ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]”من فقط برای خودم زندگی نمی کنم.” رویای بیست و شش نفر از بازگشتگان برای ابدیت باقی ماند

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]”من فقط برای خودم زندگی نخواهم کرد” رویاهای بیست و شش بازگشت شده برای همیشه باقی مانده است

تغییر دادن2021-05-27 00:05مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-27 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز شوید.

عکس گوئی جونگ کیم.  مراسم تشییع جنازه کیم گویونگ

عکس از کیم گی جونگ. مراسم تشییع جنازه کیم گویونگ

27 27 مه 1991. یک دانشجوی کالج خودنویس ، ارزان و پرتنش

در آن روز ، بارندگی توسط Toegye-ro ، Jung-gu ، Seoul دنبال شد. ساعت 5 بعد از ظهر ، وقتی دانشجویان و شهروندان با گریه به خیابان ها آمدند ، این اعتراض آغاز شد. معترضین که به دهها هزار نفر رسیدند ، تقاطع را از سه جهت پر کردند و خواستار استعفا از رژیم Ro Tae شدند. در تاریخ 25 مه 1991 ، آغاز تابستان ، در میان “خودسوزی” که در آن جوانان بدن خود را به آتش کشیدند ، کاملاً در جریان بود. عصبانیت از فرزندان ارتش که به دموکراتیزه شدن نفوذ کرده بودند ، از میان قطرات باران می جوشید.

پلیس نیز در آن روز مسموم شد. هزاران پلیس ویژه از سه طرف معترضین را محاصره و سرکوب آنها را آغاز کردند. در طی 10 دقیقه حدود 1000 توپ گاز اشک آور شلیک شد و بوکلدان بدنام به درون جمعیت پرید و باتوم را زد. خیابان های پر از گاز اشک آور بیشتر شبیه جبهه های جنگ بود.

در آن روز ، کیم گویونگ ، یکی از ارشدان دانشگاه سانگ یون کوان ، در این جلسه درگذشت. او دختری شگفت انگیز بود که حتی در یک محیط خانوادگی بد در خانه نیز تحصیل را رها نکرد و دوستی آرامش بخش بود که تمام شب را در دانشگاه با تأمل در “جهان بهتر” گذراند. در همین روز ، 30 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای را منتشر کرد که در آن عنوان امضا کیم در حال تبدیل شدن به یک عضو جدید برای جونگ کوک است.

کیونگ یانگ شینمون در 27 مه 1991

کیونگ یانگ شینمون در 27 مه 1991

بیش از امضای آقای کیم ، گروه شب و پلیس در حال جنگ عصبی بودند. گروه های شبانه ، کیم شاعر را خفه شدن از گاز اشک آور توصیف می کنند. کنفرانس ضد شمارنده و انجمن دانشجویان دانشگاه Sungkyunkwan و انجمن فارغ التحصیلان دموکراتیک یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کردند و گفتند: و انتشار گاز اشک آور. “

وی در این اردوگاه دموکراتیک سازی به این دلیل شنیده شد که رنگ صورت وی 30 دقیقه پس از مرگ کیم به شدت تغییر رنگ داده و آثار زیادی از خون در قفسه سینه و شانه های او ، بدون کبودی و هیچ ضربه آشکاری وجود دارد. علاوه بر این ، چوی جه هونگ ، كه در آن زمان با كیم بود ، شهادت داد كه از نمای جلو دهها گلوله سیب (نوعی گاز اشك آور) پرتاب شده است ، و دانشجویان تقریباً خفه شده و به شدت استفراغ می كنند ، و بسیاری از دانشجویان تاول های صورت خود را دارند و گردن ها “

پرتره گویونگ کیم.  مراسم یادبود کیم گویونگ

پرتره گوئی جونگ کیم. مراسم یادبود کیم گویونگ

پلیس می گوید علت مرگ کیم “مرگ در مطبوعات” بوده است. برای جلوگیری از مسئولیت سرکوب بیش از حد. پلیس گفت: “من اعتراف می کنم که مقدار زیادی گاز اشک آور شلیک کرده ام” اما گفت: “عقل سلیم ، سخت است که بگوییم در فضای باز با گاز اشک آور خفه شدم.” دادستان ها تصمیم گرفتند تا از جنازه آقای کیم کالبد شکافی کنند و تحقیقات پلیس را آغاز کردند تا ببینند آیا سرکوب بیش از حد وجود دارد.

اولین یافته های کالبد شکافی ، که در ماه بعد منتشر شد ، “خفگی ناشی از فشار” بود ، اما سرکوب بیش از حد توسط پلیس هرگز قابل توجیه نبود. گروه جایا نیز انتقاد کرد و گفت: “اگر سرکوب بیش از حد گله خرگوش نبود ، آقای کیم تحت فشار خفه نمی شد.” چهار سال بعد ، دیوان عالی کشور حکم داد که دولت باید “139 میلیون خسارت به خانواده داغدار پرداخت کند” و سرکوب بیش از حد پلیس را تأیید کرد.

در 12 ژوئن 1991 ، رژه Ung کیم گوی جونگ ، که مراسم را در Gold Grass Plaza دانشگاه Sungyunkwan به اتمام رساند ، در مقابل اولین کوره ، پارک بتکده Jongno ، با یک یونگ جونگ بزرگ در جلو حرکت کرد.  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

در 12 ژوئن 1991 ، رژه Ung کیم گوی جونگ ، که مراسم را در Gold Grass Plaza در دانشگاه Sungkyunkwan به پایان رساند ، در مقابل کوره اول ، پارک بتکده Jongno ، با یک Yeongjeong بزرگ در جلو حرکت کرد. عکس روزنامه کیونگ یانگ

اکنون که دموکراسی به طور رسمی محقق شده است ، گاتو و باکگلدان در حال تبدیل شدن به یک تاریخ قدیمی هستند. با این حال ، زندگی و نگرانی های کیم گوی جونگ هیچ تفاوتی با جوانان امروز نداشت. وی در دفتر خاطرات خود نوشت: “من برای تحصیل به دانشگاه آمدم ، اما برای بازدید از این دانشکده ، تحصیلاتم را رها کردم و برای کسب درآمد رفتم. به نظر می رسد که فقط دو کلمه “کار نیمه وقت” و “پول” جایی در ذهن من جای می گیرد که هر روز ساده تر و زنگ زده می شود. “وقتی به پدر و مادرم فکر می کنم که تمام زندگی خود را وقف تغذیه من کرده اند ، بیش از حد لوس و حتی بامزه هستم. و اعتراف به اشک وجود دارد.

کیم گویونگ (سمت چپ) هنگام تحصیل در دبیرستان دخترانه محک در وانگکسی منی ، سئول.  مراسم تشییع جنازه کیم گویونگ

کیم گوی جونگ (سمت چپ) هنگام تحصیل در دبیرستان دخترانه محک در وانگسیمنی ، سئول. مراسم یادبود کیم گویونگ

دلیل اینکه به یاد می آوریم به همین جا ختم نمی شود اکنون ، 30 سال بعد ، نگرانی های او را به یاد می آورم ، که حتی اگر از یک واقعیت دشوار رنج می بردند ، از رویای “زندگی مشترک” دست نکشیدند. یک روز او با ترجمه کلماتی که در دفتر خاطراتش باقی مانده بود نوشتن را به پایان رساند.

“من چه خواهم شد؟” 10 سال دیگر چگونه در دنیا زندگی خواهم کرد؟ من نگران آینده ام هستم و نه اعتماد به نفس دارم و نه مطمئن. یک چیز مطمئناً است ، با این حال ، من با نفع خود زندگی نخواهم کرد. من هرگز به این روش زندگی نخواهم کرد “

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *