دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]چه 2٪ در “اتحادیه اروپا” کافی نبود؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]چه 2٪ در “اتحادیه اروپا” کافی نبود؟

تغییر دادن2021-05-21 00:16مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-21 00:05

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

پرچم اروپا

پرچم اروپا

■ 21 مه 1991 “انگلیس موافقت می کند که به اتحادیه اروپا بپیوندد”
انگلیس در ژانویه از اتحادیه اروپا جدا شد. پس از تصویب نهایی Brexit توسط پارلمان انگلیس و در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ژانویه سال گذشته ، دوره اجرای (دوره آماده سازی Brexit) که کمتر از 11 ماه بود به پایان رسیده است. بیش از پنج سال است که انگلیس تصمیم گرفته است از طریق همه پرسی در سال 2016 از اتحادیه اروپا خارج شود. همه پرسی Brexit در واقع با قضاوت اشتباه توسط نخست وزیر سابق انگلیس ، دیوید کامرون ، که بازمانده اتحادیه اروپا بود ، و جنجال ها و ترس ها آغاز شد. مذاکرات ادامه یافت ، اما سرانجام انگلیس رفت.

اکنون انگلیسی ها برای بازدید یا کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و دریافت مجدد مدارک ملی خود برای کار به عنوان حرفه ای ، به عنوان پزشک یا وکیل باید ویزا بگیرند. با این حال ، “بدون معامله Brexit” اجتناب می شود ، که نگران کننده بود و در تجارت کالاها می توانید بدون تعرفه و بدون سهمیه از طریق توافق نامه جداگانه ، از کالاهای موجود بهره مند شوید. راستی. چه زمانی انگلیس به اتحادیه اروپا پیوست؟

در این روز 50 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای تحت عنوان “توافق نامه پیوستن به اتحادیه اروپا پس از اجلاس انگلیس و فرانسه ، گفتگوهای مخفی” منتشر کرد. این مقاله می نویسد: “هاید نخست وزیر انگلیس و پمپیدو رئیس جمهور فرانسه اعلام کرده اند که پس از ساعت ها گفتگوی محرمانه در کاخ الیزه در شب بیستم ، در مورد مسائل آینده اروپا از جمله پیوستن انگلیس به اتحادیه اروپا به توافق گسترده ای دست یافته اند” گفت “هاید ، نخست وزیر انگلیس در این نشست گفت كه موضوع الحاق انگلیس به اتحادیه اروپا مورد بحث و گفتگو قرار گرفته است و او متقاعد شده است كه به زودی پیشرفت قابل توجهی در جهت الحاق انگلیس به اتحادیه اروپا حاصل خواهد شد.”

کیونگ یانگ شینمون ، 21 مه 1971

کیونگ یانگ شینمون ، 21 مه 1971

در اینجا منظور از EEE جامعه اقتصادی اروپا است. این پیشگام اتحادیه اروپا است. آغاز ادغام اروپا “انجمن فولاد کربنی اروپا (ECSC)” است که در سال 1952 توسط فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، هلند ، بلژیک و لوکزامبورگ تأسیس شد. و این کشورها EEC را در سال 1957 ایجاد کردند. سال بعد ، در سال 1958 ، ما همچنین “انجمن هسته ای اروپا (EURATOM)” را ایجاد کردیم. و در سال 1964 ، این سه سازمان گرد هم آمدند تا سیستم اتحادیه اروپا یا اتحادیه اروپا را تشکیل دهند. سپس انگلیس ، دانمارک ، ایرلند و نروژ به دنبال عضویت بیشتر خواهند بود. مقاله این روند را بیان می کند.

سرانجام ، از چهار کشور انگلیس و ایرلند ، دانمارک ، به استثنای نروژ ، در سال 1973 پیوست. در واقع ، در سال 1973 ، انگلیس به اتحادیه اروپا پیوست. متعاقباً ، پیمان ماستریخت در سال 1992 به منظور ایجاد جامعه ای نه تنها در زمینه اقتصادی ، بلکه در زمینه دیپلماسی ، امنیت و ایمنی نیز امضا شد و اتحادیه اروپا به طور رسمی در سال 1993 ، هنگامی که پیمان لازم الاجرا شد ، راه اندازی شد. در سال 2002 ، همه کشورهای عضو از یورو به جای ارز خود استفاده کردند و در سال 2007 مرزهای بین کشورهای عضو و همچنین بازار کار کاملاً باز بود. و از زمان پیوستن کرواسی به Brexit در سال 2013 ، اتحادیه اروپا سال گذشته سیستم 28 کشور عضو را حفظ کرده است.

سکه یادبود Brexit

سکه یادبود Brexit

دلایل ادغام اروپا عمدتا عوامل داخلی و خارجی است. در قاره اروپا ، جنگ ها از چنین زمان هایی متوقف نشده اند و با ظهور ملی گرایی ، فاجعه بی سابقه جنگ جهانی اول و دوم در حال رخ دادن است. می توان گفت که “بگذارید با یکدیگر جنگ نکنیم ، به گروه های قومی تقسیم شویم ، اما به عنوان اعضای قاره اروپا با یکدیگر یکی شویم” هدف داخلی وحدت بود. از خارج ، در رژیم پس از جنگ سرد پس از جنگ جهانی دوم ، به دلیل تهدید نظامی عظیم اتحاد جماهیر شوروی و ظهور یک رقیب اقتصادی عظیم برای ایالات متحده ، احساس بحران وجود داشت. از آنجا که پاسخ دادن به آنها در سطح یک کشور واحد محدودیت دارد ، ما سعی کردیم که کل اروپا را به عنوان یک کشور عظیم تبدیل کنیم.

بنابراین ، با تقسیم کارآمد منابع ، حوزه گشودگی و ادغام به اقتصاد ، دیپلماسی و امنیت ، امنیت ، مرزها و بازارهای کار گسترش یافته است و یک مصوبه مشترک جداگانه و پیاده سازی برای ایجاد دیپلماسی ، تجارت و امنیت. در مورد موضوعات عمده در این منطقه ، این کشور به عنوان یکپارچه سازی سیاست ها و صداها به یک دولت فدرال تبدیل شده است.

پس چرا انگلیس از این درجه خارج شد؟ موضوعات اصلی نگران کننده مسئله مهاجرت و مسئله کمک های مالی است. با افتتاح کامل بازار کار ، تعداد زیادی نیروی کار ارزان از اروپای شرقی به انگلستان سرازیر می شود و احساس می شود که آنها از انگلیس شغل می گیرند. پناهندگان را به عنوان مهاجر سوری بپذیرید. تعداد بیشتری از انگلیس ها هستند که ترس و تمایلی به افزایش تعداد مسلمانان ندارند.

من همچنین از این واقعیت که پول زیادی برای پرداخت اتحادیه اروپا وجود دارد و منافع آن برای اتحادیه اروپا ناچیز است ناراضی بودم. در میان کشورهای عضو ، کشورهای پیشرفته در اروپای غربی ، مانند انگلیس ، فرانسه و آلمان ، سهم بیشتری از کشورهای اروپای شرقی داشته اند. علاوه بر این ، بسیاری از کشورهای جنوب اروپا ، مانند اسپانیا ، ایتالیا و یونان ، از بحران اقتصادی متزلزل شده اند و بیش از اینکه یک نیرو باشند ، یک بار محسوب می شوند.

سرانجام ، اصرار انگلیس بر Brexit این است که آن را به اوج برساند: این کشور موفق به فروش محصولات خود در بازارهای اروپا بدون عوارض شده است ، در حالی که پرداخت سهم هایی را که فقط برای اروپای شرقی و جنوبی مفید است متوقف کرده است ، جلوگیری از هجوم مهاجران پناهندگان می توان گفت که قرار است با توافق نامه جداگانه ای حفظ شود.

تهدید بزرگ خارجی امکان وحدت را فراهم می کند ، اما به نظر می رسد این حقیقت که قدرت حفظ آن یک فداکاری و امتیاز به یکدیگر است ، نه تنها بین انسان و انسان ، بلکه همچنین بین دولت و دولت یک استثنا است.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *