دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] رئیس جمهور با 90.23٪ آرا انتخاب شد

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] رئیس جمهور با 90.23٪ آرا انتخاب شد

تغییر دادن2021-02-25 01:43مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-02-25 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

[오래 전 ‘이날’]    رئیس جمهور با 90.23٪ آرا انتخاب شد

25 فوریه 1981 “عمدتا انتخاب شده”
در این روز ، 40 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای در مورد رئیس جمهور منتشر کرد که با 90.23٪ آرا باور نکردنی انتخاب شد. در این مقاله آمده است: “از ساعت 8 صبح این روز ، 90.23٪ از 5152 رأی دهنده ثبت نام شده یا 4755 رأی در آرای 77 حوزه انتخابیه در سراسر کشور حمایت شدند.” “

“با این کار ، رئیس جمهور چون دو هوانگ ، به عنوان اولین رئیس جمهور جمهوری پنجم ، امور دولت را برای هفت سال آینده هدایت می کند ، و از آن روز به بعد ، دولت جمهوری پنجم رسماً راه اندازی شد.” این درست است . شخصیت اصلی 90.23٪ آرا Ch چون Du-hwan است که شما او را به خوبی می شناسید.

در آن زمان علاوه بر آقای جئون ، سه نامزد مخالف نیز در انتخابات شرکت می کردند. براساس این مقاله ، یو سونگ نامزد حزب دموکرات با 404 رأی ، کیم جونگ اون نامزد حزب ملی و 85 نفر دوم و کیم یو تاک نامزد حزب دموکرات به ترتیب در جایگاه سوم قرار گرفتند. این بدان معناست که آقای یون در برابر سه نامزد مخالف شرکت می کند و 90.23٪ آرا را به دست می آورد.

این نتیجه چگونه می تواند باشد؟ این انتخابات حتی به اصطلاح “انتخابات دبیرستان” نبود که در آن رئیس جمهور سابق پارک چونگ هی به تنهایی کاندیدا شد و نمایندگان شورای ملی را به مضامین وحدت دبیرستان هدایت کرد. همانطور که در مقاله ارائه شد ، این “رای گیری در 77 حوزه انتخابیه در سراسر کشور بود.” درک آن آسان نیست ، حتی با توجه به شرایطی که واقعیتهای جنبش دموکراتیک سازی 5.18 گوانگجو ، که یک سال پیش اتفاق افتاده بود ، با دقت پنهان مانده بود.

کیونگ یانگ شینمون ، تاریخ 25 فوریه 1981.

کیونگ یانگ شینمون ، تاریخ 25 فوریه 1981.

چون Du-hwan ، که در 12/12 کودتای نظامی را با رئیس جمهور سابق Park Chung-hi ، که در حادثه 26 اکتبر درگذشت ، آغاز کرد ، اکنون از طریق انتخابات میان دوره ای برگزار شده در “انتخابات دبیرستان 1980” یازدهمین رئیس جمهور شده است سال زودتر با این حال ، من قصد نداشتم سایر شرایط رئیس جمهور سابق پارک چونگ هی را برآورده کنم. من حتی قصد نداشتم راه رئیس جمهور سابق را که در حالی که تنها کاندیدا بود و دوره خود را با “انتخابات دبیرستان” ادامه می داد ترور شود.

ابتدا با “بازیابی” خط بکشید. در 27 اکتبر 1980 ، قانون اساسی یوشین اصلاح شد تا قانون اساسی جمهوری پنجم ایجاد شود و شورای ملی موضوعات وحدت منسوخ شد و “انتخابات دبیرستان” لغو شد. در عوض ، آنها چیزی به نام انتخاب کنندگان ریاست جمهوری ایجاد کردند. توجیه این بود که “دولت رأی دهندگان را انتخاب می کند و آن رأی دهندگان روش پیچیده ای را برای انتخاب رئیس جمهور در ایالات متحده اتخاذ می کنند.” برخلاف “انتخابات دبیرستان” واقعی ، “رأی دهندگان در هر یک از 77 حوزه انتخابیه در آن حوزه رأی دادند” و سه نامزد مخالف شرکت کردند. علاوه بر این ، روش مهر زدن کاغذ با نام روی آن برای اولین بار به جای روش نوشتن نام روی برگه رای ، معرفی شد. دوره ریاست جمهوری همچنین به “سیستم هفت ساله کرسی های منفرد” تغییر داده شد تا نگرانی های مربوط به قدرت طولانی مدت را برطرف کند. فرم قابل باور بود.

رهبران مخالف مانند کیم دا جونگ و کیم یونگ سام که در آن زمان مورد حمایت افراد واقعی بودند ، به دلیل تدابیر نظیر حبس خانگی ، ممنوعیت فعالیت سیاسی و محدودیت در مناصب عمومی ، اصلاً نمی توانستند کاندیدا شوند. به اتهام جنگ داخلی. علاوه بر این ، احزاب مخالف شرکت کننده در انتخابات در آن زمان ، یعنی حزب دمکرات کره ، حزب ملی کره و حزب دموکرات “احزاب سریع مخالف” بودند که درست دو ماه قبل از انتخابات تشکیل شده بودند. بعلاوه ، تعیین نامزدها برای شورای ملی ، صرف نظر از شب و روز ، توسط فرماندهی امنیت در آن زمان کنترل می شد. این به جای سرکوب حزب مخالف مانند رژیم یونگ هی ، به معنای “ایجاد” یک حزب مخالف دست نشانده بود. سرانجام ، وی تنها رئیس جمهوری کره شد که هرگز به طور مستقیم انتخاب نشد و به عنوان اولین شخص رئیس جمهور شد.

تغییر دوره ریاست جمهوری به یک دوره نیز برنامه های خاص خود را داشت. برخلاف رئیس جمهور سابق پارک چونگ هی ، که مدتها در دفتر مستقیمی زندگی خود را از دست داد ، سعی کرد با تحویل قدرت به وارث معتمد ، امنیت و نفوذ خود را حفظ کند. وی سرانجام رژیم را به رو تاو وو تحویل داد و اولین رئیس جمهور کره شد که دوره خود را به انجام رساند. اگرچه او تنها رئیس جمهوری بود که علاوه بر رئیس جمهور سابق سینگمن ری ، مردم خود را نیز کشت. البته من در دولت مدنی در دادگاه بودم و به اعدام محکوم شدم ، اما هنوز هم خوب زندگی می کنم (؟). وانمود می کرد که متواضع ترین رئیس جمهور باشد (در مجموع 290،000 دارایی برنده شد).

دپارتمان نظامی جدید از دپارتمان نظامی قدیمی آموخت. شکست پیشینیان به عنوان معلم مورد استفاده قرار گرفت و هوشمندتر شد. شاید به همین دلیل است که حتی امروز نیز از “پرداخت تاریخ” به خوبی جلوگیری می کنیم.

این روزها ساکنان میانمار نیز برای جان خود علیه ارتش جدید می جنگند. من نگرانم که برخورد با این سربازان هرگز آسانتر از سربازان قدیمی آنها نخواهد بود.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *