ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] حتی در آن زمان ، در 10 آوریل ، فقط تناقضات … چه زمانی قانون اساسی تجدید نظر می شود

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] حتی در آن زمان ، در 10 آوریل ، فقط تناقضات … چه زمانی قانون اساسی تجدید نظر می شود

تغییر دادن2021-04-10 00:16مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-10 00:12

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

[오래 전 ‘이날’]    حتی در آن زمان ، در 10 آوریل ، فقط تناقضات ... چه زمانی قانون اساسی تجدید نظر می شود

■ در آن زمان و حتی اکنون فقط تناقضات … وقتی قانون اساسی تجدید نظر می شود

بیست سال پیش امروز (10 آوریل 2001) ، کیونگ یانگ شینمون <“4년 중임”-“내각제”-“혼란뿐”>مقاله ای با عنوان وجود داشت. این مقاله ای درباره جنگ نمایندگان آن زمان برای اصلاحیه است.

قانون اساسی کره در سال 1948 تصویب شد و از آن زمان تاکنون 9 بار مورد بازنگری قرار گرفته است ، اما اغلب برای گسترش رژیم های نظامی و دیکتاتوری مورد سو استفاده قرار گرفته است. قانون اساسی فعلی ، متمرکز بر جلوگیری از ظهور مجدد دیکتاتوری ، پس از جنبش دموکراتیک سازی در سال 1987 متولد شد. این قانون برای اولین بار پس از توافق احزاب مخالف و همه پرسی اصلاح شد. با این وجود ، قانون اساسی طی 34 سال هیچگاه تجدید نظر نشده است.

نه اینکه صحبتی از تغییر نبود. همه موافقند که مشکلی در سیستم ریاست جمهوری شاهنشاهی وجود دارد یا اینکه قانون اساسی باید مطابق روند آن زمان اصلاح شود ، اما به دلیل اینکه شورای ملی به تازگی وارد جنگ شد ، به درستی رایج نشد. هر بار بحث ها پیرامون نبردهای سیاسی بر سر این بود که آیا محتوا و زمان تغییر به دلیل منافع سیاسی رژیم بوده است؟

[오래 전 ‘이날’]    حتی در آن زمان ، در 10 آوریل ، فقط بحث ها ... چه زمانی قانون اساسی بازنگری می شود

این در مقاله ای در سال 2001 وجود داشت. رئیس جمهور کیم دا جون قول داد که سیستم کابینه را تغییر دهد و سپس اعلام کرد که ارتقا its آن را به تعویق می اندازد ، اما شورای ملی همچنان نظریه اصلاحات را مطرح کرد.

در جریان س Assemblyال شورای ملی در مورد دولت ، نمایندگان دموکرات اصرار داشتند که سیستم پنج ساله ریاست جمهوری یک کرسی باید به یک دوره چهار ساله تغییر یابد و سیستم ریاست جمهوری دولت معرفی شود. سخنگوی حزب دموکرات لی هونگ پیونگ گفت: “سیستم یکبار مصرف فعلی کار دولت با اعتماد به نفس را دشوار می کند ، زیرا پدیده در پایان دوره ریاست جمهوری بسیار سریع در حال انجام است.” به منظور پیشبرد اصلاحات قانون اساسی ، نخست وزیر به شورای ملی پیشنهاد كرد كه كمسیونی ویژه برای اصلاح قانون اساسی تشكیل دهد ، كه در آن مردم ، دولت و دولت در آن شركت كنند. آیا می خواهید این كار را انجام دهید؟ “

اگرچه زمان بحث در مورد تئوری تغییر قانون اساسی نبود ، اما جامینریون سیستمی را از کابینت ها بیرون کشید و به سمینار پیوست. از سوی دیگر ، اعضای BNP به شدت با خود قانون اساسی مخالفت کردند و گفتند: “اکنون زمان ارائه تئوری اصلاحات نیست.” کوون اوهول ، سخنگوی حزب بزرگ ملی ، گفت: “اکنون زمان پایان بخشیدن به اختلافات سیاسی و تمرکز بر بهبود اقتصادی است. نماینده ام هو سئونگ از همان حزب گفت:” چه کسی روی زمین در حال اصلاح قانون اساسی است در مورد یک وضعیت اضطراری ملی که معیشت مردم در هرج و مرج افتاده است؟ “و سخنگوی لی وونگ چانگ گفت: در حال گسترش از دنیای واقعی گذرنامه هایی است که چشمان آنها با قدرت زیادی کور شده است.

رئیس جمهور کیم دا یونگ از گذرنامه خود خواست تا از تئوری قانون اساسی خودداری کند. به نظر می رسد به دلیل ارزیابی است که نظریه تغییر قانون اساسی می تواند علیه جنبه سیاسی کار کند. روها ، رو مو مو هیون ، لی میونگ باک و پارک گئون هی نیز پیشنهاد کردند که این اصلاحیه مورد بحث و بررسی قرار گیرد. همه چیز با مخالفت روبرو شد و بدون پیشرفت به پایان رسید. به ویژه ، رئیس جمهور پارک به طور ناگهانی هنگام ایجاد سوicion ظن “کارت اصلاح قانون اساسی” را بیرون کشید. انتقادهایی در مورد استفاده از این اصلاحیه برای غلبه بر اوضاع سیاسی وجود داشته است.

در 7 فوریه 2018 ، رئیس کمیته برنامه ریزی سیاسی جئونگ هه گو در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره مقدمات اصلاحیه کمیته برنامه ریزی سیاسی ، که در مرکز مطبوعات در یونگ گو سئول برگزار شد ، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

در 7 فوریه 2018 ، رئیس کمیته برنامه ریزی سیاسی جئونگ هه گو در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد مقدمات اصلاحیه کمیته برنامه ریزی سیاسی ، که در مرکز مطبوعات در یونگ گو سئول برگزار شد ، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد . عکس روزنامه کیونگ یانگ

رئیس جمهور مون جه این نیز همینطور است. رئیس جمهور مون در نوامبر سال 2017 در یک سخنرانی در مجلس شورای ملی به طور رسمی از مجلس شورای ملی خواست تا درباره اصلاحیه قانون اساسی بحث کند و گفت: “برگزاری رفراندوم اصلاحیه قانون اساسی در سال آینده در انتخابات محلی مطلوب است.” رئیس جمهور مون گفت: “اگر وقت از دست رفته باشد ، جمع آوری اراده خود برای اصلاحات برای مردم آسان نخواهد بود. این باید یک قانون اساسی باشد که حاکمیت ملی را تضمین کند و سیاست ها را اصلاح کند.” لایحه ای برای اصلاح قانون اساسی در مارس 2018 پیشنهاد شد و این اصلاحیه شامل تغییر وظیفه رئیس جمهور از دوره پنج ساله فعلی به چهار سال متوالی است. این لایحه اصلاحی نیز حذف شد.

در روز نهم ، رئیس مجلس شورای ملی پاک بایونگ-سئوک نیز به اصلاحیه قانون اساسی اشاره کرد. این کار با بزرگداشت افتتاحیه شورای موقت کره در صد و دومین سالگرد تشکیل آن انجام می شود. پرزیدنت پارک گفت: “تکمیل نهادی ادغام ملی در نهایت یک تغییر است.” اکنون ما باید گره بزنیم. وقت آن است که لباس 34 ساله خود را عوض کنیم ، چه زمانی قانون اساسی بازنگری می شود؟ آیا ممکن است یک اصلاحیه قانون اساسی باشد؟

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *