دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]هان سئونگ-آه ، پسرم ، آوریل دوباره آمد

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]هان سئونگ-آه ، پسرم ، آوریل دوباره آمد

تغییر دادن2021-04-02 00:11مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-04-02 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر 10 سال از 1961 تا 2011 در همان روز مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

2 آوریل 1961 “گل آوریل دوباره زنده شد”

گورستان جئون هان سئونگ-گون ، جوانترین قربانی 4 · 19. گورستان ملی دموکراتیک در 19 آوریل تهیه شده است

گورستان جئون هان سئونگ-گون ، جوانترین قربانی در 19 آوریل. امنیت قبرستان دموکراتیک ملی در 19 آوریل

“این آوریل دوباره برای چه می آید؟”

رمان چوی یینگ هون <구운몽>یک پرستار سفیر بدن شخصیت اصلی داستان Doc Go-min است. او به پایین به داگگومین نگاه می کند ، که یخ زده درگذشت و به پسرش فکر می کند ، که در آوریل از دست داد. پسری که آرزویش این بود که “به طور عادی و بدون خراشیدن” با مادرش زندگی کند ، در جریان انقلاب در 19 آوریل 1960 درگذشت. “مال من. احمق عزیزم. این مال من است که هرگز به این قلب برنخواهد گشت …”

انقلاب 19 آوریل دیکتاتوری سینگمن ری را سرنگون کرد ، اما آن را در قلب بسیاری جا داد. 186 نفر که برای همیشه بازگشت نکرده اند. در میان آنها کودکانی نیز بودند. در این روز ، 60 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون اعلام کرد که مادری که تنها فرزند خود را در جریان انقلاب از دست داده بود ، Okdongja را به دنیا آورد.

کیونگ یانگ شینمون در 2 آوریل 1961

کیونگ یانگ شینمون در 2 آوریل 1961

نام کودک متوفی جئون هانسئونگ است. من در سال 1948 متولد شدم و در طول انقلاب دانش آموز کلاس 6 در مدرسه ملی Susong در Gangbuk-gu ، سئول بودم. همزمان با تشویق معترضین ، کل ارتش با اسلحه ای که پلیس شلیک کرده بود روی سر آنها افتاد. کل ارتش بلافاصله به بیمارستان منتقل شد ، اما نتوانست آن را انجام دهد. کل ارتش جوانترین مرگ در انقلاب 4-19 است.

در طول انقلاب 19 آوریل ، بسیاری از دانش آموزان بودند که با ناراحتی در سنین کودکی مانند کل ارتش جان خود را از دست دادند. از 186 قربانی ، 36 نفر دانش آموز دبیرستان و 19 نفر دانش آموز دبستان و متوسطه اول بودند. این زمانی بود که دانش آموزان مثل الان زیاد نبودند و گفته می شود که آموزش فعال ایدئولوژی دموکراتیک در مدارس به عنوان بخشی از سیاست ضد کمونیستی نیز تأثیر داشته است. به ویژه دانش آموزان دبیرستانی که در بزرگسالی با آنها رفتار می شدند تا حدودی اعتراضات را از جبهه رهبری می کردند.

دوران سخت حتی دانش آموزان دبستان را به خیابان ها می راند. یک هفته پس از مرگ کل ارتش ، بیش از 100 دانش آموز از مدرسه ملی سوسونگ ، مادر بزرگ کل ارتش ، با کارت برنامه در تظاهرات شرکت کردند و گفتند: “والدین و خواهر و برادر خود را سلاح نگذارید ” کانگ میونگی ، که در آن زمان دانش آموز مدرسه ملی سوسونگ بود ، چنین شعری را به جا گذاشت.

“آیا شما و خواهرانتان کوله پشتی مدرسه شان را نگه داشته اید / چرا آنها را تیرباران کردند / دزدیدند / دزدیدند؟ … / خواهر و برادرم را دنبال خواهیم کرد. “

دانشجویان کره ای در اعتراض به حمل و نقل.  تهیه شده توسط پروژه جشن جنبش دموکراتیک

دانشجویان ملی پوش را که برای اعتراض به آنجا رفتند ، منتقل کنید. تهیه شده توسط پروژه جشن جنبش دموکراتیک

چگونه می توانم غم مادرم را که پسر کوچک خود را از دست داد ، تسکین دهم ، حتی اگر رژیم در انقلاب 19 آوریل سقوط کرد؟ مادر یون گفت: “بعد از زنده ماندن رویای هان سون آی ، من هر شب ساعت 12 نماز می خواندم.” مادرم چه دل را بین لذت تولد “Okdongja به عنوان یک گنج” و غم و اندوهی که توسط مرگ کل ارتش؟ کل خانواده توانستند خانه را ترک کنند زیرا خانواده در شرایط خوبی نبودند. در طول مرحله ، همسر نخست وزیر و دکتر ژانگ هیونگ ، بنیانگذار دانشگاه Dankuk ، یک هدیه اهدا کردند.

جمله ای وجود دارد که می گوید: “آوریل ماه بی رحمی است”. آوریل در کره نیز بسیار بیرحمانه به نظر می رسد. کشتی ججو 4 · 3 و 4 · 19 انقلاب و 4 · 16 کشتی کشتی به سئول …. افراد زیادی هستند که هنگام تماشای تعطیلات بهار از تقویم خشمگین می شوند. حتی آوریل در میانمار دور هم گرم نیست. بیش از 500 نفر در سرکوب خونین ارتش در ماه دوم جان خود را از دست دادند ، از این تعداد 30 کودک توسط رسانه های محلی در میانمار گزارش شدند. آوریل دوباره برای چه آمد؟ چه کاری می توانیم انجام دهیم و چه کاری می توانیم انجام دهیم قبل از این روزهای بیرحمانه.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *