فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]ساخت 7 مجرم در گذشته به عنوان “نماینده ناشر” …

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]ساخت 7 مجرم در گذشته به عنوان “نماینده ناشر” …

تغییر دادن2021-04-15 00:01مروری بر زمان معرفی

ورود2021-04-15 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

خبرنگار کیم سنگ مین

خبرنگار کیم سنگ مین

15 15 آوریل 1991 به کتاب هفتم Beoms تبدیل شد “رئیس انتشارات”

یک پسر کوچک در خیابانهای سئول که توسط جنگ کره ویران شده است ، با ناراحتی گریه می کند. کودکی که در جنگ یتیم بوده است نمی تواند از حمایت اجتماعی یا کمک اجتماعی برخوردار شود. هرچه زندگی زندگی را تحریف می کرد ، کودک شکست می خورد. آنها باند یتیمان نظامی را تشکیل دادند که در همین وضعیت بودند و مرتکب خشونت و جنایت شدند. این کودک هنگام حضور در مراکز کودکان و زندان ها به عنوان “7 مجرم” بزرگ شد.

یک روز در دهه 1970 ، هنگامی که به زندان ویجونگبو سفر می کرد ، ناگهان فکر کرد: “زندگی همه این نیست.” من یک کتاب شنیدم او همچنین می دانست که چگونه یک مداد را نگه دارد ، بنابراین هسته را شکست و کاغذ را پاره کرد ، اما به مطالعه ادامه داد. وی پس از آزادی به یک شرکت انتشاراتی پیوست و پس از 15 سال کار ساکت رئیس جمهور شد.

این داستان سونگنام لیم ، نماینده سابق شرکت چاپ و نشر Dolbegae است. 30 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای را در مصاحبه با مدیر عامل سابق لیم منتشر کرد. چگونه در حین قدم زدن در کوچه پس کوچه ، رئیس یک شرکت انتشاراتی شدید؟

کیونگ یانگ شینمون در 15 آوریل 1991

کیونگ یانگ شینمون در 15 آوریل 1991

قبل از داستان ، ابتدا باید به شما بگویم که یک شرکت انتشاراتی به نام Dolbegae چیست. Dolbegae در سال 1979 به منظور ترویج ایده های جونها جانگ ، یک فعال استقلال طلب و ضد دیکتاتوری تاسیس شد. لی هه چان ، رئیس اجرایی سابق حزب دموکرات ، بنیانگذار جوانان است. بالش سنگی که “کتاب ناراحتی” چاپ می کند و بیان می کند که وی اراده آقای ژانگ جون ها را به ارث می برد ، از نظر یک دیکتاتوری شدید نظامی زیبا نیست. بالش های سنگی مورد سرکوب های بسیاری قرار گرفته اند ، از جمله ممنوعیت فروش کتاب و دستگیری نمایندگان.

بالش سنگی که توسط نیروهای مسلح لگدمال شد و “با هم” متوقف نشد ، شبیه زندگی پر آشوب مدیرعامل سابق لیم بود. مدیر عامل شرکت لیم جئون پس از گذراندن زندگی سخت ، در یک کتاب نجات یافت. گفته می شود که وی “یک حرکت فرهنگی بسیار خوب” را منتشر کرده است تا افکار و احساسات خود را با مردم در میان بگذارد. وقتی در زندان کتاب می خواندم ، مدیر عامل سابق لیم گفت: “چیزهایی که گفتم جوشید و زمین خورد.”

ایده ای که مدیر عامل سابق لیم می خواست آن را به اشتراک بگذارد چیزی نبود جز “زندگی مشترک”. مدیرعامل لیم در مصاحبه ای ارزش زندگی مشترک با تجربه در یتیم خانه را توضیح داد. اگر گرفتار فرار از زندگی در یك پرورشگاه شوید ، این ضرب و شتم وحشیانه سقوط خواهد كرد.پس از انقلاب 19 آوریل 1960 ، یتیم خانه از شاهین پرهیز كرد و هزینه های فرسایش كمتری خورد. لی گفت: “بخشی از دموکراسی این است که مناطق حاشیه ای کم کم بهتر می شوند.” او به یاد دوستانش از پرورشگاه و زندان می افتد و می گوید: “همه آنها افراد خوبی هستند ، اما محیط آنها را گیج کرده است.”

سونگنام لیم نماینده  عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

مدیر عامل شرکت سونگنام لیم عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

آزار و شکنجه رژیم به منظور افزایش عمر همزیستی قابل توقف نبود. وکیل چو یونگ ری <전태일 평전>این کتابی است که توسط مدیر عامل سابق لیم دو در زمان ریاست جمهوری منتشر شده است. این مقاله درباره انتشار این کتاب می گوید: “بعلاوه ، فرض بر این است که افراد خارجی یک انتشارات تجاری نبوده اند.” فکر می کنم چنین باشد. “به مرحوم جوان بوک شین <감옥으로부터의 사색>این همچنین یک بالش سنگی کلاسیک است.

زندگی ، فقط به “من” فکر می کرد ، سپس ناگهان سر خود را برای دیدن دیگران بلند کرد ، و نگاهش را به “فراتر” گسترش داد بدون اینکه هر روز خفه شود. نمی دانم آیا این قدرت کتاب است؟ آیا این نیرو نبود که جنایتکار هفتم لیم سونگ نام را به عنوان “نماینده لیم” ساخت؟ “من فقط فکر کردم که خوشبختی و ناراحتی انسان احساسات شخصی است ، اما (هنگام خواندن کتاب) ، مردم را از طریق مفهوم ساختار اجتماعی درک کردم.”

23 آوریل روز کتاب است. من فکر می کنم خوب است این آخر هفته با یک کتاب انجام شود. “کتاب زندگی” شما چیست؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *