ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] مدرسه ای که مردم میلیانگ در آن تحصیل می کردند

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] مدرسه ای که مردم میلیانگ در آن تحصیل می کردند

تغییر دادن2021-05-17 14:49مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-17 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

جو سون وو بازیگر بازیگر نقش یاکسان کیم وونگ بونگ در این فیلم

جو سان وو بازیگر نقش یكسان كیم ونگ بونگ در فیلم “قتل”. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

17 مه 1971 “برج طلایی در تاریخ نهضت استقلال”
ده سال پیش ، در این روز ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای را برای یک کنفرانس آکادمیک با تأکید بر “اهمیت فعلی” یک مدرسه که “100 سالگرد” آن را جشن می گیرد ، منتشر کرد. در این کنفرانس که چهار سال قبل از انتشار مقاله در سالن قانون اساسی شورای ملی برگزار شد ، برگزارکنندگان گفتند که این مدرسه “سزاوار یک برج طلایی در تاریخ جنبش استقلال است” و آن را “ریشه ROK مسلح” خواند. نیروهای امروز. ” وی افزود: چندین پایگاه دیگر برای ارتش استقلال وجود داشت ، اما فقط این مدرسه در 10 سال از تأسیس خود در سال 1911 استعدادها را به طور پایدار پرورش داد. همچنین مهم است که در دهه 1910 تاسیس شد ، زمانی که جنبش استقلال طلبترین حزب بود . “این مقاله همچنین ارائه می دهد که” پروژه های مختلف مانند مراسم 100 سالگرد در 10 ژوئن ، صدمین سالگرد ایجاد آن انجام خواهد شد. “

این مدرسه مدرسه Shinhengmugwan است. نام “مدرسه افسران نظامی Shinhen” از 3 مه 1919 استفاده می شود ، اما از نام قبلی “مرکز آموزش Shinheng” ، که در 10 ژوئن 1911 افتتاح شد ، تاریخ تأسیس مدرسه افسران نظامی Shinhen در نظر گرفته می شود.

گروه ضد ژاپنی Shinminghoe که در سال 1907 تشکیل شد ، با عنوان Kyongsul Gukchi در سال 1910 تشکیل شد و هنگامی که امپراتوری کره قدرت ملی خود را از دست داد ، تصمیم به ایجاد پایگاه برای حرکت استقلال در خارج از کشور گرفت. سال آینده ، “مرکز آموزشی Shinheung” در منطقه Seogando ، یعنی Samwonbo Chuo-ga ، Yuha-hyeon ، Nammanju ایجاد می شود. این مدرسه برای اجتناب از توجه عمومی و گسترش مقیاس خود ، با اجاره یک انبار ذرت فرسوده کار خود را آغاز کرد و سال بعد به هیاها ، شهرستان تونگوا نقل مکان کرد و آن را به امکاناتی مانند 18 ساختمان معلم مجهز کرد. سال بعد ، این نام در سال 1913 به دبیرستان Shinheng تغییر یافت و در سال 1914 ، در دامنه غربی کوه باکدو ، مزرعه نظامی Baekseo تاسیس شد که به عنوان یک مزرعه در مقیاس بزرگ مبدل شد. و دانشجویان در اینجا مزرعه ای را اداره کردند و آموزشهای نظامی را گذراندند.

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 17 مه 2011

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 17 مه 2011

در ابتدا ، این یک برنامه سه ساله بود که شامل آموزش نظامی و متوسطه متوسطه بود ، اما در طول دبیرستان Shinheung ، دوره کوتاه مدت آموزش ویژه نظامی یک تا شش ماه بر اساس یک دوره پایه چهار ساله با سه سال تحصیلات متوسطه و یک سال تحصیلات نظامی. با این سیستم موازی اداره می شد. سپس ، هنگامی که حمایت بسیاری از فرمانداران وطن پرست که از جنبش در اول مارس فرار کردند ، متأثر شد و افسران برجسته نظامی مانند جی جئونگ چون از یوكسا ژاپن و لی بوم سئوك از آكادمی وونان در چین شروع به پیوستن به نیروها كردند ، مدرسه راهنمایی به “Shinheungmugwan مدرسه دوباره متولد خواهد شد. در سال 1919 ، مدرسه به Gosanya در Ha-hyeon Yoo نقل مکان کرد و سه یا چهار مدرسه شعبه اداره شد. دوره آموزش متوسطه منسوخ شده و دوره آموزش نظامی متمرکز شده است.

علاوه بر این ، وضعیت ژنرال کیم جاوا-جین “امور نظامی کره شمالی” به عنوان فرماندهان اصلی توسط آکادمی نظامی شینهن ارسال شد. حکومت استعماری ژاپن علیرغم شهرت روزافزون ، در حال گسترش است. به ویژه ، پس از شکست در نبرد بونگ او تونگ در ژوئن 1920 ، ژنرال های منچوری ، با حمایت امپریالیسم ژاپنی و ژاپنی ، سرکوب را شدت بخشیدند ، مانند کشتار میهن پرستان و خانواده های آنها در منچوری یا اخراج مردم. مدرسه Shinheungmugwan سرانجام در پاییز سال 1920 تعطیل شد.

منطقه Gosanya ، مقر آکادمی نظامی Xinheng ، به دلیل تب جنبش در 1 مارس در شمال شرقی چین برای پرورش استعدادها در ارتش استقلال ساخته شد.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

منطقه Gosanj ، مقر آکادمی نظامی Xinheng ، به دلیل تب جنبش در 1 مارس در شمال شرقی چین ، برای پرورش افراد مستعد در ارتش استقلال ساخته شد. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

با این حال ، با تقریباً 1500 تا 3500 دانش آموز از این مدرسه ، آنها اساس جنبش استقلال بعدی شدند. وی در گروههای بزرگی برای جنبشهای استقلال طلبی مسلح مانند وزارت ارتباطات ، دادگستری ، New Reason و وزارت خلق در منچوری و همچنین در Seo-Rogun Jeongseo در منطقه Seogan-do فعالیت داشته است. بعلاوه ، همزمان با تعطیل شدن مدرسه ، جئونگ جئونگ-چون 300 دانش آموز را به پیوستن به سربازان ژنرال هونگ بیوم-دو سوق داد و در Cheongsan-ri Daejeon شرکت کرد و به یک رهبر پیروزی تبدیل شد. وی سپس اولین فرمانده ارتش آزادیبخش شد ، كه توسط دولت موقت جمهوری كره در سال 1940 تاسیس شد ، كیم وونگ بونگ ، سازماندهنده ی اوئولیدان و دکتر Na Seok-ju ، كه بمبی را بر روی شركت Dongyang Cheoksik ریخت ، آموزشی ویبولیتین آنها نیز از این مدرسه بودند.

یانگ سوک ، لی سوک یانگ ، معلم.  خدمات ملی پیشکسوتان

یانگ سوک ، لی سوک یانگ ، معلم. خدمات ملی پیشکسوتان

با این حال ، این مدرسه تجسم فاجعه ای بود که “اگر یک جنبش مستقل رخ دهد سه نسل از بین خواهند رفت”. بیشتر بودجه مورد نیاز در زمان تأسیس مدرسه از طریق یونگ سوک ، لی سوک یانگ بود که یکی از بزرگترین گنجینه های زمان خود بود. ثروت او در زمان 30000 جزیره برنج و حداقل 60 میلیارد درآمد ارزش فعلی بوده است. با این حال ، هنگامی که کشور حاکمیت خود را از دست داد ، وی تمام دارایی خود را دفع کرد و هزینه های تأسیس آکادمی نظامی شینهن و دولت محلی کره-آمریکا در سئوگاندو را پرداخت کرد. و با حدود 40 نفر از اعضای خانواده ، از جمله پنج برادر بزرگتر و خواهر و برادر کوچکتر ، آنها به Seogando تبعید شدند.

وی پس از وقف کل ثروت خود به جنبش استقلال ، در سال 1934 پس از خوردن غذا در یک محله فقیرنشین در شانگهای چین با کشک لوبیای توفو درگذشت. پسرش نیز در سن بیست سالگی در جریان یک حرکت مستقل در کشوری دیگر درگذشت. برادر بزرگتر و معلم وی ، لی هیو جونیور از اودانگ ، که رهبری تأسیس آکادمی نظامی شینهن را بر عهده داشت ، نیز در سال 1932 تحت شکنجه شدید در جریان جنبش استقلال در میان اوضاع دشوار “هفته ای سه بار غذا نخوردن” کشته شد .

از میان شش برادر ، تنها معلم پنجم ، Si-Young Lee ، پس از آزادی توانست به وطن خود بازگردد. و او به باد خانواده ادامه داد ، که نماینده ترین وظایف نجیب در تاریخ مدرن کره است. پس از آزادی ، معاون اول رئیس جمهور شد ، اما با ناامیدی از پرونده نیروهای دفاع ملی استعفا داد ، که در آن بسیاری از سربازان به دلیل فساد در جنگ کره کره از گرسنگی مردند و به کار بر علیه دیکتاتوری سنگاپور رژیم ری ادامه دادند.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *