دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] در 13 آوریل ، بزرگترین سر گنگستر کشور دستگیر شد.

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] در 13 آوریل ، بزرگترین رهبر گانگستر کشور دستگیر شد.

تغییر دادن2021-04-13 00:01مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-13 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

فیلم های امن برای Naver

فیلم های امن برای Naver

13 13 آوریل 1991. بزرگترین سر گنگستر کشور دستگیر شد

سی سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون امروز مقاله ای منتشر کرد مبنی بر اینکه رهبر بزرگترین باند در بوسان ، چیلسئونگپا ، در عرض پنج ماه و 15 روز دستگیر شد. این داستان لی کانگ هوانگ است (در آن زمان 47 ساله).

لی به دلیل دستکاری در یک واقعه خشونت آمیز در سپتامبر 1990 در سراسر کشور تحت تعقیب بود. در مارس 1989 ، وی به فعالان دستور داد با رهبر رقیب شین چیلسونگ برخورد کنند. Haenghaengdaewon با تخمک گذاری رهبر گروه Sinchilseong با چاقوی ساشیمی 12 هفته جابجایی و صدمات شدید وارد کرد. در ماه مه همان سال ، به دستور آقای لی ، او با چاقوی ساشیمی پاهای رئیس میانی گروه Sinchilseong را قطع کرد. ادعا می شود آقای لی بیش از 10 بار به اعمال خشونت آمیز دستور داده است.

فیلم هفت ستاره <친구>باند لی در سال 1962 به جناح Chilsung پیوست و وارد دنیای خشونت شد. او به سرعت سازمان را ساخت. در دهه 1970 ، “گروه قرن بیستم” که یک گروه مخالف بود ، شکست خورد و جناح Chilsung را در منطقه تفریحی در مرکز شهر بوسان به وحشت انداخت. در اواسط دهه 1980 ، یکی از اعضای سازمان با تاسیس سازمانی جدید به نام یونگدئوکپا با بحران روبرو شد.

لی پس از تثبیت خود به عنوان “پدرخوانده” باند در بوسان ، به یاكوزای ژاپنی پیوست. در نوامبر 1990 ، وی با 21 رئیس باندهای ملی ، از جمله رهبر گروه سوون چوی چانگ سیک ، به ژاپن رفت. یکی از یاکوزاها ، کنیاماگومی و ساکاسوکی در دست بودند و برادری تشکیل دادند.

آقای لی بعداً موقعیت خود را در جهان خشونت خانگی تثبیت کرد. تکنیک های مدیریت سازمانی یاکوزا ، جنایات وحشیانه و مدیریت مالی از طریق مدیریت بازی و میخانه به باندهای داخلی وارد شدند. علاوه بر این ، برای تأمین بودجه ، بازی مرمر ژاپنی ، یک وسیله سرگرمی سوداگرانه ، توزیع و به بیش از 120 شرکت برای برنده شدن فروخته شد.

لی کانگ هوانگ هنگام دستگیری در سال 1991. عکس روزنامه کیونگ یانگ

لی کانگ هوانگ هنگام دستگیری در سال 1991. عکس روزنامه کیونگ یانگ

کیونگ یانگ شینمون ، 13 آوریل 1991

کیونگ یانگ شینمون ، 13 آوریل 1991

آنها همچنین به گمانه زنی در مورد املاک و مستغلات متوسل شدند. در سال 1988 ، آقای لی ملکی به ارزش 400 میلیون ین (در آن زمان حدود 2.3 میلیارد KRW) از ناپدری خود ، لی یونگ یون ، کره ای در ژاپن خریداری کرد. در ژوئن 1990 ، او سایتی را خریداری کرد که منطقه گزارش زمین های گزارش نشده است ، 16،050 پیونگ زمین در Seodaeshin-dong ، Seo-gu ، Busan را به قیمت 2.3 میلیارد بوی بد خریداری کرد و آن را به قیمت 130 میلیون وین خریداری کرد.

او قبلاً در ژوئن 1990 دستگیر شده بود ، اما سه ماه بعد ، چرا در سراسر کشور تحت تعقیب عمومی بود؟ لی پس از تصمیم مشروط در آگوست همان سال آزاد شد. هنگامی که دولت “جنگ با جنایت” را اعلام کرد و تحقیقات باند به طور جدی آغاز شد ، آنها فرار کردند.

در 11 آوریل 1991 ، لی در جاده مقابل یک آپارتمان در Ogeum-dong ، Songpa-gu ، سئول دستگیر شد. من در یک تصادف رانندگی از پشت مجروح شدم ، بنابراین برای طب سوزنی در یک کلینیک پزشکی شرقی متوقف شدم و سپس به خانه رفتم. گفته می شود وی پس از کنترل توسط پلیس هنگام کار مخفی ، در حدود 100 متر در حال دویدن گرفتار شده است.

پس از دستگیری لی ، وی سرسختانه همه اتهامات را رد کرد. “من به عنوان نایب رئیس انجمن Ssireum کار می کردم تا دستانم را تمیز بشویم ، اما آیا شما حتی من را با نبرد افراد زیر که هیچ اطلاعی ندارند معرفی می کنید؟”

برخلاف گفته های آقای لی ، به نظر می رسد وضعیت وی فراتر از باندها عالی بوده است. هنگامی که خبر دستگیری از طریق مطبوعات اعلام شد ، افراد از هر قشر با یک تماس تلفنی تماس گرفتند تا با هر شرکت رسانه ای تایید شوند.

لی در سال 1991 زندانی شد و هشت سال در زندان بود. از آن زمان چندین بار جستجو شده است. در سال 2000 ، وی به دلیل شرکت در تماس با یک کلوپ شبانه در بوسان زندانی شد و در سال 2010 نیز به اتهام زورگیری دستگیر و توسط پلیس دستگیر شد.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *