ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]”سن من چه شده است؟” من هنوز هم می خواهم کار کنم …

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]”سن من چه شده است؟” من هنوز هم می خواهم کار کنم …

تغییر دادن2021-04-29 00:20مروری بر زمان معرفی

ورود2021-04-29 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

بازنشستگانی که در رویداد استخدام یکپارچه برای افراد مسن در حمایت از کار و فعالیت اجتماعی شرکت کردند ، در دفتر ماپو گو در سئول در سال 2019 برگزار شد ، در حال پر کردن برنامه های شغلی هستند.  اخبار yunhap

بازنشستگانی که در رویداد استخدام یکپارچه برای افراد مسن در حمایت از کار و فعالیت اجتماعی شرکت کردند ، در دفتر ماپو گو در سئول در سال 2019 برگزار شد ، در حال پر کردن برنامه های شغلی هستند. اخبار yunhap

29 29 آوریل 1991 ، استخدام افراد مسن ، حتی اگر خانواده با “دیوار” آشنا نباشند

کلمه “100 سال” دیگر بیهوده نیست. با پیشرفت تکنولوژی پزشکی ، امید به زندگی افزایش می یابد و پیری بدتر می شود. طبق اطلاعات موسسه تحقیقات اقتصادی کره ، سهم سالمندان (65 سال به بالا) در کره در سال گذشته 15.7 درصد بوده است. در طی 20 سال ، این سهم به 33.4 درصد افزایش می یابد و گفته می شود که هر سوم شخص پیر می شود.

با افزایش جمعیت سالمند ، تلاشهای اجتماعی برای غنی سازی “زندگی پیری” لازم است. سیستم هایی مانند افزایش سن بازنشستگی ، کار برای سالمندان و مراقبت های اجتماعی از سالمندان بطور فعال مورد بحث قرار گرفته است. در سال 1991 ، کره همین مشکل را در نظر گرفت. 30 سال پیش در این روز ، کیونگ یانگ شینمون دیواری را که افراد سالخورده ای که می خواهند کار پیدا کنند ، ملاقات می کند.

کیونگ یانگ شینمون در 29 آوریل 1991

کیونگ یانگ شینمون در 29 آوریل 1991

در این مقاله نتایج یافتن شغل برای افراد مسن ارائه شده توسط سازمانی به نام “تلفن بدهی نقره ای برای اطلاعات استخدام سالمندان” ارائه شده است. بر اساس داده ها ، 920 متقاضی کار و 644 ارائه دهنده شغل وجود دارد ، اما نرخ واقعی اشتغال فقط 108 مورد ، 16.7٪ است.

این مقاله توضیح می دهد که دلیل پایین بودن میزان اشتغال در افراد مسن این است که “آنها با عدم آگاهی در بین عموم مردم دست و پنجه نرم می کنند”. منظورتان از عدم آگاهی عموم مردم چیست؟ اول ، گفته می شود که مشاغل کمی وجود دارد که “محیط کار پاک” را فراهم کند که افراد مسن بیشتر به دنبال آن هستند. مشاغل ارائه شده به افراد مسن دشوار بود زیرا مشاغل بسیار ساده یا محدود و اغلب کم درآمد بودند.

طبق آمار آن زمان ، ترجیح افراد مسن برای مشاغل 22.1٪ برای هزینه های ساختمان و آپارتمان ، 20.5٪ برای مدیریت انبارداری ، 19.5٪ برای کارمندان اداری و 18.6٪ برای کارهای عادی بوده است. با این حال ، 55.5 درصد مشاغل واقعی کارگران عادی ، 12.0 درصد هزینه های ساختمان ها و آپارتمان ها ، 6.4 درصد نظافت و 5.5 درصد کارمندان اداری هستند.

خبرنگار کیم سنگ مین

خبرنگار کیم سنگ مین

در خانواده نیز مشکلی در “چهره” وجود داشت. نه تنها شرایط بسیار دشواری از جمله نیاز به فرم رضایت برای کودکان وجود داشت ، بلکه افراد جویای کار بزرگسال نیز کار با کیفیت بالا می خواهند. همچنین گفته می شود که رفتار خانواده “از اینکه ناامید شده ای برای رفتن به محل کار خود چه می کنی؟” نیز یک مانع است.

مقامات محلی همچنین تلاش های خود را برای پرداختن به کارهای افراد مسن انجام داده اند. در آن زمان ، شهر سئول قصد داشت پروژه به اصطلاح Granda Social Services را به تمام سئول گسترش دهد. این پروژه ای بود که به افراد مسن اجازه می داد از اوقات فراغت خود برای خدمات اجتماعی استفاده کرده و پول جیب جمع کنند. کارهای وی شامل رهبری جوانان ، حفاظت از طبیعت ، فعالیت های خیابانی و کنترل ترافیک در جلوی مدرسه است. همچنین گفته می شود معلمان بازنشسته به کودکان حروف چینی و سوزن دوزی را آموزش داده اند.

اخیراً ، دولت همچنین پروژه های عمومی عمده ای را برای سالمندان اجرا می کند. در حقیقت تعداد افراد مسن شاغل افزایش یافته و این تأثیر داشته است. با این حال ، برخی اشاره می کنند که این یک کار ناپایدار است ، با سهم زیادی از کارگران موقت و تأثیر عمده ای در تعطیلی مشاغل. جامعه مدنی همچنین “اتحادیه کارگران نیمه وقت” را تضمین می کند تا حقوق کار دشوار افراد مسن را تضمین کند. ما باید بیشتر کار کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که جامعه می تواند “بازنشستگی سعادتمندانه” را در کره تضمین کند ، که به سمت یک جامعه مسن تر حرکت می کند.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “Hyang” را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *