دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] دلیل اینکه در 19 آوریل موهایم را به جای شامپو با صابون ‘Dove’ شستم

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] دلیل اینکه در 19 آوریل موهایم را به جای شامپو با صابون ‘Dove’ شستم

تغییر دادن2021-04-19 00:07مروری بر زمان معرفی

ورود2021-04-19 00:00

این بخشی است که شما گزارش های کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

تصویر  خبرنگار کیم سنگ مین

تصویر خبرنگار کیم سنگ مین

دلیل اینکه من در 19 آوریل 1991 موهایم را به جای شامپو با صابون Dove شستم

سی سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون امروز مقاله ای را منتشر کرد با عنوان “امواج شامپویی که صابون می سوزند و ساخته شده توسط من”. ادعا می شود که صابون وارداتی با پخش شامپو و حرکت بدون شستشو در آتش فروخته می شود. چرا این حرکت اتفاق افتاد؟

بیایید یک هفته به عقب برگردیم. در 12th همان ماه ، وزارت محیط زیست (وزارت محیط زیست فعلی) اعلام كرد كه در شامپوها و شستشوها مقادیر زیادی فلزات سنگین مانند پرفسفاتها و سرب و آرسنیك مشاهده شده است. وزارت محیط زیست م theسسه ملی محیط زیست را مامور تجزیه و تحلیل ترکیبات سه شامپو و نرم کننده با سهم بازار بالا در بازار داخلی کرد و در نتیجه تمام فسفات ها در شامپوها با سرعت 600 تا 1700 ppm و نرم کننده ها با 100 تا 200 یافت شدند. ppm

پروفسفات باعث “یونسی شدن” می شود. اوتروفیکاسیون به پدیده ای گفته می شود که در آن عناصر غذایی به دلیل ورود مواد آلی و مواد مغذی به رودخانه ها ، جویبارها و دریاها افزایش می یابند. وقتی مواد مغذی موجود در آب افزایش می یابد ، ارگانیسم های شناور مانند فیتوپلانکتون از آن رشد می کنند. ارگانیسم های شناور مانع نفوذ نور خورشید به آب می شوند و اکسیژن را کاهش می دهند و باعث پوسیدگی آب و حتی ماهی ها می شوند.

در آن زمان ، این صنعت ادعا کرد که شامپو و نرم کننده فقط کف زیادی دارد و باعث آلودگی آب نمی شود. تحقیقات نشان داده است که این گفته خلاف واقع است.

سرب و آرسنیک نیز یافت شد. در نتیجه تجزیه و تحلیل م componentلفه ها ، م leadلفه سرب در شامپو 16.31 10. 10.31 و در شستشو 68/16 67 67/7 ppm است. محتوای آرسنیک از 0.14 تا 0.39 ppm در شامپو و 0.35 تا 1.56 ppm در محلول شستشو تشخیص داده می شود. این به بدن انسان آسیب نمی رساند ، زیرا از استانداردهای ایمنی آرایشی برای سرب و آرسنیک 20ppm و 10ppm که در آن زمان توسط وزارت بهداشت و امور اجتماعی تعیین شده است ، مطابقت ندارد ، اما مشخص شده است که آلودگی فلزات سنگین در آب را بدتر می کند دراز مدت.

برخلاف ادعای صنعت مبنی بر اینکه سورفاکتانت کف در شامپوها در یک روز در آب تجزیه می شود ، همچنین مشخص شده است که پس از یک هفته کاملاً تجزیه نمی شوند.

کیونگ یانگ شینمون ، 19 آوریل 1991

کیونگ یانگ شینمون 19 آوریل 1991

پس از اعلامیه توسط وزارت محیط زیست ، سطوح مختلف مردمی کارزارهای زیست محیطی را انجام دادند. شامپو و نرم کننده از حمامهای عمومی اخراج شد. به این دلیل که فدراسیون صنعت حمام و شورای چشمه های آب گرم تصمیم گرفته اند از ماه مه در همه حمام ها شامپو و نرم کننده عرضه نکنند. انجمن فروشگاه های ملی تصمیم گرفته است با تعریف یک بار در هفته به عنوان “روز بدون بسته بندی” ، زباله ها را کاهش دهد. انجمن تجارت زمین های گلف تصمیم گرفت که از سموم دفع آفات سمی برای جلوگیری از آلودگی منابع آب استفاده نکند و انجمن خدمات غذایی تصمیم گرفت که استفاده از محصولات یکبار مصرف را کاهش دهد.

کمپین شستشو بدون شامپو نیز بر همین اساس انجام شد. مصرف کنندگان به جای شامپو و نرم کننده موهای خود را با صابون شستند. در این مقاله آمده است: “صابون های وارداتی خارجی نه تنها در کشورهای تولید کننده بلکه در کشورهای ثالث به عنوان لوازم بهداشتی تمیز فروخته می شوند ، بلکه در کره به عنوان” موهای پاک کننده “به فروش می رسند. یک مقام صنعتی در آن زمان به کیونگ یانگ شینمون گفت: “در ایالات متحده آمریکا ، صابون عاج که دارای صابون چهره به چهره قوی است ، توسط افرادی که دارای آکنه زیاد هستند استفاده می شود و صابون Dove نیز توسط مردم استفاده می شود. با پوست خشک. نمی توانم درک کنم که این محصولات در کره به دلیل جایگزینی برای شامپو و نرم کننده ، نظرات مطلوبی را دریافت می کنند. “

در منطقه گانگنام سئول ، فروش صابون های وارداتی که دو تا پنج برابر صابون های محلی گران بودند ، به طرز چشمگیری افزایش یافت. صابون های وارداتی در ابتدا در فروشگاه های بزرگ ، مراکز خرید و گوشه گوشه های زیبایی وجود داشت ، اما پس از شوک ، فروش درب منزل و سفارشات پستی نیز افزایش یافت.

سال بعد ، آماری منتشر شد که از زمان تبلیغات بدون شامپو ، بازار شامپو کوچک شده است. براساس یونهاپ نیوز ، در 22 فوریه 1992 ، فروش کل شرکت های تولید کننده شامپو مانند لاکی ، پاسیفیک شیمی و صنعتی آکیونگ در سال 1991 تنها 1.02 میلیارد درآمد بوده است. این نسبت به سال قبل (1990) 7.3 درصد کاهش دارد. در آن زمان ، یک سخنگوی صنعت به یونهاپ نیوز گفت که “با کاهش 30 درصدی فروش در سه ماه پس از لقاح کشف فلزات سنگین ، بازار کلی کاهش یافته است.”

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *