ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] در 22 مه ، وزیر دادگستری “یادبود وفاداری” را تکفیر کرد

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] در 22 مه ، وزیر دادگستری “یادبود وفاداری” را تکفیر کرد

تغییر دادن2021-05-22 00:04مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-22 00:03

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

مجموعه دولت گواشون ، شهر گوچئون ، جایی که وزارت دادگستری در آن واقع شده است.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

مجموعه دولت گواشون ، شهر گوچئون ، جایی که وزارت دادگستری در آن واقع شده است. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

of وزیر دادگستری پس از یک دوره سه روزه به دلیل تکفیر یادبود وفاداری بازنشسته می شود

بیست سال پیش امروز (22 مه 2001) ، کیونگ یانگ شینمون <“정권 재창출 위해 모든 노력 다하겠다”...안 법무 ‘충성메모’ 파문>مقاله ای با عنوان وجود داشت. رئیس جمهور کیم دا جونگ در 21 مه 2001 وزیر Andong-su Andong-su را به عنوان پنجاهمین وزیر دادگستری منصوب کرد و در همان روز بحث بر سر نوشتن آن به اصطلاح “یک یادداشت وفاداری” ، با گفتن “من تمام تلاش خود را برای بازآفرینی دولت انجام خواهم داد.”

وزیر آن رئیس حزب دموکرات ، سئوچوئول ، سئول بود و جنجال ها از آنجا آغاز شد که یک مقام حزب در منطقه ، یادداشت دو صفحه ای را به عنوان آدرس تحلیف وزیر در رایانه دفتر خود ذخیره کرد و آن را به خبرنگاران فرستاد. این یادداشت به این صورت آغاز شد: “من صمیمانه از رئیس جمهور بخاطر افتخار بزرگی که افتخار خانواده و همچنین افتخار خانواده را به من سپرد صمیمانه تشکر می کنم و مرا به طور غیرمتعارف انتخاب کرد که شغل متفاوتی نداشت.” به دنبال این جملات: “من با عزم راسخ خود را به جانبداری از رئیس جمهور بر اساس فلسفه حاکم بر رئیس جمهور در نیمه دوم حکومت بیعت خواهم کرد” و “من تمام زندگی خود را به رئیس جمهور برای رئیس جمهور و تمام تلاش خود را برای کار کردن

[오래 전 ‘이날’]    در 22 مه ، وزیر دادگستری

به طور خاص ، یک پیام در یادداشت وجود داشت که قول بازآفرینی رژیم را می داد و می گفت: “من فکر می کنم فقط دولت یک رئیس جمهور موفق و بزرگ و یک مرد موفق می تواند رژیم را دوباره ایجاد کند.” اگرچه رئیس جمهور حق انتصاب دارد ، اما اگر وزیر دادگستری ، كه از تحقیقات در امور تعقیب قضایی حمایت می كند ، به روشی منصفانه و خنثی انجام شود و قول وفاداری به رئیس جمهور را بدهد ، منتقدان وی را به عنوان نامناسب مورد انتقاد قرار داده اند.

در قانون تعقیب قانون پیش بینی شده است که “وزیر دادگستری به عنوان ناظر ارشد امور دادسرا ، معمولاً دادستان را راهنمایی و کنترل می کند و در موارد خاص فقط دادستان ارشد دادسرا را هدایت و کنترل می کند.” شما باید از طریق دادستان کل کشور مراجعه کنید ، اما وزیر دادگستری در صورت تصمیم گیری می تواند در تحقیقات نیز تأثیر بگذارد.

در مراسم تحلیف ، دبیر آن نه این یادداشت ، بلکه نسخه دیگری از سخنرانی مقدماتی را که توسط وزارت دادگستری نوشته شده است ، خواند. و وکیلی که ادعا می کند در همان دبیر آن حضور دارد ، ادعا می کند که یادداشت توسط او نوشته شده است و نه توسط وزیر آن. وزارت دادگستری همچنین اظهار داشت: “این سند با هدف كمك به وزیر جدید در تهیه سندی از وكیلتی از همان دفتر حقوقی ساخته شده است و كارمند آن را به عنوان آدرس م foundسس اشتباه گرفته و آن را برای مطبوعات ارسال كرده است. سند ”. کاخ آبی و حزب حاکم دموکرات آن را به عنوان “یک واقعه صرف” رد کردند.

در 23 مه 2001 ، وزیر دادگستری اندونگ سو اندونگ سو در مراسم استعفا.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

در 23 مه 2001 ، وزیر دادگستری آندونگ سو اندونگ سو مراسم استعفا داد. عکس روزنامه کیونگ یانگ

با این حال ، هنگامی که خبرنگاران درباره محتوای نسخه خطی س askedال کردند ، وکیل گفت که وکیل پاسخ خاصی نداده است. بعلاوه ، این جنجال با سو susp ظن گسترش یافت که وکیل در زمان نوشتن یادداشت در مکانی غیر از دفتر بوده است. قرار بود این یادداشت خلاصه ای از سخنان وزیر امور خارجه آن بعد از ورود به خانه آبی به رئیس جمهور باشد.

احزاب مخالف مانند حزب ملی بزرگ در آن زمان خواستار برکناری وزیر آن شدند و گفتند: “مشکل کارکنان کیم دا جونگ-سیک مشخص شده است” و “آیا روزهای سلطان استبداد است؟” در آن زمان ، “همبستگی برای مشارکت” وی همچنین اظهار نظر کرد و گفت: “من نمی توانم نگرانی جدی درباره بی طرفی و انصاف آژانس های اجرای قانون آینده ارسال کنم. روشن است که این یک اقدام است.”

صبح روز 23 مه 2001 ، سه روز پس از انتصاب وی ، کاخ آبی اعلام کرد استعفای وزیر آن را پذیرفته است. از نظر زمانی ، با 43 ساعت بازنشستگی ، وزیر امور خارجه کوتاه ترین وزیر وزارت دادگستری است. وزیر چو همچنین پس از یک دوره 36 روزه استعفا داد ، زیرا سو family ظن در مورد خانواده وی در سال 2019 وجود داشت و پنج وزیر دادگستری با دوره های کوتاه تر از وزیر چو وجود دارد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه Hyang در فیس بوک را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *