 سال همچنان یکسان است. به دلیل افزایش زمان سپری شده در خانه به دلیل کرونا 19 ، همسایگان اغلب از سر و صدا در بین طبقات سرخ می شوند. سال گذشته ، شکایات (42،250 مورد) از مرکز ساختمانهای مجاور دارای سر و صدا بین طبقات 60.9٪ نسبت به سال قبل (26257 مورد) افزایش یافته است.

برای رفع سر و صدای بین طبقات ، نباید فقط روی همسایه ها تمرکز کنیم. ساخت دقیق باید با استفاده از مصالح ساختمانی مطابق با استانداردهای مربوط به صدا در کف ، مانند صدای ضربه کف و ارزیابی پس از اتمام کار انجام شود. چه زمانی صدای کف ناپدید می شود؟

مقالات مرتبط: [데시벨 전쟁]خیانت به آپارتمان

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *