دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] اولین بازیگر خارجی که در تبلیغات تلویزیونی کره ظاهر شد

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] اولین بازیگر خارجی که در تبلیغات تلویزیونی کره ظاهر شد

تغییر دادن2021-02-22 08:29مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-02-22 00:03

این بخشی است که گزارشات مربوط به همان روز کیونگ یانگ شینمون را از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

[오래 전 ‘이날’]    اولین بازیگر خارجی که در تبلیغات تلویزیونی کره ظاهر شد

22 فوریه 1991 “دائو ابدی (برادر)”
آیا می دانید چه کسی اولین بازیگر خارجی بود که در تبلیغات تلویزیونی کره ظاهر شد؟ نکته “دوستت دارم 00” است. این ژورونپا یا ژو یونبال است. در تبلیغات نوشیدنی که در سال 1989 انجام شد ، ژو رانپا یک موتور سیکلت را در ظرف یک کامیون گرفت ، کلاه ایمنی خود را درآورد و این خط را تلفظ کرد. تماشاگران که حتی تصور نمی کردند این اتفاق بیفتد ، از چهره او که در لحظه برداشتن کلاه ایمنی ظاهر شد ، متعجب و راضی بودند. به طور خاص ، تأثیر واژگونی (؟) حداکثر بود ، زیرا یک بازیگر خارجی قبلاً هرگز در تبلیغات تلویزیونی کره ظاهر نشده بود.

من ناگهان تاریخچه جناح جورون را نوشتم زیرا 30 سال پیش مقاله ای در مورد آن در کیونگ یانگ شینمون یافتم. مقاله آن را برای تبلیغ فیلم در آن زمان در کره ارائه داد. وی گفت: “یک بازیگر هنگ کنگی که از طریق فیلم ها و تبلیغات کافی محبوبیت قابل توجهی در بین جوانان و زنان محلی طرفداران پیدا می کند تا” سندرم جونبال “نامیده شود.” او فرزند یک ماهیگیر بد بود و به عنوان دوربین و زنگ هتل کار می کرد. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان. او اولین استعداد تلویزیونی خود را در سال 1975 در هنگ کنگ انجام داد. ” او در فیلم “Heroic Bonsack” ظاهر شد و به عنوان یک قهرمان طرفداران جوانان ظاهر شد. “

دلیل اینکه او به اولین بازیگر خارجی تبدیل شد که در یک تبلیغ تلویزیونی کره ای ظاهر شد ، یک فیلم بود ، همانطور که در مقاله ارائه شده است. <영웅본색(1986)>دقیقاً به دلیل محبوبیت زیادی که کسب کردم. در واقع ، در آن زمان در کره ، لباس و رفتار “سوما” با بازی ژو رانپا در فیلم ها مد بود. کت سناریو که سوما می پوشید در آتش فروخته شد و مردان جوان مانند سوما شکل دهان خود را در دهان خود گرفتند.

این فیلم که در اولین اکران در کره مورد توجه چندانی قرار نگرفت ، با شروع دریافت دهان به دهان با تأخیر محبوبیت خود را به دست آورد. این نه تنها کره بلکه همه کشورهای آسیایی را تحت پوشش قرار داد. پس از آن ، تولیدات فرعی و دنباله ها ریخته شد و ژانری به نام “هنگ کنگ نوآر” ایجاد شد. علاوه بر این ، فیلم ها ، بازیگران و محتوای فرهنگی هنگ کنگی به فرصتی برای تسلط بر کشورهای آسیایی مانند موج کنونی کره تبدیل شده اند.

کیونگ یانگ شینمون ، مورخ 22 فوریه 1991.

کیونگ یانگ شینمون ، مورخ 22 فوریه 1991.

چرا این فیلم در آن زمان و حتی امروز مورد علاقه قرار گرفته بود؟ این یک فیلم گانگستری است در مورد عشق و نفرت بین یک برادر کوچکتر که افسر پلیس است و یک برادر بزرگتر که رهبر یک خانه تاریک بود. بنابراین ، تیراندازی و خونریزی کامل بود و این اولین فیلم با مجله Infinite بود که از ویژگی های فیلم های اکشن هنگ کنگی است. با این حال ، جئونگ سئونگ ایل ، منتقد سینما ، گفت: این فیلم از لحاظ عملکرد به عنوان یک فیلم گانگستری و تعادل تاریخ به هیچ وجه شاهکار نبود. با این حال ، او از این فیلم به عنوان “آه ، سام ، فقط یک فیلم” نام می برد. دلیل آن عاشقانه بود.

به ویژه ، “سوما” با بازی ژو رانپا ، نماینده این “رمان” بود. وی برای انتقام از دوست خود ، دچار تیراندازی در خون مکیدن شد و پا را زخمی کرد و مجروح شد و موقعیت خود را در سازمان از دست داد. بعلاوه ، اگرچه آنها همه چیز را از دست می دهند ، اما سعی می کنند به تنهایی با سازمانهایی که خود و دوستانشان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند جنگ کنند. وی به سونگ جا هو گفت: “زمان ما از بین رفته است ،” وی گفت ، “من فقط می خواهم نشان دهم آنچه که دزدیده شده مطمئناً بازیابی شده است ، نه از روی ترحم.”

عزم راسخ برای زنده ماندن تا زمانی که نادیده گرفته نشوید ، شهامت برای ترس از مرگ برای این منظور ، “خونسردی” که بر درک شما سنگینی نمی کند ، و وفاداری که به معتقدان به آن خیانت نمی کند. این در داستان سوما غیرواقعی است ، اما “عاشقانه ای” که همه آرزو می کنند. که تنظیم شده بود و این “رمان” قلب “ما” بی شماری را جلب کرد که بعضی اوقات مجبور بودیم از بی عدالتی ، تبعیض و تحقیر بترسیم و چاره ای جز خودخواهی حتی نسبت به دوستان و خانواده خود نداریم.

درست است؟ منتقد یونگ درباره این فیلم گفت: “اگر این فیلم را دوست ندارید ، این یکی از دو فیلم است. اینها افرادی هستند که هرگز زندگی نکرده اند که به فیلمی مثل این نیاز داشته باشد یا این فیلم به موقع نرسیده باشد. “

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ میانبر)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *