ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’] آیا در 9 فوریه گلف بازی می کنید؟ سوابق آپولو 14

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’] آیا در 9 فوریه گلف بازی می کنید؟ سوابق آپولو 14

اصلاح شده2021-02-09 00:02مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-02-09 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

آلن شپرد ، کاپیتان آپولو 14 ، در کنار یک نوار نقاله مدولار برای تجهیزات مونتاژ یک لوله دو هسته ای ایستاده است.  تهیه شده توسط ناسا

آلن شپرد ، کاپیتان آپولو 14 ، در کنار یک نوار نقاله مدولار برای تجهیزات مونتاژ یک لوله دو هسته ای ایستاده است. تهیه شده توسط ناسا

■ در 9 فوریه 1971 روی ماه گلف بازی می کنیم؟

در این روز 50 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای منتشر کرد مبنی بر اینکه آپولو 14 از ماه برمی گشت. آپولو 14 هشتمین فضاپیمای سرنشین دار است که توسط سازمان ملی هوانوردی و فضا (ناسا) پرتاب شده است. در 31 ژانویه 1971 از مرکز فضایی کندی در فلوریدا پرتاب شد ، در 5 فوریه بر روی ماه فرود آمد و در 9 فوریه به زمین بازگشت.

در آپولو 14 سه نفر بودند. اینها کاپیتان آلن شپارد ، استوارت روسا ، خلبان کشتی مادر “کیتی هاوک” و ادگار میچل ، خلبان فرود ماه “آنترس” هستند. آنها ساعت 8:20 بعد از ظهر به وقت کره در 4 فوریه وارد مدار بیضوی ماه شدند و سفر کردند.

کاپیتان شپارد پس از ورود موفقیت آمیز به مدار این موضوع را اعلام کرد. “وای ، این یک مکان بسیار خشن است. همانطور که قبلاً شنیده ام ، همه چیز با دهانه های خاکستری ، قهوه ای ، سفید و سفید پوشانده شده است. واقعاً دیدنی است. خلبان روسا گفت: “این ممکن است دروغ باشد ، اما به نظر می رسد مانند یک نقشه است.” خلبان میچل گفت: “هنگامی که ماه را برای اولین بار دیدم ، چیزی که به ذهنم خطور کرد یک کاسه گچ است که توسط شخصی با رنگ خاکستری و قهوه ای رنگ آمیزی شده است.

فرود آنتارس در ماه در ساعت 6:16 بعد از ظهر در قدیمی ترین و سخت ترین فلات ماه ، فر مائورو فرود آمد. این سومین بار در تاریخ بود که بشریت بر روی ماه فرود می آمد.

[오래 전 '이날']    آیا در 9 فوریه گلف بازی می کنید؟  سوابق آپولو 14

آپولو 14 با انجام دو سفر ماه ، 33 ساعت و نیم در ماه ماند. ماموریت اصلی آپولو 14 چه بود؟ راننده “نور” جمع آوری سنگها در تپه Phra Mauro و مشاهده دهانه 120 متری را نقل کرد.

آپولو 14 از تپه فر مائورو 49 کیلوگرم سنگ به زمین آورد. مطابق مقاله ، اگر این سنگ را با سنگهای بدست آمده توسط Apollo 11 و 12 به ترتیب از “دریای آرامش” و “دریای طوفان” مقایسه و تحلیل کنید ، می توانید بفهمید که چگونه ماه قوام یافته است در این مقاله آمده است:

طبق این مقاله ، در ابتدای شکل گیری ماه ، توده های اجزای شکننده اطراف دهانه Phra Mauro ابتدا جامد شدند و به اصطلاح “زمین” ماه ایجاد کردند. اعتقاد بر این است که دریای آرام آپولو 11 و 12 دریای طوفانی بسیار دیرتر از خشکی رخ داده است. با مقایسه سن سنگهای کوهستان با دریا می توان قضاوت کرد که زمین و اقیانوسهای ماه و چگونه ایجاد شده اند.

در آن زمان قدمت مجموعه سنگ های دریایی ماه ناسا بین 3.7 تا 4.5 میلیارد سال تخمین زده شده بود. در این مقاله آمده است: “عصر سنگ در تپه Phra Mauro احتمالاً بیش از این است. اعتقاد بر این است که عصر صخره ای کوه های کوهستانی تقریباً مشابه ماه است ، بنابراین اگر شکل و ترکیب سخت شده را تجزیه و تحلیل کنید ، می توانید به راحتی تاریخ تشکیل ماه را تعیین کنید. “

آپولو 14 حتی از بسیاری جهات عنوان “اول” را تعریف کرد. برای اولین بار یک “چرخ دستی” روی ماه گرفتم. کاپیتان شپارد و خلبان میچل از ماشین های دستی برای حمل وسایل علمی برای پایش و بارگیری سنگ ها استفاده کردند. وی حتی رکورد طولانی ترین اقامت حدود 33 ساعت را نیز ثبت کرد. کاپیتان شپارد اولین کسی است که در دهانه Pra Mauro گلف بازی می کند.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyang را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *