ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] دانشگاه هایی در گذشته و اکنون که فقط به شهریه بستگی دارند

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] دانشگاه هایی در گذشته و اکنون که فقط به شهریه بستگی دارند

تغییر دادن2021-04-06 00:07مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-06 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

■ 6 آوریل 2011 “دم موش صحرایی” را برای نقل و انتقالات بزرگ از بنیادهای دانشگاه خصوصی سازمان داد ، فقط تشنه آموزش است

ده سال پیش ، در تاریخ 6 آوریل 2011 ، مقاله ای در صفحه اول کیونگ یانگ شینمون با عنوان “دم موش درست کنید برای وجوه انتقال بزرگ بنیادهای دانشگاه های خصوصی و فقط گرسنگی برای آموزش” منتشر شد. گفته شده است که سهم آموزش از درآمد به دلیل افزایش شهریه از دانشگاه های خصوصی در حال افزایش است ، در حالی که هزینه انتقال شرکت ها کاهش می یابد. بخشی از محتوای مقاله در این زمان به زیر منتقل می شود.

صبح روز هجدهم ، در مسابقه شهادت قربانیان کالج 2021 ، که در مرحله 001 در یک مکان عمومی در Jongno-gu ، سئول برگزار شد ، یک دانش آموز برای بیان دانشجویی که با شهریه ، هزینه های زندگی و مشکلات شغلی اجرا می شود ، یک اجرا اجرا کرد. .  خبرنگار جو مون هی

صبح روز هجدهم ، در مسابقه شهادت قربانیان کالج 2021 ، که در مرحله 001 در یک مکان عمومی در Jongno-gu ، سئول برگزار شد ، یک دانش آموز برای بیان دانشجویی که با شهریه ، هزینه های زندگی و مشکلات شغلی اجرا می شود ، یک اجرا اجرا کرد. . خبرنگار جو مون هی

مشخص شده است که امسال سهم شهریه از درآمد مورد نیاز برای اداره مدارس در دانشگاه های خصوصی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. تجزیه و تحلیل شده است که این به این دلیل است که شهریه های پرداخت شده توسط دانشجویان معمولاً افزایش یافته است ، در حالی که هزینه های انتقال شرکت که توسط بنیادهای دانشگاه به مدارس پرداخت می شود ، بسیار کاهش یافته است. دانشگاه ها به نام تقویت رقابت ، برنامه های مختلفی را برای گسترش مالی مانند جمع آوری سرمایه برای توسعه ارائه می دهند ، اما درجه وابستگی به آموزش در حال افزایش است.

در روز پنجم ، کیونگ یانگ شینمون بودجه اصلی 15 دانشگاه خصوصی واقع در سئول را در سال 2011 مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و دریافت که 12 از 15 شهریه در مقایسه با سال گذشته 12 افزایش یافته است. نسبت وابستگی به سهم درآمد آموزش از کل درآمد حاصل از هزینه های حسابداری مدرسه اشاره دارد. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، سهم درآمدی غیر از آموزش ، مانند نقل و انتقالات شرکت ها ، کمک های مالی و یارانه های دولتی ، کمتر است.

در نتیجه تجزیه و تحلیل داده ها ، دانشگاه Chung-Ang 251.4 میلیارد آموزش را که از حدود 352 میلیارد درآمد کل کسب شده ، توزیع می کند ، که نشان می دهد درجه وابستگی به آموزش 71.4٪ است. این 12.6 درصد درصد بیشتر از 58.8 درصد سال گذشته (بودجه اضافی) است. نسبت وابستگی در دانشگاه سوگانگ امسال از 54.5 درصد در سال گذشته به 68 درصد افزایش یافت ، در حالی که دانشگاه هانیانگ (75.4 63 63.4) و دانشگاه Soongsil (66 → 55٪) نیز 10٪ امتیاز داشتند. افزایش آموزش. این چهار دانشگاه امسال شهریه خود را 2.8 ~ 3٪ (بر اساس دانشجو) افزایش دادند.

در مورد آموزش عمومی ، چهار دانشگاه مورد بررسی قرار گرفتند ، به استثنای دانشگاه کیونگی ، که 3٪ شهریه را افزایش داد و پس از 3٪ افزایش شهریه ، آنها را پس گرفت. دانشگاه Konkuk که امسال هزینه های تحصیل را 4.7 درصد افزایش داد ، در مقایسه با سال گذشته حدود 22.7 میلیارد درآمد کسب شده را افزایش داد. متعاقباً ، دانشگاه کره ، دانشگاه یونسی و دانشگاه هانیانگ افزایش درآمد شهریه را از 11.3 به 16.4 میلیارد درآمد کسب کردند.

در بودجه امسال ، درآمد شهریه افزایش یافت ، اما مشخص شد که دانشگاه ها هزینه های انتقال شرکت را کاهش و سازماندهی کرده اند. دانشگاه چونگ آنگ که وابستگی وی به آموزش و پرورش افزایش یافته است ، سال گذشته 132.8 میلیارد وجه انتقال را ثبت کرده است ، اما امسال فقط 56.9 میلیارد. در نتیجه ، سهم انتقال پول از کل درآمد نصف شده است. دانشگاه سوگانگ و دانشگاه هانیانگ نیز به ترتیب 11.7 میلیارد و 14.3 میلیارد وون نسبت به سال گذشته سقوط کردند.

(کوتاه)

[오래 전 ‘이날’]    در گذشته و اکنون ، دانشگاه ها فقط به دلیل شهریه تعطیل هستند

بنابراین چگونه دانشگاه های خصوصی پس از 10 سال به شهریه بستگی دارند؟ اگرچه از سال 2011 اندکی کاهش یافته است ، اما سهم شهریه از درآمد دانشگاه های خصوصی هنوز بیش از نیمی است. طبق سالنامه مالی و آماری یک دانشگاه خصوصی برای سال 2020 ، منتشر شده توسط بنیاد کره برای ترویج تاریخ در ژانویه ، در سال مالی 2019 درآمد حاصل از آموزش درآمد حسابداری دانشگاه های خصوصی 10 426 میلیارد وون بود (53 ، 7٪ ) دومین سهم درآمد یارانه دولت است که بالغ بر 2/902.6 میلیارد KRW (15.5٪) است. این بیشترین وابستگی به آموزش است و مجموع آموزش و یارانه های دولتی نزدیک به 70 درصد درآمد را تشکیل می دهد. در مقایسه ، انتقال به شرکت فقط 1.4 تریلیون KRW (7.5٪) است.

[오래 전 ‘이날’]    دانشگاه هایی در گذشته و اکنون که فقط به شهریه بستگی دارند

علاوه بر این ، علی رغم اینکه بسیاری از کلاسها به دلیل COVID-19 کلاسهای حضوری برگزار می شود و شکایات دانشجویان در حال افزایش است ، دانشگاهها شهریه را در سطح مشابه قبلی تعیین می کنند. در اکثر موارد ، دانشگاه هایی که برخی از شهریه ها را پس می گیرند مبلغ کمی از 100000 تا 200،000 کسب شده را پس می گیرند که این مبلغ کمتر از 10٪ شهریه هر دانشجو است. اگرچه دولت تصمیم گرفته است که هزینه پذیرش را که بار بیشتر را برای دانشجویان تازه وارد بار آورده و بورس تحصیلی ملی را افزایش داده است ، لغو کند ، اما مشکلات برای دانشجویان هنوز هم وجود دارد.

سال گذشته ، سازمان های دانشجویی مانند شبکه دانشگاه های انجمن های دانشجویی دانشگاه ، کارزار بازگشتی ترتیب دادند و شکایتی را علیه دانشگاه های برگشتی مطرح کردند. وکیل پارک هیون سئو از هیئت مطالعات بازگشت اظهار داشت: “من توجه خواهم کرد که هر شرکت خصوصی دانشگاهی تحت مسئولیت عمومی آموزش عالی است و ماهیت شهریه تحصیلات عالی را توضیح می دهد تا دادگاه بتواند آن را درک کند. “

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *