ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날] آیا شرکت محیط زیست محیط زیست را تخریب می کند؟ … زباله های پایتخت باعث خراب شدن روستاهای ماهیگیری می شود

[ad_1]

[오래 전 ‘이날] آیا شرکت محیط زیست محیط زیست را تخریب می کند؟ … زباله های پایتخت باعث تخریب روستاهای ماهیگیری می شود

تغییر دادن2021-04-01 00:08مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-01 00:06

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

اول آوریل 1991 “شرکت محیط زیست محیط زیست را خراب می کند” …

ساکنان دهکده عقب Jugok ، Ujeong-myeon ، Hwaseong-gun ، Gyeonggi-do ، در برابر مسئولیت جبران خسارت با حمل ماهی ها و صدف های مرده یا خراب صید شده در مناطق جزر و مدی در دفتر Hwaseong شرکت مدیریت محیط زیست ، چهارشنبه.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

ساکنان دهکده عقب Jugok ، Ujeong-myeon ، Hwaseong-gun ، Gyeonggi-do ، در برابر مسئولیت جبران خسارت با حمل ماهی و صدف خراب یا خراب صید شده در مناطق جزر و مدی در دفتر Hwaseong شرکت مدیریت محیط زیست ، چهارشنبه. عکس روزنامه کیونگ یانگ

در اول آوریل 1991 ، صفحه اول کیونگ یانگ شینمون مقاله اصلی را تحت عنوان “تخریب محیط زیست توسط یک شرکت محیط زیست” منتشر کرد. کلمه انگلیسی شرکت سازگار با محیط زیست ، که باید از محیط زیست محافظت کند ، محیط زیست را نابود کند ، چه کلمه ای بود؟

طبق این مقاله ، در آن زمان سو susp ظن وجود داشت که دفتر هواسئونگ از شرکت مدیریت محیط زیست ، استان گیونگی ، به وزارت محیط زیست در حال ارسال فاضلاب بدون تصفیه است. 238 ماهیگیر در دهکده ماهیگیری اوجئونگ-میئون ، هواسئونگ-گون ، گیونگی-دو ، که در اثر نشت فاضلاب آسیب دیده بودند ، دفتر هواسئونگ را محکوم و محکوم کردند. گفته می شود دفتر تجارت Hwaseong با تخلیه فاضلاب های سمی در نزدیکی Magu و آلودگی 200 هکتار اطراف مناطق ماهیگیری طلا ، باعث از بین رفتن جوانه های چشایی (صدف مات) ، Gamurak (سنگ صدف) و صدف های پرورش یافته در منطقه شده است. همچنین گفته شد که ساکنان نیز از بیماری های شدید پوستی رنج می برند.

[오래 전 ‘이날]    آیا شرکت محیط زیست محیط زیست را تخریب می کند؟  ... زباله های پایتخت باعث تخریب روستاهای ماهیگیری می شود

به محض آلوده شدن دشت جزر و مد ، ماهیگیران امرار معاش خود را از دست می دهند. این ماهیگیران با تولید 350-400 تن غذای دریایی در سال از حیات وحش و پرورش آبزیان در 200 هکتار از مناطق ماهیگیری واقع در جلوی روستا برای بیش از 30 سال ، حدود 1.3 میلیارد درآمد کسب کرده اند. گفته می شود که آنها در آنجا بودند بنابراین گفته می شود که او مجبور بود دست خود را حتی پس از اینکه یک فصل کامل ماهیگیری به او برخورد کرد ، رها کند.

در آن زمان ، Junghong Yoon ، رئیس دهکده ماهیگیری در Jugok 3-ri ، گفت: “طعم طبیعی جمع شده توسط جزر و مد در اواخر فوریه بوی شدیدی ایجاد می کند و تجزیه می شود و منجر به هیاهویی برای بازگشت بازرگانان می شود. ما تأیید کردیم که به فاضلاب تخلیه شده از تأسیسات آلوده است. “

این یک فاجعه تا حدودی قابل پیش بینی بود. دفتر Hwaseong از شرکت مدیریت محیط زیست در سال 1987 در Jugok-ri ، Ujeong-myeon ، Hwaseong-gun ، یک منطقه ماهیگیری طلا در ساحل غربی برای درمان زباله های برخی صنایع خطرناک تاسیس شد. در اینجا 60 تن زباله صنعتی سمی حاوی جیوه ، ترکیبات آلی ، ترکیبات PCB ، فلزات سنگین و غیره از 310 شرکت در کلانشهرها مانند سئول ، اینچئون و گیونگی و هر موسسه جمع آوری و دفع می شود. به عبارت دیگر ، این مکانی بود که وظیفه اصلی آن برداشتن زباله از شرکت های کلان شهر بود که توانایی پردازش پسماندهای صنعتی را ندارند و در عوض آنها را تصفیه می کنند. ادعا می شود که آنها هزینه حمل حدود 10 هزار وون در هر تن را دریافت کرده اند.

دفتر Hwaseong ترکیب زباله های صنعتی را تجزیه و تحلیل می کند و آنها را با مواد شیمیایی زیر استاندارد زیست محیطی رقیق می کند و به دریا می ریزد ، یا در نزدیکی دفن می کند یا می سوزاند.

ماهیگیران فقط معیشت خود را از دست نمی دهند. ماهیگیران نزدیک کارخانه هواسئونگ به دلیل تخلیه فاضلاب به شدت آسیب دیدند.

طبق این مقاله ، ماهیگیران پس از ورود به دریا در اوایل ماه مارس برای جمع آوری عطر ، از بیماری های پوستی دست و پا خود رنج می بردند. در تابستان سال 1990 ، یك سال پیش ، كودكانی كه جلبك ها را در رودخانه پیچیده بودند ، در سراسر بدن خود دچار بیماری های پوستی شده بودند كه منجر به ایجاد تاول می شد و گفته می شود در زمان تهیه مقاله ، حدود 10 كودك به بیماری پوستی مبتلا بودند.

به گفته صیادان ، حتی در چنین شرایطی ، وزارت محیط زیست سعی کرده است به جای اقدامات متقابل ، شواهد را از بین ببرد. هنگامی که مزارع نی رودخانه با فاضلاب و روغن درگیر شد ، مزارع نی سوزانده شد و خاک برای پوشاندن آن در همان حوالی حفر شد و با یک ماده شیمیایی اسپری شد تا بو از بین برود. اعتراض ماهیگیران برای افزایش آگاهی از جدی بودن مشکل ادامه یافت و سپس بیش از 1000 نفر از ساکنان حوضونگ نیز با اعتراض خواستار جابجایی دفتر بازرگانی هواسئونگ شدند.

با تشدید این مشکل ، مقامات ظرف پنج ماه از نوامبر همان سال تحقیق مشترک عمومی و خصوصی را آغاز کردند. تحقیقات توسط کارشناسان توصیه شده توسط عاملان (وزارت محیط زیست) و قربانیان (ماهیگیران) انجام شد که به 8 منطقه تقسیم شده اند. این همچنین اولین پرونده تحقیقاتی است که توسط کارشناسان توصیه شده توسط عاملان و قربانیان برای حل اختلافات زیست محیطی انجام شده است.

مقاله ای در آوریل سال آینده در کیونگ یانگ شینمون برای اطلاع رسانی اخبار در مورد عملکرد کاملاً طبیعی تصفیه خانه Hwaseong

مقاله ای در آوریل سال آینده در کیونگ یانگ شینمون برای اطلاع رسانی اخبار در مورد عملکرد کاملاً طبیعی تصفیه خانه Hwaseong

چگونه یافته ها به دست آمد؟ شناخته شده است که آلودگی به میزانی که لازم است تعطیل شود ، آلوده نیست و ادعا می شود که سایت تجارت Hwaseong از ژانویه سال آینده به اجرا درآمده است. در آن زمان ، رسانه ها آن را به عنوان “بهترین روش برای حل اختلافات زیست محیطی” مورد انتقاد قرار دادند.

با این حال ، دشوار بود گفت که این مسئله به طور كامل حل شد ، زیرا در یك ممیزی ملی در اكتبر 1993 ، حزب دو لی هو از حزب لیبرال دموكرات گفت: “گیاه Hwaseong به درستی زباله ها و زمین های کشاورزی و آلودگی های آب زیرزمینی را دفع نكرده است .

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *