دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] “قوانینی” که به تعویق انداخته و به تعویق می اندازد

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] “قوانینی” که به تعویق انداخته و به تعویق می اندازد

تغییر دادن2021-05-06 00:03مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-06 00:00

این بخشی است که شما گزارش های کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

یازدهمین مراسم افتتاحیه مجلس شورای ملی (1981) صد و ششمین دوره شورای ملی منظم افتتاح شد.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

یازدهمین مراسم افتتاحیه مجلس شورای ملی (1981) صد و ششمین دوره شورای ملی منظم افتتاح شد. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

■ 6 مه 1981 ، به جلسه بعدی قانون اخلاق کارمندان دولت موکول شد

قانون جلوگیری از تضاد منافع ، که طی هشت سال گذشته در شورای ملی در انتظار آن بود ، جلسه عمومی مجلس شورای ملی را تصویب کرد. قانون پیشگیری از تعارض منافع در اصل در قانون پیشگیری از ادعای غیرمنصفانه سال 2013 گنجانده شده بود ، جایی که بحث به دلیل نگرانی در مورد محدودیت بیش از حد در کار کارمندان دولت ، نگرانی در مورد سوuses استفاده به دلیل کلمات انتزاعی و دامنه نامشخص وظایف ، بحث کند بود. با این حال ، در هشت سال گذشته از زمان حذف آن از لایحه به دلایلی که در بالا ذکر شد ، به دلایلی تصویب شده است که به نظر می رسد “نیاز به تعریف دقیق تعارض منافع” یا “نیاز برای رایزنی بین احزاب حاکم و مخالف “.

به نظر می رسد قوانین مربوط به اخلاق کارمندان دولت همیشه روندی مشابه را دنبال می کنند. رسیدگی به قانون اخلاقی کارمندان دولت ، که می تواند در قانون پیشگیری از تعارض منافع سالمندی محسوب شود ، به دلایل مشابه به تأخیر افتاده است. در تاریخ 6 مه 1981 ، دولت و حزب خلق اعلام کردند که در حال بررسی قانون اخلاق کارمندان دولت هستند که قرار است در جلسه 107 مجلس شورای فوق العاده ملی در جلسه بعدی تصویب شود. دلیل این امر آن است که با توجه به اهمیت قانون اخلاق کارمندان دولت وقت کافی برای بحث با سایر احزاب سیاسی و بحث و تبادل نظر کافی در شورای ملی وجود ندارد. همچنین جای تأسف است که آیین نامه ای که قبلاً از تاریخ 1 ژوئیه لازم الاجرا شده است ، بررسی شود. ملاحظه دولت از “اصرار به گذراندن جلسه نخواهد داشت” نیز یک بخش قابل توجه است. این قانون اخلاقی کارمندان دولت در 31 دسامبر 1981 تصویب شد و از 1 ژانویه 1983 لازم الاجرا می شود.

کیونگ یانگ شینمون در 6 مه 1981

کیونگ یانگ شینمون در 6 مه 1981

قانون اخلاق کارمندان دولت در نوامبر 1980 تحت رهبری رئیس جمهور وقت چون دو هوان بحث و گفتگو کرد. در بررسی مباحث مربوط به اجرای اولیه ، مقامات دولتی در سطح وزیر یا بالاتر ، از جمله رئیس جمهور ، قصد دارند املاک آنها را فاش کنند و املاک همه کارمندان دولت را در سطح 2 یا بالاتر ثبت کنند. این لایحه با تمایل به تأخیر انداختن نظارت و در عین حال پایان دادن به فساد کارمندان دولت تفسیر می شود. با این حال ، برخلاف هدف اصلی ، تا حد زیادی با عدم تأثیر ، از قبیل مقررات خاص ناکافی در مورد مجازات ها تصویب شد ، و چندین بازنگری قانون اخلاقی کارمندان دولت را به اتمام رساند.

تجدیدنظرهای نماینده شامل گسترش دامنه کاربرد به سطح 4 یا بالاتر توسط دولت کیم یانگ سام ، افزودن قوانین انضباطی و معرفی سیستم سهام خالی در دولت Roh Moo-hyun است. البته بررسی در حال حاضر ادامه دارد. اخیراً ، به دنبال پرونده حدس و گمان LH ، برخی اصلاحات برای افزودن کارمندان سازمان های خدمات عمومی مرتبط با املاک و مستغلات به عنوان تعهدات ثبت املاک و ایجاد یک سیستم جدید برای محدود کردن تملک املاک و مستغلات انجام شد.

با این وجود ، علیرغم 34 اصلاحیه ، محدودیتی وجود دارد که فقط با قانون اخلاق کارمندان دولت نمی توان از تعارض منافع جلوگیری کرد. دلیل این امر این است که قانون اخلاقی کارمندان دولت از ویژگی محافظتی شدیدی برخوردار است و فقط در رشته های خاصی مانند افزایش غیرقانونی دارایی و محدودیت های استخدام بازنشستگان متمرکز است. علاوه بر قانون اخلاق کارمندان دولت ، 「قانون ثبت نام مالکان موثر املاک و مستغلات」 ، 「قانون منع ادعاهای ناعادلانه و دریافت پول و غیره」 (قانون کیم یانگ) ، 「مبارزه با فساد اداری و ایجاد و اجرای قانون کمیسیون ملی حقوق … این دلیل وجود یک “قانون دیوان محاسبات ملی” اضافی است.

لایحه ای برای جلوگیری از تضاد منافع بین کارمندان دولت ، که مانع از پیگیری منافع خصوصی مقامات دولتی ، از جمله اعضای شورای ملی با اطلاعات مربوط به کار می شود ، در جلسه عمومی بیست و نهمین شورای ملی به تصویب رسید.  اخبار yunhap

لایحه ای برای جلوگیری از تضاد منافع بین کارمندان دولت ، که مانع از پیگیری منافع خصوصی مقامات دولتی ، از جمله اعضای شورای ملی با اطلاعات مربوط به کار می شود ، در جلسه عمومی بیست و نهمین شورای ملی به تصویب رسید. اخبار yunhap

در همین روحیه قانون جلوگیری از تعارض منافع کارمندان دولت است که در جلسه عمومی شورای ملی در تاریخ 29 آوریل تصویب شد. هنگامی که مشکل اخلاقی کارمندان دولت بوجود می آید ، بدیهی است روند از دست دادن گاو در محل تصویب و ترمیم انبار تأسف آور است ، اما شرط محتاطانه گزارش منافع شخصی شرکت کنندگان در کار و مصادره و جمع آوری کلاهبرداری سود کلیه مقررات جزایی را شامل می شود.

از آنجا که قانون جلوگیری از تعارض منافع برای مدت طولانی تصویب شده است ، امیدوارم که این قانون نه تنها محدودیت های قانون اخلاقی کارمندان دولت را تکمیل کند و احتمال بروز مشکلات را به حداقل برساند ، بلکه به عنوان فرصتی برای پیشرفت در جامعه ای با صداقت که دیگر هیچ کس آسیب دیده از فساد مربوط به تعارض منافع نباشد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه Hyang در فیس بوک را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *