ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] قانون اساسی این کشور کودتا را تضمین می کند

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] قانون اساسی این کشور کودتا را تضمین می کند

تغییر دادن2021-04-05 03:44مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-05 00:01

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

ژنجی ناگای ، عکاس ژاپنی که در حین پوشش صحنه قیام زعفران ، جنبشی برای دموکراتیک سازی در آن زمان در میانمار ، در سال 2007 ، از او عکس گرفته شده بود ، دوربین را تا آخرین لحظه از دست او نگه داشت.  اخبار رویترز یونهاپ.

جنجی ناگای ، عکاس ژاپنی که در حین پوشش صحنه قیام زعفران ، جنبشی دموکراتیک در آن زمان در میانمار ، در سال 2007 ، از او عکس گرفته شده بود ، دوربین را تا آخرین لحظه از دست او نگه داشت. اخبار رویترز یونهاپ.

■ 5 آوریل 2011 Du-hwang Chun از میانمار؟
در اول فوریه ، نظامیان در میانمار کودتا کردند. این کودتا به رهبری مین اونگ هلاینگ ، فرمانده کل ارتش میانمار انجام شد. وی پس از انتصاب به فرماندهی کل ارتش در سال 2011 ، به کشتار اقلیتهای قومی مشهور شد و اکنون نه تنها برای اقلیتهای قومی بلکه برای کل مردم کشورش نیز قتل عام می کند. اما همانطور که می دانید ، هولینگ اولین دیکتاتور نظامی نبود که در میانمار ظاهر شد. او چندین بزرگسال دارد (؟). مقاله ای در مورد مخالفان (؟) در میان آنها 10 سال پیش در Kyunghyang Shinmun منتشر شد.

عنوان این مقاله “استعفا شوو از 20 سال مدیریت مشت آهنین” است. همانطور که از عنوان پیداست ، او یک دیکتاتور نظامی بود که تا آن زمان “مشت آهنین 20 سال” بود. اما دلیل بازنشستگی کمی تعجب آور است. در این مقاله آمده است که وی “در چهارم ماه تمام قدرت را به دولت خصوصی منتقل کرده و بازنشسته می شود.” در واقع ، او حقوق بازنشستگی خانگی خانم آنگ سان سوچی را در سال 2010 ، یک سال پیش افزایش داد و برای اولین بار پس از 20 سال اجازه انتخابات داد. چرا گفتید “من قدرت را به بخش خصوصی منتقل می کنم”؟ آیا او صمیمانه به دموکراتیک شدن میانمار امیدوار بود؟ بعلاوه ، آیا تصمیم وی می تواند در واقع پایه ای برای ظهور یک دولت دموکراتیک در میانمار در مدت زمان کوتاه باشد؟

شوو تنها از طریق کودتا به قدرت نرسید. وی در سال 1992 و به دنبال سربازی دیگر به نام مائونگ سو ، که با “كودتای نظامی در رژیم نظامی” در سال 1988 قدرت را بدست گرفت ، عالی ترین قدرت را بدست آورد. وی مانند هولاینگ به دلیل مشارکت در روند سرکوب معروف بود ، در این حادثه بیش از 3000 شهروند در طی قیام 8888 کشته شدند ، جنبشی دموکراتیک که در سال 1988 اتفاق افتاد و پس از پیوستن به شورش اقلیت های قومی در سال 1953 سرکوب کرد

آنها پس از به دست گرفتن قدرت ، پاکسازی گسترده ای را بر اساس “مبارزه با فساد” انجام دادند و کسانی را که از دولت نظامی انتقاد می کردند ، بی قید و بند دستگیر کردند. این شووه بود که در ابتدا خانم سوچی را مسکن کرده بود. وی همچنین اولین کسی بود که “در اینترنت” توسط ارتش در میانمار “مسدود” شد. دسترسی به سایتهای اصلی پورتال مانند Google مسدود شده و صفحه اصلی تا سال 2005 کاملاً مسدود شده بود.

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 5 آوریل 2011

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 5 آوریل 2011

تصمیم وی در مورد “انتقال قدرت به بخش خصوصی” به دلیل احساسات شدید دولتی و فشار جامعه جهانی است. هنگامی که در سال 2007 جنبش گسترده دیگری برای دمکراسی ، قیام زعفران ، آغاز شد ، سرکوب خونریزی را آغاز کرد و در این روند ، جامعه جهانی به دلیل مرگ کنجی ناگای ، عکاس ژاپنی ، تحریم های اقتصادی اعمال کرد. اگرچه طوفان نارگیس در سال 2008 به میانمار برخورد کرد و صدها هزار تلفات و 1 میلیون تلفات به بار آورد ، اما از ترس شناخته شدن وضعیت داخلی در خارج از کشور و به اوج رسیدن عصبانیت عمومی ، حتی از کمک های بین المللی خودداری کرد. او به ناچار قول “انتقال قدرت به بخش خصوصی” را می دهد.

اما او چشم پیچیده ای داشت. در وهله اول قانون اساسی مورد بازنگری قرار گرفت. فرمانده کل ارتش ، نه رئیس جمهور ، وزیر دفاع ، وزیر کشور و وزیر امنیت مرزی را معرفی می کند. در میانمار ، جایی که فرمانده نظامی ، نه رئیس جمهور ، بر ارتش کنترل دارند ، چنین تغییراتی عملاً دولت غیرنظامی را از کنترل تمام نیروهای مسلح دولت ، از جمله نیروهای نظامی و پلیس محروم می کند. همچنین مانع کاندیداتوری خانم سوچی برای ریاست جمهوری شد و مانع نامزدی ریاست جمهوری برای هر کسی که با یک خارجی ازدواج کرده بود شد. و تغییر این قانون اساسی را بدون رضایت ارتش غیرممکن کرد. وی حد نصاب قانون اساسی را به “تصویب بیش از 75٪ نمایندگان فعلی” تغییر داد ، در حالی که به ارتش اجازه داد 25٪ از کرسی های پارلمان را بدون توجه به نتایج انتخابات بدست آورد.

علاوه بر این ، همانطور که قبلاً ارائه شد ، “انتخابات پس از 20 سال مجاز بود” در سال 2010 ، اما نیروهای مخالف مانند حزب دموکراتیک خلق (NLD) ، به رهبری خانم پر پیروز شدند. رئیس جمهور منتخب نیز یک سرباز بود. او به راحتی وانمود می کرد که “تمام قدرت را به دولت خصوصی منتقل می کند”. به همین دلیل ، جامعه بین المللی لحظه واقعی دموکراتیک سازی را در میانمار نه در آن زمان ، بلکه در سال 2015 ، زمانی که NLD در انتخابات عمومی آزاد پیروز شد ، می بیند.

در واقع ، می توان گفت كه شوو آماده فروپاشی احتمال دموكراتیزه كردن در میانمار بود ، نه احتمال دموكراتیزه كردن در میانمار. این بدان دلیل است که عامل اصلی کودتای نظامی هولینگ “درخواست اصلاح قانون اساسی بود که توسط تان شوو تجدید نظر شد”. بر اساس پیروزی سال گذشته در انتخابات عمومی ، NLD ارتش را به اصلاح قانون اساسی دعوت کرد تا به تدریج 25 درصد از سهم کرسی های نظامی را کاهش دهد ، و کارشناسان معتقدند ارتش ، که احساس خطر می کرد ، باعث ایجاد کودتا برای نتایج انتخابات عمومی شد . و دلیل آسان دستیابی به کودتای نظامی این بود که دولت غیرنظامی به طور کامل کنترل نیروهای مسلح دولت را تحت قانون اساسی تان شوو از دست داد و نیرویی برای مقابله با شورشیان نداشت.

با این حال ، برای ما ناشناخته نیست که آنها برای حفظ قدرت قانون اساسی را لمس می کنند ، رقبای سیاسی خود را در حصر خانگی قرار می دهند ، قدرت را به یک جانشین نظامی تحویل می دهند و “وانمود می کنند قدرت را به مردم منتقل می کنند”. آیا این چیزی بود که او از سالمندان کره ای یاد گرفت؟ این ناشناخته است ، اما نظریه هایی در مورد احتمال مخالف آن وجود دارد. این بدان معناست که Jung-hi Park و Chun Du-hwan توسط بزرگسالان در میانمار تدریس می شدند (؟). این بزرگسال “برای برنده شدن” است. وی اولین كودتای نظامی را در سال 1958 در میانمار با هدف “بازگشت به پادگان پس از حل آشفتگی اجتماعی ، و سپس نظارت و نظارت بر دولت غیرنظامی” آغاز كرد. با این حال ، مدت کوتاهی بازگشت و سپس دوباره ایستاد و بر تخت سلطنت نشست.

طبق یک نظریه ، پارک جونگ هی در تدارک 16 مه از “کودتای وینسیک شما” نام برد. همچنین اعتقاد بر این است که چون دو هوانگ که برای ارتقا power امنیت و حفظ نفوذ سعی در انتقال قدرت به رو ته وو داشت ، همچنین به Ne-Wing اشاره داشت که پس از تحویل ریاست جمهوری وارث ارتش اگر درست باشد ، به نظر می رسد که فاجعه میان را نمی توان فقط یک dnam-il دانست. اگر قانون اساسی Tan Shuwe موفقیت آمیز باشد ، آیا می توانیم 100٪ تضمین کنیم که کسی برای تقلید از آن ظاهر نخواهد شد؟

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *