ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] چرا چین بیش از چیانگ کای شک از کای یینگ وون متنفر است

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] چرا چین بیش از ژانگ جس از کای یینگ وون متنفر است

تغییر دادن2021-04-24 04:49مروری بر زمان معرفی

ورود2021-04-24 00:20

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

در سال 2003 ، در تایپه ، پایتخت تایوان ، یک معترض با پرچم با خاک تایوان تکان داد.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

در سال 2003 ، در تایپه ، پایتخت تایوان ، یک معترض پرچمی را به تصویر کشید که خاک تایوان را به تصویر می کشد. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

24 24 آوریل 1991 تایلندی “روز بهار” از سال 1991 شروع شد؟

حتی اگر رژیم ایالات متحده تغییر کرده باشد ، تنش بین ایالات متحده و چین ثابت است. همانطور که ایالات متحده فشار خود را از نوع “ژنرال آلمانی-بودایی” به نوع “استفاده از سازگاری” مانند سیستم چهارگانه تغییر می دهد ، انتخاب کشورهای همسایه که با “فشار سفارش” روبرو هستند ، به یک مشکل بین المللی تبدیل شده است.

در میان آنها کشوری است که به ویژه قابل توجه است. این تایوان است. تایوان انگشت زخمی در چین است که به اصل یک چین پایبند است. ایالات متحده به سرعت انگشت دردناک را لمس کرد تا چین را فشار دهد. پس از آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا 20 تریلیون بوی بد اسلحه به تایوان فروخت ، جو بایدن رئیس جمهور در مراسم تحلیف با نماینده دیپلماتیک تایوان حضور یافت. در واقع ، این کشور با نادیده گرفتن اصل یک چین ، با تایوان به عنوان یک کشور رفتار کرد. در آن زمان ، نماینده تایوان پاسخ داد ، “دموکراسی زبان مشترکی بین تایوان و ایالات متحده است ، و آزادی یک هدف مشترک است” ، و فضای داخلی چین را خط نوشت. راستی. از چه زمانی تایوان دموکراتیک است؟

همانطور که می دانید ، تایوان که اکنون در جزیره تایوان است ، در اواخر دهه 1940 هنگامی آغاز شد که حزب ملی گرای چین ، در جنگ داخلی با حزب کمونیست چین ، به جزیره تایوان منتقل شد. بنابراین از ابتدا ممکن است این یک “دولت دموکراتیک” باشد که جایگزین “دولت کمونیست” شود ، اما در واقع ، تاریخ دموکراتیک تایوان طولانی نیست.

در همین روز ، 30 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای تحت عنوان “وضعیت اضطراری 43 ساله در تایوان عملا پایان یافت” را منتشر کرد. “کنگره ملی تایوان یک لایحه اصلاح قانون اساسی را با هدف حذف” اعضای موقت افسردگی بسیج “، که سیستم اضطراری نظامی است ، در 22th تصویب کرد.” گفته می شود که در مورد زمینه اقدامات اصلاحی ، این ” فشار برای اجرای سیستم سیاسی به دلیل تقاضای شدید مردم برای دموکراتیزه شدن به دلیل رشد اقتصادی شدت یافته است. “

اگر زمینه “جستجوی قوی برای دموکراتیزه کردن” بود ، آیا این امر آن بود که در آن زمان دموکراتیزه سازی صورت نگرفته بود؟ در واقع ، تاکنون ، تایوان در واقع یک دیکتاتوری یک حزب بوده است. و ابزار اصلی “دستیار موقت دوره بسیج و محرومیت” بود که در مقاله معرفی شد. در مورد “دستیار موقت دوره بسیج” ، این نوعی قانون اساسی است که در اولین جلسه کنگره ملی که در آوریل 48 در نانجینگ برگزار شد ، تصویب شد و سیستم بسیج اضطراری برای تسلیم شورشیان کمونیست و مقررات بعدی قدرت اضطراری برای رئیس جمهور ، قاره “این نوعی تنظیم فوق قانون اساسی است که سیستم زندگی واقعی و غیره را تعیین می کند.”

کیونگ یانگ شینمون ، 24 آوریل 1991

کیونگ یانگ شینمون ، 24 آوریل 1991

حزب ناسیونالیست چین قانون اساسی جمهوری چین را در سال 1946 ، سال پس از پایان جنگ جهانی دوم تصویب کرد. تمرکز اصلی بر “تقسیم به پنج حوزه” بود که در اصل تقسیم به سه قدرت بر اساس “دموکراسی سه گانه” پیروز شده توسط خورشید تجدید نظر کرد (شکلی که در آن بازرسان اضافی وجود دارد و Go Si-win در علاوه بر سه بخش) و سیستم چند حزبی. اعضای کنگره ملی ، که به عنوان نوعی سنا عمل می کند ، و قانونگذار ، مجلس نمایندگان سابق ، نیز در یک خط مستقیم انتخاب شدند. با این حال ، از آنجا که حزب کمونیست و حزب ناسیونالیست ، که در جنگ داخلی بودند ، در دفاع بودند ، رئیس جمهور حزب ملی ژانگ جس تصویب قانون ویژه موقت را با یک دوره دو ساله تشویق کرد و گفت: “تا حزب کمونیست شکست خورده است ، سیستم نظامی کلی ضروری است. ” این “کمک های موقت برای دوره بسیج و محرومیت” است. حزب ناسیونالیست تعداد زیادی کرسی در کنگره ملی داشت که در آن زمان قدرت تهیه و اصلاح قانون اساسی را داشت و این آیین نامه همانطور که در مقاله معرفی شد در آوریل 1948 تصویب شد.

با این حال ، همانطور که می دانید ، حزب ناسیونالیست “ظرف دو سال” نمی تواند حزب کمونیست را شکست دهد. بلکه آنها را به جزیره تایوان بردند. چیانگ کای شک ادامه این آیین نامه را به این دلیل ادامه داد که هنوز حزب کمونیست را تحت سلطه خود درآورده است و این حزب در پایان دوره خود دائمی شده است. “قدرت اضطراری اعطایی به رئیس جمهور” این اساسنامه “قانون اساسی جمهوری چین” را بی فایده می کند. از آنجا که رئیس جمهور به طور موثر اختیارات تقنینی ، قضایی و اداری را به دست گرفت ، “تفکیک قوا” به خوبی شناخته نشده بود و علاوه بر دو حزب کنترل کننده مخالف موجود که در کابینه اسمی اتحاد شرکت داشتند ، “احزاب سه گانه” تشکیل احزاب سیاسی جدید نیز تشکیل شد سلطنت »ممنوع بود.

چیانگ کای شیک از سال 1948 تا 1972 به عنوان رئیس جمهور 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ریاست جمهوری خدمت کرد. نسل ششم و هفتم پسر بزرگ او ، ژانگ ژینگو است. بدون در نظر گرفتن سیستم اطلاعاتی برای چندین سال ، این فرد ثروتمند نزدیک به 40 سال در قدرت بوده است. بعلاوه ، در سال 1954 ، دادگستری تایوان تمدید نامحدود قانونگذاران موجود را به دلیل غیرممکن بودن انتخابات به دلیل “اوقات بد جنگ” تحمل کرد و نمایندگان مجلس نیز برای مدت طولانی به قدرت رسیدند (؟). این انتخابات شامل انتخابات میان دوره ای تصادفی بود که در آن یک جای خالی ایجاد شد و حزب ملی گرایان ، که اولین حزب با اکثریت پارلمان بود ، همچنان حزب اکثریت بود. به طور مداوم از حکومت طولانی مدت و آرا calling خواستار دموکراتیک شدن شکایت وجود داشت ، اما طبق قانون نظامی که در سال 1949 اعلام شد سرکوب شد و تا سال 1987 ادامه داشت.

ژانگ جس (چپ) و مائو تسه تونگ.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

ژانگ جس (چپ) و مائو تسه تونگ. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

دلیل “دستیار موقت در دوران بسیج و محرومیت” و قانون نظامی “سیستم اضطراری تا پایان انقیاد حزب کمونیست” بود ، اما در واقع این سیستم همچنین سیطره ای برای “مردان خارج” بود ” مردان طبیعی “. علاوه بر مردم بومی تایوان ، چینی های هان از زمان سلسله های مینگ و چینگ زندگی می کردند. به این معنی که آنها در اصل در تایوان زندگی می کردند ، “مردم طبیعی” نامیده می شوند. بعلاوه ، نیروهای کومینتانگ که در جنگهای داخلی و عمومی شکست خورده اند ، به معنای آمدن از خارج “مردان خارجی” نامیده می شوند. این همچنین دیکتاتوری یک طرفه “خارج” است ، به طوری که اقلیت خارجی می توانند بر اکثریت افراد طبیعی سلطه داشته باشند.

شاید به همین دلیل است که دموکراسی تایوان توسط افراد طبیعی متزلزل شده است. همانطور که در مقاله ارائه شد ، در دهه 1980 ، “تقاضای شدید مردم برای دموکراتیزه شدن به دلیل رشد اقتصادی” و “عدم امکان تابع شدن حزب کمونیست” ، دولت کوومینتانگ را برای حفظ سیستم اضطراری بیش از پیش دشوار کرد. به همین دلیل رئیس جمهور جیانگ جینگو تاسیس حزب دموکراتیک پیشرو ، “حزب واقعی مخالف” را در سال 1986 توجیه کرد و در سال 1987 حکومت نظامی را لغو کرد. با این حال ، او که یک شخص خارجی بود ، در ” دوره بسیج. ، که اساس سیستم حاکم بر بیگانگان است.

با این حال ، لی دنگ هوی ، که یکی از اعضای حزب ناسیونالیست بود اما فردی بود ، در سال 1988 رئیس جمهور بعدی شد و همانطور که در مقاله 1991 معرفی شد ، “دستیار موقت دوره از دست دادن بسیج” برکنار شد. لی دنگ هوی برای خاتمه دوره “معاونان دائمی” انتخابات عمومی را برگزار کرد و در سال 1996 اولین سیستم مستقیم ریاست جمهوری را در تایوان معرفی کرد. وی سپس به عنوان رئیس جمهور نهم به صورت مستقیم انتخاب شد و در انتخابات سوم موفق شد.

سپس چون شوی بی به عنوان دهمین رئیس جمهور انتخاب شد و برای اولین بار رئیس جمهور ، رئیس جمهور بومی حزب مینگجین که محور اصلی آن بدنه اصلی بود ، ظاهر شد. تغییر رژیم دموکراتیک با انتقال دولت به حزب ناسیونالیست و سپس دوباره به رئیس حزب دموکرات چای اینگ وون ، تاکنون ادامه داشته است. سنگاپور یک دیکتاتوری یک حزب است و هنگ کنگ در حال حاضر تنها دموکراسی در چین است و چین استقلال و دموکراسی خود را زیر پا می گذارد.

دموکراتیک سازی تایوان هر دو طرف را تحت تأثیر قرار داده است. گرچه کوومینتانگ یا خارجی ها رهبران حزب کمونیست چین و چئولچونجی هستند ، آنها از اصل “یک چین” مشترک هستند. به طرز متناقضی ، ما ده ها سال است که از هدف “بازگرداندن سرزمین قاره ای” چشم پوشی نکرده ایم. اما طبیعت متفاوت است. زندگی جدا از سلسله مینگ ، احساس وحدت زیادی با چین ندارم. من “استقلال” بیشتر از “وحدت” می خواهم. به ویژه ، انقلاب چتر هنگ کنگ بی میلی غریزی به چین را شعله ور کرد و همچنین به عنوان زمینه ای برای احیای رژیم کومینتانگ از حزب دموکرات عمل کرد. علاوه بر این ، تلاش شدید تایوان برای استقلال باعث شده است تا چین مقصر “استفاده از زور جاودانه است.”

چینی های چینی قبل از خروج سفارت جمهوری چین در کره در سال 1992 در سفارت Cheongcheonbaek ایلگی کانگ کی سیک جمع شدند. عکس توسط روزنامه کیونگ یانگ

چینی های چینی درست قبل از خروج سفارت جمهوری چین در کره در سال 1992 در Cheongcheonbaek ایلگی کانگ کی سیک در سفارت جمع شدند. عکس توسط روزنامه کیونگ یانگ

همانطور که قبلا ذکر شد ، تایوان مرکزی ترین کشور در تقابل ایالات متحده و چین است. با این حال ، برخلاف سایر کشورها که از “فشار خط” رنج می برند ، تایوان ممکن است از این وضعیت متنفر نباشد. تایوان که پس از اخراج از سازمان ملل و عدم برخورد به عنوان یک کشور مجبور به زندگی در سطح “آزار و اذیت” کلاس جهانی بود ، اکنون مورد توجه و برخورد بی سابقه ای قرار گرفته است.

فقط به این دلیل که انگشت دردناک چینی هاست؟ تایوان ، نزدیکترین به چین و تنها دموکراسی در چین بزرگ ، قطعاً مستحق ارزیابی مجدد استراتژیک ، ژئوپلیتیک و فرهنگی برای ایالات متحده و جهان غرب است که با چین در تضاد است. از این نظر ، آیا نمی توان گفت که روز بهار تایوان از سال 1991 آغاز شد؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه Hyang در فیس بوک را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *