دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]”سلاحی بسیار برتر از AK-47 ارتش کره شمالی”

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]”سلاحی بسیار برتر از AK-47 ارتش کره شمالی”

تغییر دادن2021-03-17 08:35مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-17 00:00

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

[오래 전 ‘이날’]

17 مارس 1971 “سلاح های بسیار برتر از AK-47 ارتش کایجو شمال”
راه اندازی اولین نمونه اولیه جنگنده KFX کره ای در حدود یک ماه دیگر نزدیک است. این رسانه اغلب به این نکته اشاره می کند: “کره ، که حتی نمی تواند یک تفنگ بسازد ، یک جنگنده با تکنولوژی پیشرفته با تکنولوژی خاص خود ساخته است.” اما “کره که حتی یک تفنگ هم نمی توانست بسازد” چه زمانی ساخت تفنگ را آغاز کرد؟ در این روز ، 50 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای منتشر کرد که می تواند سرنخی برای این موضوع باشد.

این مقاله خبر امضای قرارداد ساخت کارخانه تفنگ بین کره و ایالات متحده را که در سیزدهم امضا شد ، چهار روز قبل از انتشار ، می رساند و اسلحه ای را که در این کارخانه تولید می شود ، ارائه می دهد. “کاملاً اتوماتیک با عملکرد گاز است و وزن آن M1 یا Akabo (کره شمالی) است. نسخه AK-47) سبک تر از یک تفنگ ، 6.31 پوند ، حداقل برد موثر 440 متر ، حداکثر برد موثر 2653 متر ، پر شده با 20 گلوله و حداکثر سرعت شلیک 750 گلوله در دقیقه. این سلاح مفیدی است. “

این تپانچه M-16 یا دقیق تر M-16A1 است. در این مقاله آمده است: “درست است که تفنگ M-1 ، که سلاح اصلی 600000 نیروی مسلح ما است ، به دلیل عملکرد پایین تر ، از نظر سلاح های شخصی کمتر از تفنگ آکابو بود که در حال حاضر متعلق به طبل است”. گفته می شود که این سلاحی بیش از AK-47 است. “

به طور خاص ، “ایالات متحده در ابتدا” نوع سنگاپور “را توصیه می کند ، که فقط به قطعات و مونتاژ داخلی نگاه می کند ، اما دولت 100٪ تولید داخلی را تحمیل می کند ، فقط مواد اولیه را معرفی می کند.” حق ثبت اختراع همچنین می گوید: “ایالات متحده 10٪ پرداخت کرده است ، اما دولت 6.2 درصد بود. من موفق شدم آن را به خط پایین بیاورم. “در همان زمان ، معنای این جمله داده می شود ،” این یک معنی عالی است ، زیرا کشور ما توانایی ایجاد سلاح های مدرن را برای اولین بار در تاریخ دارد.

این مقاله ماشه مستقیم ساخت این کارخانه تفنگ را “حادثه 1.21” توصیف می کند ، که سه سال پیش رخ داده است. “از آنجا که این حادثه ، که در آن تیم تروریستی مسلح دشمن به قلب سئول نفوذ کرد و مردم را شوکه کرد ، دولت دستور ویژه ای از رئیس جمهور پاک یونگ هی دریافت کرد و یک کمیته مطالعه مشترک بین کره و ایالات متحده برای ایجاد آتش سوزی ایجاد کرد کارخانه خاموش کننده در مارس همان سال (1968). وی گفت: “در نتیجه بررسی AR-18 و M-16 ، نتیجه گیری شد که M-16 ایده آل تر است و مذاکرات با ایالات متحده از ژوئیه سال جاری آغاز شد.”

کیونگ یانگ شینمون در 17 مارس 1971

کیونگ یانگ شینمون در 17 مارس 1971

اما دلیل اساسی آن جنگ در ویتنام بود. کره پس از شرکت در جنگ ویتنام در سال 1964 پس از ایالات متحده دومین نیرو را به این کشور اعزام کرد. بر این اساس ، در سال 1966 ، وینتروپ براون ، سفیر ایالات متحده در کره ، 16 مورد کمک نظامی و اقتصادی را از طریق به اصطلاح “یادداشت قهوه ای” ارسال شده توسط وزیر خارجه کره وعده داد. همچنین شامل کمک های نظامی برای M-16 ، جدیدترین تفنگ در آن زمان بود. و بر این اساس ، در اولین جلسه وزیران دفاع ROK-ایالات متحده در سال 1968 ، توافق نامه اصولی در مورد کارخانه تفنگ M-16 حاصل شد.

به ویژه ، ایالات متحده که تجربه زیادی در ویتنام داشت ، در سال 1969 دكترینه نیكسون را اعلام كرد و اظهار داشت كه “كشورهای آسیایی باید خود به تنهایی با تهدید جنگ داخلی و تجاوز مقابله كنند و ایالات متحده مستقیماً وارد ارتش نمی شود. مداخله ” “بر این اساس ، کره احساس نیاز کرد که در توسعه صنعت دفاعی و تغذیه خود با سلاح و مهمات شتاب کند. در واقع ، در مارس 1971 ، درست قبل از انتشار مقاله ، لشکر 7 نیروهای ایالات متحده عقب نشینی کرد و سپس عقب نشینی کرد. در لشکر 2 ، قرار دادن کره در موقعیت دفاع مستقیم از خط آتش بس ، بنابراین در نهایت ایالات متحده را متقاعد کردیم که در آن زمان تفاهم نامه ای را برای کارخانه تفنگ M-16 امضا کند.

ساخت کارخانه در همان سال آغاز شد و در سال بعد به پایان رسید و تولید انبوه آن در سال 1973 تاسیس شد. در سال 1972 ، وزارت دفاع چو بیئونگ-چانگ تأسیس شد ، كه مسئولیت بهره برداری از این كارخانه را بر عهده دارد. تولید انبوه M-16 از سال 1974 آغاز شد و تا سال 1978 بیش از 600،000 قرص تولید و به كل تحویل داده شد. ارتش.

در آن زمان ، اما 600000 فروند M-16 برای تولید داخلی مجاز بود. ما نیاز به تولید اسلحه گرم خود داشتیم ، زیرا به دلیل افزایش سن نمی توانستیم محصولات اضافی تولید کنیم. دولت کره م Augustسسه تحقیقات دفاعی (ADD) را در آگوست 1970 تأسیس کرد و ساخت اسلحه های گرم خانگی را به او سپرد. در سال 1977 ، اولین اسلحه گرم خانگی ، تفنگ K-1 تولید و تولید آن از سال 1980 آغاز شد و در سال 1984 تفنگ K-2 تحویل ارتش شد. و در این فرآیند ، از دانش به دست آمده در تولید M-16 در کره استفاده شد. در مورد تفنگ K-2 واقعی ، برخلاف M-16 ، که نوعی گاز با درایو مستقیم است ، روش پیستون گاز اتخاذ می شود ، اما مهمات و مجله ، و همچنین پایین تپانچه با M-16 سازگار هستند.

وزارت دفاع ملی چو بایونگ-چانگ و ADD ، که تولید داخلی M-16 و تولید سلاح گرم را نظارت می کرد ، صنعت دفاع کره را رهبری کرد. چو بایونگ-چانگ از وزارت دفاع ملی در سال 1981 خصوصی شد و اکنون انگیزه تحقیق و توسعه است. وی تا زمان ظهور رقیبی به نام Dasan Qigong ، بازار داخلی سلاح گرم را در انحصار خود درآورد. ADD KFX را با KAI (صنعت هوافضای کره) و همچنین موشک های داخلی مانند چونگونگ و هایونگونگ ایجاد کرد.

نیرویی که “کره ، که نمی تواند یک تفنگ بسازد ، حتی یک جنگنده نیز توسعه می دهد” ، از آغاز تولید تفنگ در پایان در حال رشد است.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *