فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] شوهر همسرش را به دلیل کما ن پوشیدن کت راسو به دلیل کما در 11 مارس کتک می زند

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] شوهر همسرش را به دلیل کما ن پوشیدن کت راسو به دلیل کما در 11 مارس کتک می زند

تغییر دادن2021-03-11 00:16مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-11 00:02

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر 10 سال از 1961 تا 2011 در همان روز مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

ظهور یک بحث عمومی در مورد

ظهور یک بحث عمومی با موضوع “آیا برای یک ازدواج مجلل خوب است؟” ، منتشر شده در کیونگ یانگ شینمون در 18 مه 1987. عکس از روزنامه Kyunghyang

“به دلیل هزینه ازدواج نمی توانم ازدواج کنم”

سی سال پیش امروز (11 مارس 1991) ، کیونگ یانگ شینمون <“결혼도 장삿속” 호화 혼수 파경>مقاله ای با عنوان وجود داشت. مقاله با وقایع تکان دهنده سال 1990 آغاز می شود. این موارد مواردی است که شوهرانی که همسر خود را به علت کما کتک می زنند توسط پلیس گرفتار می شوند.

یک مرد در حالی که همسر سه ماهه خود را ضرب و شتم می کرد به مدت سه هفته مجروح شد زیرا کت میناک مادر شوهرش مانند کما نبود. اگرچه خانمی با حدود 100 میلیون دلار در کما بود ، اما وی گفت: “آیا برای ازدواج با پزشک ، لازم نیست حداقل پنج کلید بیاوریم: یک آپارتمان ، یک ماشین ، یک بیمارستان ، یک آپارتمان ، یک باغ؟” مردها هستند مشاغل مردان پزشکان ، پزشکان شرقی ، حسابداران و سایر مشاغل بودند ، اما قبل و بعد از این حوادث ، به اصطلاح “کماي لوکس” که در آن ازدواج به دليل تقاضاي بيش از حد كما توسط زنان به هم خورد ، به عنوان يك معضل اجتماعي پديد آمد.

یک زن گفت که پس از دریافت لیستی از ازدواج با یک مرد قصد ازدواج دارد. بانوان تلفن ، یک آژانس مشاوره زنان ، گفت که از 400 مورد مشاوره دریافتی در یک ماه ، 10 مورد مشاوره مستقیماً باعث کما شده است. این توضیح آژانس مشاوره است. “مشکل کما معمولاً در خانواده هایی رخ می دهد که داماد شغل حرفه ای دارد و هر دو خانواده از طبقه متوسط ​​هستند و درگیری بین زن و شوهر تشدید می شود و منجر به ضرب و شتم و طلاق می شود. مشکلات قبل از ازدواج نمایان می شوند ، اما در بیشتر موارد با پاسخ نامطلوبی به یک درخواست مبهم که حتی اگر خیلی هم دشوار باشد ، فقط با ازدواج حل می شوند ، با بدبختی قاطعی روبرو می شوند. تحصیلات زناشویی برای مردان و زنان مجرد ناامید کننده است. “

[오래 전 ‘이날’]    شوهر به دلیل کما در 11 مارس به دلیل نداشتن کت راسو ، همسرش را کتک می زند

براساس نظرسنجی از 1200 تازه داماد در سئول و بوسان توسط کمیته مرکزی ارتقاings پس انداز ، مردان و زنان گفتند که 7.25 میلیون درآمد و 10.17 میلیون درآمد برای ازدواج خرج کرده اند. زنان بیشتر از مردان برای ازدواج هزینه می کنند و این مبلغ نیز در مقایسه با سال 1985 یعنی پنج سال پیش 100٪ افزایش یافته است. 88٪ از پاسخ دهندگان می گویند که آنها کما بیش از حد است ، اما مجبور به انجام این کار هستند. حتی 18.8٪ به دلیل بدهی کما ایجاد کرده است. 40.9٪ از مردان و 48.5٪ از زنان به دلیل توجه و نیاز خانواده شوهرشان بیش از آنچه انتظار می رفت هزینه کردند. 41.7٪ از پاسخ دهندگان در طی روند ازدواج و 1/36٪ پس از ازدواج به دلیل کما درگیری داشته اند. 0.9٪ گفتند که درگیری داشتند که به اندازه کافی جدی بود تا ازدواج آنها را به خطر بیندازد.

در پایان ، والدین نتوانستند “بدهی کما” دخترشان را پرداخت کنند و حتی والدین آنها جان آنها را گرفتند. همراه با انتقاد از اینکه کما لوکس نه تنها برای برخی از طبقات بالا مشکل ساز است ، نهضتی برای از بین بردن رذایل کما آغاز شد. در زمان سلسله جوزون ، هنگامی که داماد کمائی لوکس برای عروس ارسال می کرد ، تمایل به قرار گرفتن در کمائی لوکس ، مانند ابریشم و قراضه های با کیفیت بالا ، به یک معضل اجتماعی تبدیل شد. گفته می شود که پذیرفتن ثروت به عنوان بهانه ازدواج کار پرتقال است ، یا به دلیل طمع چهار نسل این جمله قدیمی وجود دارد که کشور نشانه ویرانی است.

و حالا؟ من به آخرین داده ها نگاه کردم طبق نتایج اعلام شده در آوریل سال گذشته پس از بررسی 1000 مشاوره تازه عروس توسط شرکت مشاوره عروسی Duoow ، متوسط ​​هزینه ازدواج 153.32 میلیون درآمد حاصل شده است و بار داماد معمولاً از عروس بیشتر است. به طور خاص ، این هزینه 180 میلیون درآمد برای یک خانه ، 1011 میلیون درآمد یک سالن عروسی ، 2.35 میلیون درآمد بسته های عروسی (استودیو ، لباس و آرایش) ، 2.94 میلیون درآمد هدیه ، 12.26 میلیون درآمد عروسی ، 12.30 میلیون درآمد برای کالاهای عروسی و 4.31 میلیون درآمد ماه عسل.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *