دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] دلیل تغییر اتاق بوسیدن در 12 مه به اتاق بوسیدن

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] دلیل تغییر اتاق بوسیدن در 12 مه به اتاق بوسیدن

تغییر دادن2021-05-12 16:31مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-12 00:00

این بخشی است که گزارش ها در همان روز کیونگ یانگ شینمون از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

نشانه ای از تجارت مشابه با تن فروشی خیابانی در Bukchang-dong ، Jung-gu ، سئول.  مردانی که اقدام به خرید رابطه جنسی می کنند بسته به نحوه پرداخت در لحظه نحوه فروش رابطه جنسی را تغییر می دهند و سعی می کنند نیازهای خود را برآورده کنند.  P. D. Choi Eugene

نشانه ای از تجارت مشابه با روسپیگری خیابانی در Bukchang-dong ، Jung-gu ، سئول. مردانی که اقدام به خرید رابطه جنسی می کنند بسته به نحوه پرداخت در لحظه نحوه فروش رابطه جنسی را تغییر می دهند و سعی می کنند نیازهای خود را برآورده کنند. P. D. Choi Eugene

■ چرا اتاق بوسه در 12 مه 2011 به بوسه اتاق تغییر یافت.

آیا معنی دقیق “اتاق بوسیدن” را می دانید؟ این امر فقط از طریق رزرو آنلاین مشتریان را به خود جلب می کند ، اما به راحتی می توانید قضیه مربوط به تابلوهای آویزان در خیابان را مشاهده کنید. بر خلاف هدف اصلی فقط بوسیدن ، مکان های زیادی وجود دارد که خود را به عنوان مراکز غیرقانونی تن فروشی معرفی کرده اند و اغلب مورد سرکوب قرار می گیرند.

امروز ، ده سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای را منتشر کرد با عنوان “چرا Kiss Bang علامت Kiss Bang را تغییر داد؟” در آن زمان ، مشاغل جدید و اصلاح شده مانند اتاق بوسه و کافه ها به سرعت در حال رشد بودند. برای جلوگیری از اینکه تجارت kissbang به بن بست سرکوب تبدیل شود ، پلیس سرهای آنها را پیچید و قوانین را مطالعه کرد.

قانون مربوط به تنظیم مmentsسسات سرگرمی “قانون تنظیم تجارت گمرک” است. در آن زمان ، اتاق بوسیدن مشاغل پیش بینی شده در این قانون نبود ، بنابراین مبنای خوبی برای مشاجره وجود نداشت. همچنین “قانون مجازات اعمال مانند فحشا” نیز وجود دارد ، اما گفته می شود این قانون مجازات نمی شود مگر اینکه صحنه فعالیت جنسی (از جمله چنین فعالیتهای جنسی) به طور مستقیم مشاهده شود.

وزارت برابری جنسیتی به زمینه های سرکوب رسیده است. اخطار مربوطه برای مجازات کسانی که آگهی تولید می کنند یا صفحه اصلی را کار می کنند ، با اشاره به فحشا دوباره طراحی شده است. با این حال ، این موسسات یک نیرنگ را برداشتند و با نقطه کور روبرو شدند. تمام عکس ها و عبارات حاکی از تن فروشی از روی آگهی برداشته شد و نام آن از اتاق بوسه به “Poppobang” و “Poppopo” تغییر یافت.

[오래 전 '이날']    دلیل تغییر اتاق بوسیدن در 12 مه به اتاق بوسیدن

مشکل پلیس چیه؟ او باید قانون ایمنی محل کار را اجرا می کرد. در آن زمان ، ماده 46 این قانون شخصی را كه برای اشتغال به كار ، از جمله روسپی گری یا سایر اعمال ناشایست ، شغل خود را معرفی كرده یا استخدام كرده یا كارگر تأمین كرده است ، موظف به اجرای “هفت سال حبس یا جزای نقدی بیش از 30 میلیون نفر” كرد. انجام شد. در سال 2014 ، میزان جریمه ها به 10 میلیون سالانه در زندان بدست آمد ، و اکنون به “7 سال زندان یا کمتر از 70 میلیون جریمه برنده شده” تغییر یافته است. با اجرای امنیت ، بسیاری از اتاقهای بوسیدن در این سرکوب گرفتار شدند ، فقط 130 اتاق بوسیدن از ژانویه تا پایان آوریل 2011 پیدا شده است. این هشت برابر بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

اکنون نیز ، 10 سال بعد ، جنگ علیه انواع مختلف تجاری همچنان ادامه دارد. سالن ماساژ · محل ماساژ · نظافت گوش · رستوران · اتاق کامپیوتر بزرگسالان · اتاق تلفن · اتاق گفتگوی شیشه ای …. علاوه بر بوسه ، نام کسب و کار متنوع بسیار متنوع شده است. هرچه روش هدف گیری نقطه کور پیچیده تر می شود ، تنوع تن فروشی افزایش می یابد.

اخیراً ، یکی پس از دیگری انواع شرکتهایی که از اتاقهای متل استفاده می کنند افتتاح شده است. دلیل این امر این است که تجارت بارهای سرگرمی به دلیل گسترش کرونا 19 دشوار شده است. در سی ام ماه گذشته ، پلیس وارد متلی در Ingye-dong ، Suwon-si ، Gyeonggi-do شد. نوار زندگی شبانه در زیرزمین این متل بعد از ساعت 22:00 باز است ، در یک نوع تجارت که اتاقها را از طبقه 3 تا 5 متل برای فروش مشروبات الکلی اجاره می دهد. پلیس 10 نفر از جمله پذیرندگان را دستگیر و به دلیل نقض قانون پیشگیری از بیماری های واگیر شکایت کرد. یک افسر پلیس گفت: برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی ، ما به سرکوب ادامه خواهیم داد تا زمانی که تجارت غیرقانونی از بین برود.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *