دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] ملوان کره ای توسط لاک پشت دریایی نجات یافت

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] ملوان کره ای توسط لاک پشت دریایی نجات یافت

تغییر دادن2021-03-02 07:25مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-02 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

resc ملوان کره ای توسط لاک پشت دریایی در 2 مارس 1991 نجات یافت

در 2 مارس 1991 ، 30 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای با عنوان “نجات زندگی خود را در پشت لاک پشت دریایی کره” منتشر کرد. بیایید مقاله را در این زمان به زیر منتقل کنیم.

لیم کانگ یونگ ، 28 ساله ، ملوان قایق ماهیگیری کره ای Maystar ، که در 130 کیلومتری جنوب فرودگاه چیتا بنگلادش در حال حرکت بود ، در 22 ماه گذشته توسط امواج از عرشه خارج شد و به دریا سقوط کرد. او آقای لیم را در حال شناور یافت و آقای لیم و لاک پشت را با یک جرثقیل خالص از دریا نجات داد.

آقای لیم پس از ورود به فرودگاه چیتا گفت: “لاک پشت بسیار دوستانه بود و هیچ آسیبی به من نرساند.” آنها در مورد تجربیات خود صحبت کردند.

در 28 اکتبر 2015 ، یک لاک پشت دریایی آبی از بوسان به دریای اصلی خود بازگشت.  تهیه شده توسط مرکز ملی منابع بیولوژیکی دریایی.

در 28 اکتبر 2015 ، یک لاک پشت دریایی آبی از بوسان به دریای اصلی خود بازگشت. تهیه شده توسط مرکز ملی منابع بیولوژیکی دریایی.

در 22 فوریه 1991 ، او در یک تصادف گم شد ، اما خوشبختانه با لاک پشت دریایی روبرو شد و جان او را نجات داد. طبق گزارشات یونهاپ نیوز در آن زمان ، لیم که عرشه کشتی مایستار ، کشتی باری متعلق به نیروی دریایی بازرگانان چائویانگ بود ، هنگام تمیز کردن عرشه هنگام مسافرت به یوزپلنگ کنگره ، در یک موج ناگهانی گرفتار شد ، بنگلادش با گندم از بندر لیورپول در انگلیس. او در مسیری که بین می استارز طی کرده شنا می کند اما در کمتر از 10 دقیقه از خستگی و سرما خسته شده است. با این وجود ، ایم که با تمام وجود در حال شنا بود ، یک لحظه احساس کرد که از آب بالاتر است. لاک پشت دریایی به طول 1 متر از او حمایت کرد.

ملوانان مایستا می دانستند که آقای لیم ناپدید شده است و وقتی با تلسکوپ های خود به دریا اطراف نگاه می کردند ، او را در حال قایقرانی در دریا یافتند. ملوانان دیگر کشتی های نجات را پایین آوردند و آقای لیم و لاک پشت دریایی را روی عرشه بلند کردند. ملوانان اعتقاد داشتند که این امر برای لاک پشت های دریایی مضر است زیرا عرشه داغ است ، بنابراین آنها یک کیسه کوچک برنج را به گردن لاک پشت آویزان کردند و آن را دوباره به دریا فرستادند.

آقای لیم پس از بازگشت به کره ، معاینه پزشکی خود را در یک بیمارستان عمومی در بوسان گذراند و خوشبختانه بدون ناهنجاری تشخیص داده شد و به زادگاهش جزیره چیلچون ، گیودج رسید و با خانواده اش ملاقات کرد. گفته می شود که روستای ایم در حالی که خوشحال بود که آقای ایم به سلامت برگشته است ، جشن کوچکی را جشن گرفت.

با این حال ، یک ملوان کره ای بود که در سال 1969 ، 22 سال قبل از بازگشت من به طور معجزه آسایی به زندگی ، یک اتفاق مشابه را پشت سر گذاشت. در اینجا مقاله ای از Kyunghyang Shinmun از 25 آگوست 1969 در مورد یک واقعه معجزه آسای دیگر که در دریای بزرگ رخ داده است ، آورده شده است.

یک ملوان کره ای در یک کشتی باری لیبریایی که در سواحل نیکاراگوئه در آمریکای جنوبی حرکت می کرد ، از عرشه سقوط کرد و به دریا افتاد و تقریبا غرق شد ، اما پس از 15 ساعت قایقرانی ، آویزان به پشت لاک پشت غول پیکر ، دوباره معجزه آسا شد توسط کشتی باری که رانندگی می کرد. روز 24 در اینجا گزارش شد که او نجات یافته است.

تعارف نجات ملوان کره ای ناشناس سرانجام با پیامی که کاپیتان کشتی باری “Sitterdall” به مالک کشتی “Horst Worder” ارسال کرد ، مشخص شد.

پانزده ساعت پس از سقوط این ملوان کره ای به دریا ، برج رصد Citterdall که به سمت شمال به سمت Rosanne Zallus در حرکت بود ، سر مردی را دید که روی دریا قایقرانی می کرد و جنگنده را به آنجا برگرداند. در نتیجه ، این ملوان کره ای دوباره به طرز معجزه آسایی جان خود را نجات داد.

کیم جونگ نام (چپ) ، که درست قبل از غرق شدن در پشت لاک پشت غول پیکر زنده ماند ، به خبرنگاران در مورد تجربه زندگی معجزه آسای خود به عنوان کاپیتان کشتی باری Cyton ، که او را نجات داد ، تماشا کرد.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

کیم جونگ نام (چپ) ، که درست قبل از غرق شدن به طرز معجزه آسایی در پشت لاک پشت بزرگی زنده مانده بود ، در حالی که تماشای نجات کاپیتان کشتی باری سیتان بود ، به خبرنگاران در مورد تجربه زندگی معجزه آسای خود گفت. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

در اول سپتامبر همان سال ، کیونگ یانگ شینمون نیز مقاله ای حاوی محتوای مصاحبه کیم جونگ نام با خبرنگاران پس از ورود به لس آنجلس منتشر کرد. مقاله را در آن زمان به زیر منتقل کردم.

ملوان کره ای کیم جونگ نام (27 ، بوسان ، کشتی باری “پترال ناگاری” ، لیبریا) او را از پشت لاک پشت نجات داد و جان او را در ساعت 20:30 (به وقت کره) نجات داد ، من از بندر 232 از “جزیره ترمینال” پیاده شدم از روزان

کیم با نمایندگی شرکت حمل و نقل توکیو تماس گرفت و گفت که به زودی به کره برمی گردد و دوباره سوار کشتی باری لیبریا می شود. او برای فرود عقب نشینی کرد و برای اولین بار خورشت کیمچی خورد

آقای کیم به ندرت با عبارتی باورنکردنی در مورد داستان معجزه ای که به مدت 16 ساعت و نیم از پرواز در دریا زنده ماند ، به خبرنگاران اعتراف کرد.

حدود ساعت 2 بامداد روز 23 ، کشتی او ، نیکارال ناگارا ، در حال حرکت در سواحل پتراگوا در آمریکای مرکزی بود. ویسکی ژاپنی که من با پنج دریانورد از همان کلاس نوشیدم بسیار بالا بود به طوری که من به تنهایی سوار عرشه شدم و ناگهان کشتی لرزید و با رنگ سیاه در دریا افتاد.

بعد از ده ساعت شنا در دریا ، کیم خسته ، توده ای از سنگها را دید که جلوی چشمانش آمدند. من فکر کردم کوسه های زیادی در دریا هستند و فکر کردم من دیگر مرده ام. اما کمی عجیب بود. او از طریق بازوی راستش کورکورانه بالا رفت. این یک لاک پشت بزرگ بود ، به طول 1 متر ، قطر 15 سانتی متر در گردن و دو سوم بازوی بزرگسالان با چهار پا.

او که از لاک پشت در آب فرو رفته بود ، شانه هایش را به دور خود آویزان کردند و بدنش را در آب شنا کردند. بعضی اوقات بی حرکت متوقف می شد و به پشت او ضربه می زد تا او را به حرکت وا دارد. حدود 2 ساعت است. در همین حال مه غلیظ فرار کرد. کشتی ای را دیدم که از آنجا عبور می کرد ، ارگ. همانطور که شانه لاک پشت را با یک دست گرفته بود ، با تمام قدرت جیغ کشید و یک دست را به سمت شکم بالا برد. قایق نجات روی کشتی پرتاب شد و لحظه ای که پا به عرشه گذاشتم ذهنم را از دست دادم. “

وینیل از دستگاه گوارش لاک پشت دریایی در طی کالبد شکافی لاک پشت دریایی ساخته شده در آوریل 2018 ساخته شده است. گزارشگر Kim Ki-beom.

وینیل از دستگاه گوارش لاک پشت دریایی در طی کالبد شکافی لاک پشت دریایی ساخته شده در آوریل 2018 ساخته شده است. گزارشگر Kim Ki-beom.

با توجه به اینکه طول عمر لاک پشت های دریایی ، خزندگان دریایی در معرض خطر انقراض ، بیش از 100 سال است ، ممکن است لاک پشت های دریایی نجات دهنده دریانوردان کره ای هنوز زنده باشند. با این حال ، لاک پشت های دریایی در سراسر جهان ، از جمله آنها ، توسط زباله های انسانی اخیر تهدید می شوند. به ویژه لاک پشت های دریایی که مواد زائد پلاستیکی مختلفی را برای غذا مخلوط کرده و می خورند ، اغلب جان خود را از دست می دهند. سال گذشته ، تحقیقات نشان داد که لاک پشت های دریایی اشتباه هستند زیرا ضایعات پلاستیکی بوی غذای لاک پشت های دریایی می دهند. لاک پشت های دریایی مردم را نجات می دهند ، اما مردم ناسپاسانه لطف خود را به عنوان دشمن پس می دهند. برای کاهش درد زندگی دریایی ، از جمله لاک پشت های دریایی که ملوانان کره ای را نجات داد ، آیا ما نباید به کارهای کوچک مانند کاهش ضایعات پلاستیکی و رعایت اصل دفع جداگانه ادامه دهیم.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *