دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] نشانه های جنگ کره در 31 مه در DMZ حک شده است

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] زخم های ناشی از جنگ کره که در تاریخ 31 مه در DMZ حک شده است

این بخشی است که شما گزارش های کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

در سال 1993 ، مقامات انجمن قربانیان برگریز ویتنام در خیابان راهپیمایی کردند و خواستار جبران خسارت شدند.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

در سال 1993 ، قربانیان ویتنام قربانیان در خیابان راهپیمایی کردند و خواستار جبران خسارت شدند. عکس پرونده ای از روزنامه کیونگ یانگ

31 مه 2011 “اسپری های ضدعفونی کننده ارتش ایالات متحده بلافاصله پس از آتش بس در DMZ”

زخم های جنگ به راحتی از بین نمی روند. جامعه کره ، مانند خانواده های پراکنده و درگیری های ایدئولوژیک ، هنوز از تفرقه رنج می برد. علامت دیگری که امروز در جنگ کره 20 سال پیش به جا مانده است ، برای همه شناخته شده است. شواهدی به دست آمده است که بلافاصله پس از آتش بس در جنگ کره ، ارتش ایالات متحده مقدار زیادی از مواد ضدعفونی کننده را در منطقه غیرنظامی (DMZ) پاشید.

در تاریخ 30 مه 2011 ، گروهبان بازنشسته ارتش مو (در آن زمان 77 نفر) گفت: “هنگامی که در Baekmagoji (Cheorwon-gun ، Gangwon-do) در لشکر 15 ارتش در سال 1955 کار کردم ، ارتش ایالات متحده از بالگردها و هواپیماهای دیگر استفاده کرد برای انتشار مواد ضدعفونی کننده در DMZ سه یا چهار بار در ماه. سمپاشی ، “او گفت. ایوم ، که یک ماه در Baekmagoji خدمت می کرد ، گفت که اسپری تحت فرماندهی ارتش ایالات متحده بدون دخالت ارتش کره پاشیده شد. وی گفت: در آن زمان ارتش کره جنوبی ماسک گاز و بارانی بر تن داشت و در حالی که پاشش در جریان بود در پناهگاه حمله هوایی پنهان می شد زیرا گفته می شد داروی پاشیده شده توسط ارتش آمریکا برای بدن مضر است. “

در مورد پس زمینه سمپاشی ضد انفجار ، “در آن زمان ، دو حصار سیم خاردار بدون هیچ گونه تجهیزات امنیتی در مقابل آنها بود ، بنابراین تعهدات بزرگ و کوچک معمول بود.” وی توضیح داد که این برای من تهدید کننده زندگی است.

Defoliant نوعی علف کش قوی است. این ماده حاوی دیوکسین است که “سمی ترین مواد در طول تاریخ بشر” نامیده می شود. در طول جنگ ویتنام ، ایالات متحده برای جلوگیری از جنگ چریکی مقادیر زیادی مواد ضدعفونی کننده را برای پاکسازی جنگل استفاده کرد. شناخته شده است که دفع کننده انواع مختلف سرطان ، بیماری هایی مانند نوروپاتی محیطی و نقایص مادرزادی است. پس از جنگ ویتنام ، سازمان ملل مواد ضدعفونی کننده را “سلاح شیمیایی” دانست و استفاده از آنها را به شدت کنترل کرد.

کیونگ یانگ شینمون ، 31 مه 2011

کیونگ یانگ شینمون ، 31 مه 2011

شهادت آقای ایوم اولین کسی نبود که اسپری ماده ضدعفونی کننده را آشکار کرد. با این حال ، دلیل توجه شهادت این بود که این تفاوت با آنچه در ابتدا شناخته شده بود که ارتش ایالات متحده در “اواخر دهه 1960” بر ضد DMZ سم پاششی می کند.

در 17 نوامبر 1999 ، سندی محرمانه به نام “گزارش ارزیابی عملیات اسپری دفع کننده” که توسط فرماندهی نیروهای آمریکایی به CBC ایالات متحده در سال 1968 ارسال شده بود ، منتشر شد. بر اساس گزارش یونهاپ نیوز در آن زمان ، طبق گزارش یونهاپ نیوز ، در این سند ، پس از حادثه در 21 ژانویه 1968 ، کره و ایالات متحده به طور مشترک برنامه کنترل کارخانه 1968 را ایجاد کردند و از کار انداختن 22 میلیون پیونگ (تقریبا 7،272،273 متر مربع) در منطقه کنترل غیرنظامی استفاده کردند. جنوب خط مرزی جنوبی DMZ خط آتش بس . حاوی محتوایی است که به شدت پاشیده می شود.

در همان ماه ، وزارت دفاع ملی کره جنوبی یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و با تایید این سمپاشی ، گفت: “ما در سال 1968 و 1969 دو بار علف کش پاشیدیم تا از عبور جاسوسان کره شمالی از مرز آتش بس جلوگیری کنیم.” در سال 2011 ، وزارت دفاع ملی ادامه داد: “از 15 آوریل تا 30 مه 1968 و از 19 مه تا 31 ژوئیه 1969 ، تقریباً 21000 گالن عامل نارنجی و 38،000 گالن عامل آبی در منطقه DMZ انجام شد. حدود 9000 پوند مواد ضدعفونی کننده مانند گالن و مونورون سمپاشی شد. “

شهادت خانم ایوم مبنی بر اینکه اسپری کننده ماده ضدعفونی کننده بلافاصله پس از آتش بس بر روی DMZ پاشیده شد ، نشان داد که دوره پاشش مواد ضدعفونی کننده واقعی با اعلامیه رسمی متفاوت است. علاوه بر شهادت Eum ، شواهد و شرایط دیگری نیز یافت شد. این اطلاعیه مربوط به تصمیم جبران خسارت است که توسط وزارت امور سربازان سربازان قدیمی ایالات متحده در نوامبر 2009 برای یک بیمار میلوما ارسال شده است که از سال 1966 تا 1967 در DMZ به عنوان ارتش ایالات متحده در کره خدمت کرده است. در این اطلاعیه آمده است که “علف کش هایی مانند عامل نارنجی ، عامل بلو و مونورون از سال 1962 تا 1970 در کره استفاده می شد. “این بدان معناست که آنها در یک سند رسمی فاش کردند که از برگ برنده ها شش سال قبل از اعلامیه رسمی دو کشور استفاده شده بود.

ایالات متحده همچنین دامنه جبران خسارت به قربانیان دلسرد شده را افزایش داد ، که فقط به “سربازانی که بین سالهای 1968 تا 1969 به عنوان نیروهای آمریکایی در کره در نزدیکی DMZ خدمت می کردند” محدود شد. قبل یا بعد از اعلامیه رسمی ، به طور موثری تشخیص داده شد که ماده ضدعفونی کننده در کره استفاده می شود.

آقای ایوم همچنین شهادت داد که از سال 1967 شروع به سم پاشی غیرقانونی کرد. در آن زمان ، وی به عنوان یک گروهبان ارشد در نزدیکی قله Cheongdok ، Xinseo-Mion ، Yoncheon-Gong و Gyeonggi-do خدمت کرد. تحت فرماندهی یک فرمانده گروهان ، در حالی که ارتش ایالات متحده در حال تماشای آن است ، گفته می شود که پودر دفع کننده خراشیده می شود و با دست خالی پاشیده می شود. یوم به یاد می آورد: “پس از سمپاشی دارو ، علف های هرز و درختان تا حد زیادی سوختند و از بین رفتند.” “این همان ظاهر ارتش ایالات متحده پس از سمپاشی هوایی هنگام کار در Baekmagoji بود.”

ایوم از دهه 1990 به این طرف دچار خم شدن مچ پا و فلج پای چپ شده است. در سال 2007 ، وی به عنوان یک قربانی غیر دائم شناخته شد.

به صفحه فیس بوک Hyangnae بروید صفحه فیس بوک Hyang را باز می کند. با آخرین اخبار همراه باشید!


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *