فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]شما در حین خودآموزی مدام مرا تماشا می کنید

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]شما در حین خودآموزی مدام مرا تماشا می کنید

تغییر دادن2021-02-19 15:09مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-02-19 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

خبرنگار کیم دیوگی

خبرنگار کیم دیوک کی

■ 19 فوریه 1981 “زندگی مدرسه بافته شده از ازدواج”

وقتی من به عنوان خبرنگار کار می کنم ، مدام چیزهایی را می بینم که چهره ام را اخم می کند. پرونده های جنایی ، فساد ، نابرابری ، آلودگی محیط زیست ، جرایم مختلف و تصادفات …. برای این؟ <타임>هنری روت ، بنیانگذار G. خبر بد گفت: “خبر خوب خبر نیست.” “

بعضی اوقات می خواهم یک داستان خوب تعریف کنم. امروز “مدتها پیش این روز” کمی شیرین و سرگرم کننده خواهد بود. 40 سال پیش در این روز ، کیونگ یانگ شینمون مجموعه ای از نوشته های تولید شده توسط دانش آموزان دبستان را ارائه داد. بچه ها 40 سال پیش چه فکر می کردند؟ ما داستان های کوچک اما جالبی را که با دستهای سرخس نوشته شده اند ، روایت می کنیم.

کیونگ یانگ شینمون در 19 فوریه 1981

کیونگ یانگ شینمون در 19 فوریه 1981

این مقاله سه جلد از نوشته های منتشر شده توسط دانش آموزان کلاس ششم در مدرسه ییل کوکمین (مدرسه ابتدایی فعلی ییل) در یوکچئون دونگ ، یونگ پیونگ گو ، سئول در سال 1981 را ارائه می دهد. این کتاب شامل خاطرات روزانه ، مقاله ، افسانه ، گزارش کتاب ، پیشنهادات ، کارتون و نقاشی های دیواری است که توسط دانشجویان نوشته شده است.

به ویژه در توصیه ها ، زندگی دانشجویان در آن زمان به وضوح به تصویر کشیده شده بود. محتوایی که به یکدیگر منتقل می شود خودنمایی می کند. در آن زمان 60 دانش آموز در یک کلاس در این مدرسه حضور داشتند و گفته می شد دانش آموزان دختر و پسر به صورت جفت نشسته اند زیرا نسبت جنسیت نصف و نیمه است. به همین دلیل خیلی دعوا کردند. “من نمی توانم با کودکی مثل SeoXX جفت شوم ، بنابراین لطفا آن را تغییر دهید. قسم می خورم و همه کارها را انجام می دهم ، مخصوصاً در حین تمرین. “وقتی مردان وارد دستشویی زنان می شوند احساس ناراحتی می کنم. مخصوصاً کیم XX! این کار را نکن. “پارک XX به داخل دستشویی آقایان رفت و گفت که آنچه را دیده است دیده است ، اما من می خواهم از این کار خودداری کنی.”

این زمانی بود که آموزش ممنوع بود ، اما به نظر می رسید افراد زیادی این کار را مخفیانه انجام می دهند. یکی از دانش آموزان گفت ، “این روزها آموزش از بین رفته است ، اما هنوز هم افرادی هستند که این کار را مخفیانه انجام می دهند. همه این پوچ ها باید برطرف شود. به نظر می رسد “تقلب” نیز اغلب اتفاق افتاده است. یكی از دانش آموزان او را متهم كرد: “او در آزمون امروز به من نگاه می كرد زیرا لی XX هنوز به من نگاه می كرد و من در حال كپی كردن برگه های آزمون خود بودم.”

اخبار yunhap

اخبار yunhap

داستانهای خوب زیادی هم وجود داشت. یکی از دانش آموزان نوشت: “دانش آموز جین گی کیم و هی وون شین در طول درس خودآموزی اصلا سر و صدایی ندارند ، آنها فقط در مورد کار خود سکوت می کنند ، بنابراین امیدوارم که آنها از این دو کودک تعریف کنند.” کودکان زیادی باشید تا در طول درس خودآموزی صحبت کنید. دانشجوی دیگری کتاب جنگ بجانگ را خواند و گفت: “آیا من واقعاً شخصی هستم که بشریت را می شناسم؟ “من می دانستم انسانیت چیست و بخشیدن یکدیگر برای زندگی مهم است.”

غم انگیز است وقتی هیچ داستان شیرینی وجود ندارد. یکی از دانش آموزان به یکی از دوستانش گفت ، “من در کلاسم درس نمی خوانم و فقط به خودم نگاه می کنم. حتماً خیلی دوستش داشته اید. لی مونگ ریم ، معاون مدیر مدرسه ییل کوکمین در آن زمان گفت: “برخی از دختران هستند که از همان کلاس 4 بلوغ نشان می دهند ، زیرا کودکان به تدریج زودرس می شوند. آنها دانش آموزان مورد علاقه خود را به مهمانی های تولد دعوت کردند و یا با یکدیگر تماس تلفنی برقرار کردند. در طی خودآموزی ، نمی دانم آیا کودک قلب خود را ابراز کرده است یا دیگری آن را پذیرفته است؟

خبرنگار کیم یونگ مین

خبرنگار کیم یونگ مین

وی همچنین عزم خود را قبل از فارغ التحصیلی ابراز داشت. دانش آموز سونگ-یونگ شین گفت: “من الان پیرتر شده ام و به سختی کار می کنم تا یک تاجر بزرگ شوم” ، اما کنجکاوم که آیا رویای من محقق شود. سئونگ کواک جاه طلبی بالغی نوشت و گفت: “عزم من این است که از دبیرستان از نو شروع کنم ، به آنچه که خوب انجام داده ام فکر کنم و به اشتباه خود فکر کنم.”

کیم جونگ اون ، مدیر آن زمان در مدرسه ییل کوکمین ، گفت: “ما در مدرسه فقط به آن کمک کردیم که کتاب شود.” که به آن نیاز دارید. همچنین والدین نباید مجبور به آموزش فرزندان خود شوند ، بلکه باید همه کارها را داوطلبانه انجام دهند.

“كودكان سفیرانی هستند كه به این زمین فرستاده می شوند تا نشان دهند كه خدا نسبت به مردم ناامید نیست.” این از شاعر هندی راویندرانات تاگور است. دوران کودکی شما چگونه بود؟ اگر به آن زمان برگردید ، دوست دارید چه کاری انجام دهید؟

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyang را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (c میانبر)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *