دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] حتی بعد از 10 سال در 8 مارس

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] حتی بعد از 10 سال در 8 مارس

تغییر دادن2021-03-08 00:04مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-08 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

گرافیک  خبرنگار لی آه روم

گرافیک خبرنگار لی آه روم

8 8 مارس 2011 حتی پس از گذشت 10 سال.

امروز روز جهانی زن است. روز جهانی زن در 8 مارس 1908 آغاز شد ، زمانی که کارگران آمریکایی به احترام زنانی که در آتش سوزی در مشاغل بد جان خود را از دست دادند اعتراض کردند. در آن زمان ، کارگران فریاد زدند: “به ما نان (حق حیات تضمین شده) و گلاب (حق رأی دادن) به ما بدهید.” سازمان ملل 8 مارس را به طور رسمی در سال 1977 به عنوان روز جهانی زن تعیین کرده است. کره این روز را به عنوان سالگرد قانونی در سال 2018 تعیین کرده است.

امروز ، ده سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای در مورد رفتار ناعادلانه کارگران زن که از مرخصی والدین برمی گشتند ، منتشر کرد. مقاله با داستان Mi-Jeong Kim (در آن زمان 31 ساله ، نام مستعار) آغاز می شود.

آقای کیم پس از اتمام مرخصی والدین خود و آماده شدن برای بازگشت به شرکت ، با شرکت تماس گرفت و اخبار ناراحت کننده را شنید. او 7 سال کار می کند و ناگهان به بخش برنامه ریزی بازرگانی اداره منابع انسانی و امور عمومی منصوب شد. دپارتمان برنامه ریزی تجارت به دلیل اضافه کاری مکرر و کار در تعطیلات قادر به تحویل کودک متولد شده به مرکز کودکان نبود و مراقبت از کودک حتی در آخر هفته ها نیز دشوار بود. مدیرعامل شرکت که گفت حتی پس از بازگشت از کار نیز همان کار را انجام خواهد داد گفت: “نمی توان به آن کمک کرد زیرا مردم از قبل سیر شده اند. اگر قصد دارید نفر دوم داشته باشید ، کار سختی نیست؟ “کیم که چند روز نگران بود ، ناراضی بود اما تصمیم گرفت شغل جدیدی پیدا کند.

[오래 전 '이날']    حتی بعد از 10 سال در 8 مارس

این فقط داستان کیم نیست. در این مقاله در آن زمان گفته شده بود: “بسیاری از شركتها ذهنیت كاری خود را به عنوان كارگران” نیمه متوسط ​​”می دانند كه نمی توانند روی كار خود تمركز كرده و آنها را به بخشهای اشتباهی بفرستند و یا آنها را در شرایط سخت برای ایجاد بازنشستگی قرار دهند. در برخی موارد ، زنی که در مقر کار کرده است به ایستگاهی اعزام می شود که دو ساعت طول می کشد تا به محل کار خود برود ، یا پس از بازگشت به کار مواردی وجود دارد که آنها بیش از یک ماه در حالت آماده باش قرار می گیرند تا اصرار به بازنشستگی داشته باشند . “

نگرش نسبت به کارگران نامنظم بدتر است. گرفتن مرخصی والدین نه تنها دشوار است و بیشتر قرارداد با تمدید قرارداد در طول مرخصی تمدید نمی شود. در این مقاله عنوان شده است كه “حتی اگر مشكلی را با وزارت استخدام و كار مطرح كنید ، این شركت غالباً از مجازات ها اجتناب می كند و دلایل دیگری مانند مشكلات مدیریتی و فقدان مهارت را ذکر می كند.

این مقاله مربوط به 10 سال پیش است ، اما خواندن آن در سال 2021 باعث ایجاد اختلاف نظر نمی شود. مرخصی والدین همچنان به عنوان مشوقی برای عزل یا استعفا استفاده می شود. در اولین گروه مدنی Gapjiil 119 ، یک گروه مدنی گزارشاتی در مورد بارداری ، زایمان و تربیت فرزندان منتشر کرد.

“اگر من برنامه ازدواج دارم و مدیر قصد ازدواج یا بارداری دارد ، از من خواسته می شود که فرم استعفا را ارائه دهم.” ما اعلام کرده ایم که انتخاب خواهیم شد. (“آقای ب ، که انتظار می رود زایمان کند)” ، “پس از اخراج پس از مرخصی والدین ، ​​به او توصیه شد که استعفا دهد و از آن زمان به بعد بی خوابی می کند.

طبق قانون برابری جنسیتی ، کارفرمایان ملزم به انعقاد قرارداد کار بر اساس ازدواج ، بارداری یا تولد کارگران زن به عنوان دلیل بازنشستگی نیستند ، اما مجازات بندرت مجازات می شود.

تصویر  خبرنگار کیم سانگ مین

تصویر خبرنگار کیم سانگ مین

تاج 19 باعث آسیب پذیری بیشتر کارگران شد. 96.8٪ از زنان 30 و 40 ساله که تعطیلات شغلی خود را انجام داده اند می گویند که از زمان تاج 19 استخدام مجدد کار دشواری شده است. این نتیجه مطالعه ای است که در ماه نوامبر سال گذشته توسط فدراسیون مراکز توسعه منابع انسانی زنان کره انجام شده است ، “از 1000 زن در سراسر کشور با 3040 وقفه شغلی س Askال کنید – پست کرونا ، آینده کار زنان کره ای.”

کار مراقبت نیز بخشی از زنان است. هیونگ ریم ریو ، یکی از فعالان انجمن دوستی زنان کره ، گفت: “آیا شما نگرانی های مشترکی دارید؟ در “نه ، این” ، نسبت مراقبت از زنان قبل از شیوع کرونا 19 حدود 40٪ بود ، اما پس از شیوع به طور متوسط ​​70٪ افزایش یافت. به 43٪. همچنین 17 پاسخ وجود داشت که می گوید: “من 100٪ مراقبت را پس از کرونا 19 پرداخت می کنم.” “

▶ مقاله مرتبط: به دلیل تاجگذاری … ’82 انتصاب مجدد کیم جونگ یانگ دشوارتر شده است

▶ مقاله مرتبط: با 10 ماه ویروس کرونا ، زنان “کارگر مراقبت” می شوند … 40 تا 70 درصد مراقبت های زنان

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک “Hyang” را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *