ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] چرا آلودگی آزبست در مترو در تاریخ 26 آوریل؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] چرا آلودگی آزبست در مترو در تاریخ 26 آوریل؟

تغییر دادن2021-04-26 00:05مروری بر زمان معرفی

ورود2021-04-26 00:00

این بخشی است که گزارش های کیونگ یانگ شینمون در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

26 آوریل 2001 <사설> چرا از آلودگی آزبست در مترو چشم پوشی می شود؟

بیست سال پیش ، در تاریخ 26 آوریل 2001 ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای را منتشر کرد با عنوان “چرا از آلودگی آزبست در مترو چشم پوشی می کنیم؟” اجازه دهید برخی از مطالب سرمقاله آن زمان را در زیر منتقل کنیم.

سنگ منظره حاوی آزبست در یک مجتمع آپارتمانی در شهر بین المللی Songdo ، اینچئون شناسایی شد.  تهیه شده توسط مرکز مدنی بهداشت محیط.

سنگ منظره حاوی آزبست در یک مجتمع آپارتمانی در شهر بین المللی Songdo ، اینچئون شناسایی شد. تهیه شده توسط مرکز مدنی بهداشت محیط.

نتایج یک مطالعه توسط انجمن جنبش محیط زیست کره و غیره مبنی بر اینکه مقدار زیادی گرد و غبار آزبست ، که باعث سرطان کشنده بدن انسان می شود ، در ایستگاه های مترو که روزانه 6 میلیون نفر از آن استفاده می کنند ، پیدا شد ، تکان دهنده است. در مورد ایستگاه City Hall در سئول ، آزبست بالاتر از استاندارد زیست محیطی ایالات متحده در چهار محل از 11 محل اندازه گیری یافت شد و اتاق تهویه در طبقه اول زیرزمین با عظیم 2.6 برابر از استاندارد محیط داخلی فراتر رفت. کارگران مترو حتی ماسک هم ندارند ، چه رسد به اینکه هنگام کار روی آزبست روی مواد مضر آموزش می بینند و هیچ مقرره ای وجود ندارد ، بنابراین نگرش مقامات که به سلامت عمومی حساس نیستند ، همانطور که هست آشکار می شود.

آزبست ماده ترسناکی است که با ورود به بدن ذوب یا آزاد نمی شود ، برای مدت طولانی می ماند ، به بدن انسان آسیب می رساند و باعث سرطان می شود.

(همگام سازی)

اگرچه قرار است صدها تن آزبست از ایستگاه های مترو و همچنین بازسازی آپارتمان ها ریخته شود ، اما بدیهی است که به دلیل ضعف مقررات ، خسارات وارده نیز افزایش خواهد یافت. یک قانون ایمنی و بهداشت شغلی وجود دارد که تولید و استفاده از آزبست را تنظیم می کند ، اما استانداردهای مضر و عملکرد نظارت آن بسیار عقب تر از استانداردهای کشورهای پیشرفته است. حتی اگر به استاندارد محل کار نگاه کنیم ، در ایالات متحده فقط 0.1 در هر سی سی است ، اما بیش از 20 برابر بیش از 20 برابر هستیم و آزبست از استانداردهای توصیه شده برای محیط داخلی در ایستگاه های زیرزمینی مانند مترو خارج است. ایستگاه ها بعلاوه ، اگر ادعای اتحادیه جنبش زیست محیطی مبنی بر عدم بررسی غلظت آزبست در حین کار خنک سازی مترو صحت داشته باشد ، باید پاسخگوی مقامات باشد که بارها گفته اند: “در مترو آزبست وجود ندارد. “

این کار به تأخیر افتاده بود ، اما اکنون مقامات باید تحقیقات کاملی در مورد آلودگی آزبست انجام دهند ، از جمله سایت های ساختمانی که از این تحقیق مستثنی هستند.

(کوتاه)

در تاریخ 6 سپتامبر 2001 ، اعضای انجمن جنبش زیست محیطی سئول در مقابل تالار شهر سئول تجمع کردند و خواستار تحقیقات اپیدمیولوژیک در مورد استفاده از آزبست برای سلامتی کاربران مترو شدند.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

در تاریخ 6 سپتامبر 2001 ، اعضای انجمن جنبش زیست محیطی سئول در مقابل تالار شهر سئول تجمع کردند و خواستار تحقیقات اپیدمیولوژیک در مورد استفاده از آزبست برای سلامتی کاربران مترو شدند. عکس روزنامه کیونگ یانگ.

علاوه بر این نسخه ، در روز کیونگ یانگ شینمون ، مقاله ای تحت عنوان “بدون ادعای بیش از حد استاندارد غلظت آزبست در ایستگاه های مترو و هر دو سال یک بار در سئول اندازه گیری نشده است” منتشر شد. همچنین بخشی از محتوای مقاله را منتقل می کنم.

در میان ادعاهایی مبنی بر اینکه غلظت آزبست در ایستگاه مترو سئول بسیار بالاتر از مقدار استاندارد است ، مشخص شد که شرکت مترو در دو سال گذشته غلظت آزبست را اندازه گیری نکرده است.

در تاریخ 25th ، شرکت مترو داده هایی را منتشر کرد تا بیانیه جنبش زیست محیطی در سئول را روشن کند که غلظت آزبست در ایستگاه بیش از حد استاندارد است و گفت: “غلظت آزبست گزارش شده تاکنون 0.0027 ~ 0 ، 0039 در هر سانتی متر مکعب است. ، در مقایسه با استاندارد آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) 0.01. این سطح بسیار پایین تر است. “

با این حال ، سخنگوی تیم محیط زیست شرکت Subway گفت: “تا کنون ، ما هرگز غلظت آزبست را برای ایستگاه های در دست ساخت اندازه گیری نکرده ایم.”

(کوتاه)

[오래 전 ‘이날’]    چرا آلودگی آزبست در مترو در تاریخ 26 آوریل؟

بنابراین چگونه وضعیت فعلی مدیریت آزبست در کره طی 20 سال تغییر کرده است؟ مقامات محیط زیست و محلی در حال انجام اقداماتی از جمله افزایش تعداد بازرسی ها و اعلام نتایج اندازه گیری در محل های کار مرتبط هستند ، اما واقعیت این است که آزبست هنوز در مترو ، مدارس و تأسیسات قدیمی در حال تأیید است.

در ژوئیه سال گذشته ، مرکز مدنی بهداشت محیط برای اطمینان از ایمنی شهروندان ساخت و ساز را متوقف کرد و گفت که 5٪ ترمولیت در نمونه جامد جمع شده از ستون مرکزی در 10-3 ، در جهت Euljiro ، در یافت شد طبقه سوم زیرزمین ایستگاه تالار شهر در خط 2 مترو. آزبست ترمولیت یکی از شش نوع آزبست است و بسیار شکننده است و به دلیل ویژگی هایی که دارد به راحتی در هوا منفجر می شود به دلیل آزبست خطر ایجاد بیماری را دارد. آزبست همچنین یک ماده سرطان زای گروه 1 است که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) شناسایی شده است.

روز چهاردهم ، آزبست ترمولیت در نمونه ای از سنگ های محوطه سازی در یک مجتمع مسکونی در شهر بین المللی Songdo ، اینچئون پیدا شد. به ترتیب ، اینچئون سیتی و یئونسو گو از شرکت محیط زیست کره از وزارت محیط زیست درخواست کردند که در 15 امتحان محوطه سازی آزبست را بررسی کند و تیم تحقیقات آزبست شرکت محیط زیست کره 11 نمونه از سنگ را برای محوطه سازی آپارتمان جمع آوری و تجزیه و تحلیل کرد. به درخواست ساکنان ، آپارتمان اقدامات موقت را برای جلوگیری از پراکندگی آزبست با پوشاندن سنگ منظره با وینیل اعمال می کند. در واقع ، خطرات آزبست در کمین زندگی است.

مرکز مدنی بهداشت محیط از دولت و مقامات محلی خواسته است که کلیه سنگ های محوطه سازی در این آپارتمان و خاک اطراف آن را بازیابی و دفع کنند ، بر سلامتی ساکنان محلی نظارت کرده و اقدامات کاهش سرطان ریه را انجام دهند. وی همچنین خواستار تحقیق در مورد کانالهای غیرقانونی انتشار سنگهای مناظر آزبست و سنگهای مناظر آزبست در سراسر شهر Songdo شد. مقامات محیطی و محلی باید مسئله سبز شدن آزبست را که به طور غیرقانونی در سراسر کشور توزیع می شود ، بررسی کنند ، شخص مورد نظر را مجازات کرده و از قرار گرفتن در معرض آزبست در جامعه جلوگیری کنند.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *