دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] دانشکده در 14 آوریل به سربازی رفت … می دانید ،

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] دانشکده در 14 آوریل به سربازی رفت … می دانید ،

تغییر دادن2021-04-14 18:12مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-14 00:03

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

دانشجویان دانشگاه کره ای در تاریخ 26 آوریل 1971 اعتراض کردند و خواستار لغو کامل آموزش شدند.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

دانشجویان دانشگاه کره ای در تاریخ 26 آوریل 1971 اعتراض کردند و خواستار لغو کامل آموزش شدند. عکس روزنامه کیونگ یانگ

■ حرکت دانشجویان دانشگاه از سال 1970 برای از بین بردن حفاری

پنجاه سال پیش امروز (14 آوریل 1971) ، کیونگ یانگ شینمون <대학생들 데모 계속>مقاله ای با عنوان وجود داشت. این مقاله با اعتراض حدود 100 دانشجو از دانشگاه ملی سئول در برابر لغو آموزش در حالی که شعار “آکادمی را بیمار نکنید” شروع می شود.

در سال 1968 ، هنگامی که مأموران ویژه کره شمالی مانند کیم شین جو قصد حمله به خانه آبی را داشتند ، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که آنها تمرینات نظامی را برای دانشجویان دبیرستان و دانشگاه در سراسر کشور انجام می دهد. این حالت پارک جئونگ هی است. این تمرین نظامی که حفاری نام دارد ، یک موضوع منظم است و هفته ای دو ساعت در برنامه درسی سازماندهی می شود. پسران برای استفاده از شمشیر با اسلحه آموزش دیده بودند و دختران آموزش دیده و کمک های اولیه را انجام می دادند. این مدرسه عملاً به یک سازمان نظامی تبدیل شده است.

این مشکل در سال 1971 بیشتر شد. وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که ساعات تحصیل در دانشگاه را از ترم جدید افزایش داده و اقدامات لازم را انجام خواهد داد. وی گفت: دانش آموزان باید 711 ساعت اعتبار مطالعه در مجموع 4 سال ، از جمله 315 ساعت آموزش عمومی و 396 ساعت آموزش جمعی ، از تاریخ جنگ و مقدمه دفاع ملی تا تسلط بر تسلیحات ، تربیت بدنی برای حفاظت شیمیایی ، عملیات ضد جاسوسی و اکتشاف در میدان دشمن. این نشان دهنده 20٪ از کلاسهای کل دانشجویان در کالج است. مربیان همچنین سربازان فعال را نیز شناسایی کردند. هدف از این آموزش بالا بردن سطح آگاهی دانش آموزان در زمینه امنیت و آمادگی برای حمله غافلگیرانه کره شمالی به جنوب بود.

در تاریخ 26 آوریل 1971 ، دانشجویان یک دانشگاه کره اعتراض کردند و خواستار لغو کامل آموزش شدند.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

در تاریخ 26 آوریل 1971 ، دانشجویان یک دانشگاه کره اعتراض کردند و خواستار لغو همه آموزش ها شدند. عکس روزنامه کیونگ یانگ

سپس دانش آموزان شروع به امتناع از حضور در کلاس کردند. در تاریخ 2 آوریل 1971 ، بیش از 500 دانشجوی دانشگاه یونسی تابلوی “درس ندهید” را نصب کردند و از دروازه مدرسه به سمت میدان دور Hsinchon بیرون رفتند و به دلیل دستگیری پلیس اخراج شدند. بعد از آن روز ، یک سری اعتراضات دانشجویی اتفاق افتاد. دانشجویان نه تنها از دانشگاه ملی سئول ، بلکه از دانشگاههای دیگر مانند دانشگاه کره ، دانشگاه یونسی ، دانشگاه چونگ آنگ و دانشگاه سونگکیون کوان نیز جمع شدند.

دانشجویان دانشگاه ملی سئول اعتصاب غذا کردند و گفتند که برای قحطی نامحدود می جنگند و دانشجویان دانشگاه کره هنگام در دست داشتن پلاکاردی با عنوان “لغو آموزش نظامی” با پلیس درگیر شدند. دانشجویان دانشگاه یونسی تصمیم گرفتند توصیه های خاصی را از طریق رئیس دانشگاه کره به وزیر آموزش و پرورش ارائه دهند ، مانند جایگزینی تمام مربیان ذخیره فعال در کارگران ذخیره و “تغییر تمرینات گرا به آموزش Yonghong”.

اعتراضات دانشجویان نه تنها به این معنی بود که آنها نمی خواهند در آموزش نظامی شرکت کنند. جنبش حذف آموزش به رژیم پارک چونگ هی اشاره داشت. دانشجویان از رژیم پارک چونگی به دلیل ترویج دیکتاتوری طولانی مدت انتقاد کردند ، دانشجویان را به افرادی تبدیل می کنند که از دستورات اطاعت می کنند. برخی معتقد بودند که این رژیم دانشگاه ها را اشغال می کند و اصول دموکراتیک خودمختاری دانشگاه و ماهیت آموزش را تضعیف می کند.

در اکتبر 1971 ، حدود 20 سرباز از فرماندهی پلیس صوفیه به دانشگاه کره حمله کردند و 5 دانشجو را دستگیر کردند. دانشجویان اعتراض کردند و خواستار “مجازات سربازان سرزده باستان” شدند. او صدای خود را به عنوان “عملی که دموکراسی را از بین می برد” بلند کرد.

در مقابل درب مدرسه عالی عالی مدیریت دولتی ، اعلام تعطیلی دانشکده حقوق دانشگاه ملی سئول و تعطیلی کتابخانه به دلیل اعتراض به آموزش در 13 آوریل 1971. عکس از کیونگ یانگ روزنامه

نمایی از جلوی دروازه دانشکده عالی مدیریت دولتی ، اعلام تعطیلی دانشکده حقوق دانشگاه ملی سئول و تعطیلی کتابخانه به دلیل اعتراض به آموزش در 13 آوریل 1971. عکس از روزنامه کیونگ یانگ

رژیم پاک چونگ هی ساکت نماند. در 15 اکتبر 1971 ، پرزیدنت پارک اعلام کرد که از طریق “دستور ویژه دستور مدرسه” ، دانش آموزانی که از تحصیل یا اعتراض خودداری کردند ، از مدرسه اخراج شدند و مجبور شدند آموزش خود را تشدید کنند. وی به صدای دانشجویان معترض به اجبار ناعادلانه کشور و خواهان دمکراسی پاسخ داد و دهان خود را بست. پرزیدنت پارک گفت: “مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور می شود ، تظاهرات دانشجویی باید حذف شود. نسخه ی نمایشی ریشه خواهد گرفت. “

پرزیدنت پارک دستور ایجاد نظم را در سرتاسر سئول آغاز کرد و دانشجویان را اسیر کرد. وزارت معارف و معارف دستور تعطیلی دانشگاه های بزرگ را وضع كرد و هر دانشگاه را به اخراج و انتصاب دانشجویان تحت اعتراض مجبور كرد. حلقه دانشگاه برچیده شد و نشریه حذف شد. به دلیل این سرکوب ، کارزار لغو آموزش ، که هفت ماه از آوریل تا اکتبر ادامه داشت ، پایان یافت. تحصیلات نظامی دانشجویان فقط پس از دموکراتیک شدن در سال 1989 لغو شد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *