دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] تا 7 ماه مه ، چه زمانی باید “تجمع خشونت” برگزار شود؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] تا 7 ماه مه ، چه زمانی باید “تجمع خشونت” برگزار شود؟

تغییر دادن2021-05-07 00:08مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-07 00:00

این بخشی است که گزارش های کیونگ یانگ شینمون در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

دانش آموزانی که به دلیل حادثه مرگبار مرحوم کانگ کیون دائه یک تظاهرات نشسته برگزار می کردند.  عکس روزنامه کیونگ یانگ.

دانش آموزان به دلیل واقعه مهلک مرحوم کانگ کیون دائه یک تظاهرات نشسته برگزار می کنند. عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ.

■ چه مدت باید “تجمع خشونت” قبل از 7 مه 1991 برگزار شود؟

سی سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای منتشر کرد و در آن در مورد بازنگری قانون مجلس و تظاهرات ، به اصطلاح قانون مجمع ، بحث کرد. در 7 مه 1991 ، دولت روح ته وو اعلام کرد که قانون مجلس را برای ایجاد فرهنگ اعتراض مسالمت آمیز اصلاح می کند.

مرگ کانگ کیونگ دائه (در آن زمان 19 ساله) ، دانشجوی سال اول دپارتمان اقتصاد در دانشگاه میئونجی ، عامل اصلی این امر بود. در همان سال ، دانشگاه Myongji به طور یک جانبه شهریه را افزایش داد و دانشجویان را مطلع کرد. دانشجویان دفتر رئیس جمهور را تحویل گرفتند و خواستار آموزش دموکراتیک شدند. در 24 آوریل همان سال ، بانگ گوانگئول هنگام بازگشت از سخنرانی شورای دانشجویی وقت دانشگاه مینگجی به همبستگی دانشگاه زنان سانگمونگ (دانشگاه سانگمونگ فعلی) دستگیر شد. دانشجویان دانشگاه میونگجی رئیس اداره جنایی در اداره پلیس غرب سئول را ربودند و خواستار تعویض رئیس شورای دانشجویی شدند. کانگ دست به اعتراض زد و توسط پلیس توسط لوله ای آهنی کشته شد.

عواقب حادثه بسیار زیاد بود. برچیده شدن بکولدان که نمادی از سرکوب مشکلات بود ، آغاز شد. در آن زمان ، برخی از روسای پاسپورت و پلیس با برچیده شدن Baekgoldan مخالفت کردند و گفتند: “با توجه به تظاهرات فزاینده ، چیزی به نام از بین بردن گروه های دستگیری غیرنظامی وجود ندارد.” با این حال ، همانطور که اعتراضات در سراسر کشور گسترش یافت و از کنترل خارج شد ، سپس وزیر کشور لی سانگ یون طرحی را ارائه داد تا یک افسر ورزشهای رزمی را جایگزین باکگلدان کند و یک تیم دستگیر جدید ایجاد کند و آنها را فقط در اعتراضات رادیکال حمل کند. .

علاوه بر این ، بحث هایی در مورد تجدید نظر در قانون مجمع انجام شد. در سال 1991 ، قانون مجمع ، در مارس 1989 اصلاح شد. ماده 5 این قانون “ممنوعیت تجمع و تظاهرات” را مورد بررسی قرار می دهد. دو نوع جلسه اصلی و تظاهرات ممنوع است. در صورت جلسه یا تظاهرات برای رسیدن به هدف حزبی که با تصمیم دادگاه قانون اساسی منحل شده است ، این جلسه یا تظاهراتی است که از طریق حمله جمعی ، ارعاب ، آسیب ، آتش سوزی تهدیدی مستقیم برای رفاه جامعه است. و دیگران.

آخرین مورد از دو ماده یک مشکل بود. دلیل این امر این است که آیا این امر با تجاوز جمعی ، ارعاب ، خسارت ، آتش سوزی و غیره رفاه عمومی را تهدید می کند ، بر اساس تصمیم خودسرانه مقامات پلیس تصمیم گرفته شد.

کیونگ یانگ شینمون در 7 مه 1991

کیونگ یانگ شینمون در 7 مه 1991

دولت دستورالعمل اصلاح شده را اعلام کرد ، “نه تنها با اختصاص مجوز برای جمع آوری و نشان دادن قضاوت خودسرانه به مقامات پلیس ، بلکه با تعیین استانداردی برای تصویب و شناسایی و پاسخگویی به تجمع و تظاهرات در قانون که توسط مقامات عمومی جلوگیری و محافظت می شود. . “در آن زمان ، وزارت کشور اعلام کرد که این ممنوعیت را تعیین خواهد کرد ، گفت:” اعتراضاتی که مانع ارتباطات جاده ای می شود ، تجمعاتی که می تواند شهروندان را تحریک کند و تظاهراتی که می توانند از کوکتل مولوتف استفاده کنند مجاز نیستند. به منظور رد قضاوت ها و اظهارات خودسرانه افسران پلیس ، آنها همچنین اظهار داشتند که “کمیته مجوزهای تجمع و تظاهرات” جداگانه را در ایستگاه پلیس ایجاد خواهند کرد.

کلوپ های شبانه و دانشجویان از جهت ممیزی دولت انتقاد کردند. وی ادامه داد: “آیا این مسئله بدون شرط برای اجتماعات شبانه و دانشجویی ممنوع نیست؟” در واقع ، در تاریخ 29 مه همان سال ، رئیس جمهور سابق رو ته ته وو گفت: “مردم با طی یک سری اعتراضات به پذیرش مرگ یک دانشجو گروگان ، توانسته اند واقعیت نیروهای افراطی را که سعی در سرنگونی جامعه از طریق خشونت دارند ، تأیید کنند. “من از برخورد فرصت طلبانه مخالفان به هر طریقی بسیار ناامید شده ام.”

در سی ام همان ماه ، دولت روح ته وو به جای اصلاح قانون ، “طرحی برای بهبود فرهنگ اجتماعات و تظاهرات” را صادر کرد. در طرح بهسازی آمده بود که “ایجاد و راه اندازی مناطق تجمع و تظاهرات مسالمت آمیز در شهرهای بزرگ مانند سئول”. تجمع و تظاهرات باید تا آنجا که ممکن بود ، با تعیین زمین های بازی ، پارک ها و مکانهایی که در آن آشفتگی شدید ترافیک و ایجاد ناراحتی در زندگی غیرنظامی پیش بینی نشده بود ، مانند اجتماعات مسالمت آمیز و مناطق تظاهرات ، امکان پذیر بود.

کلوپ های شبانه و دانشجویان دست به شورش زدند و گفتند: “هیچ تفاوت واقعی با محتوای قانون کنونی مجمع وجود ندارد.” در سی و یکمین ماه ، سانگ یول خان ، نماینده دائمی انجمن پان نارود ، در تاریخ سی و یکم همان ماه به یونهاپ نیوز گفت: “این اعتراضات به منظور گسترش استدلال های خود به مردم است. این همان اجازه عدم اجازه به آنها است ». نمی توانم تردید کنم که آیا مقامات واقعاً مایل به ایجاد فرهنگ اعتراض مسالمت آمیز هستند. “

در تاریخ 25 آوریل 2019 ، مأموران اجرای قانون تلاش کردند تا در نزدیکی برج پارکینگ Noryangjin Market در Dongjak-gu ، سئول وارد شوند.  گزارشگر ارشد کیم یونگ-ژن

در تاریخ 25 آوریل 2019 ، مأموران اجرای قانون تلاش کردند تا در نزدیکی برج پارکینگ Noryangjin Market در Dongjak-gu ، سئول وارد شوند. گزارشگر ارشد کیم جونگ گون

ماده 5 قانون مجمع ، که بحث در مورد اصلاحات 30 سال پیش در آن انجام شده ، همان است. برداشت منفی از کسانی که برای یافتن حقوق خود به خیابان ها آمده اند نیز بدون تغییر باقی مانده است. در 14 نوامبر 2015 ، یک کشاورز به نام Nam-gi Pike بر اثر شلیک توپ آب توسط پلیس کشته شد. در سال 2017 ، کمیسیون اصلاحات پلیس توصیه ای را برای محدود کردن استفاده از آب پاش صادر کرد و پلیس را به طور ممنوع از استفاده از آب پاش منع کرد. اما در همان سال ، اعضای هیئت علمی و کارکنان بر روی دانشجویان دانشگاه ملی سئول که با ایجاد پردیس سیهونگ مخالف بودند ، آب هیدرانت آتش پاشیدند. سال گذشته ، خدمات ماهیگیری سابق Noryangjin مستقیماً آب مورد نیاز بازرگانان شیلنگ را تأمین می کرد.

اگر جلسه یا تظاهرات به عنوان یک حق قانونی شناخته نشود ، این وضعیت ممکن است تکرار شود. آیا نمی توان غم های دوم و سوم را به دنیا آورد؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *