دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]تلفن و برق به دلیل بارش شدید برف 200 سانتی متری در 3 مارس قطع شد.

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]تلفن و برق به دلیل بارش شدید برف 200 سانتی متری در 3 مارس قطع شد.

تغییر دادن2021-03-03 00:01مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-03 00:00

این بخشی است که گزارش های کیونگ یانگ شینمون در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

هنگامی که برف سنگین در کوه ها و ساحل شرقی Gangwon-do yunhap سقوط کرد ، وسایل نقلیه نمی توانستند در گذرگاه Misiryeong شرق به غرب حرکت کنند.

هنگامی که برف سنگین در کوه ها و ساحل شرقی گنگوندو بارید ، وسایل نقلیه نمی توانستند در مسیر Misiriong East-West Pass حرکت کنند. اخبار yunhap

■ در تاریخ 3 مارس 1971 ، تلفن به دلیل بارش شدید برف به طول 200 سانتی متر مسدود شد تا اینکه برق قطع شد

اول روز در Gangwon-do برف شدید بود. گردشگرانی که برای فصل تعطیلات از سواحل شرقی بازدید می کردند ، در این مسیر کاملا منزوی بودند. گفته می شود که از یانگیانگ تا چونچئون 8 تا 10 ساعت طول کشیده است. واحدهای نظامی نیز برای یدک کشی ماشین های بیش از حد بسیج شده اند. بارش برف از اول تا دوم صبح در Misiryeong 77.6 سانتی متر ، در Seorak-dong ، Sokcho 60.2 سانتی متر ، در Wangsan ، Gangneung 56.2 سانتی متر و در Guryongryeong 51.3 سانتی متر بود.

50 سال پیش در این روز برف سنگینی در کانوندو بارید که قابل ثبت است. از شب اول مارس 1971 ، تا صبح روز 3 ، 108 سانتی متر از جینبوریونگ ، 200 سانتی متر از داگوانریونگ ، 80 سانتی متر از سئوراکسان و 100 سانتی متر از ساپانگریونگ ریخته شد. جاده در هشت بخش از جمله Inje-Goseong ، چونگچونگ-یانگ ، Gangneung-Sokcho و Gannyong-Pyongyang به دلیل برف شدید مسدود شد. 27 اتوبوس بین شهری از چونگ کینگ به سوکچو در وونتون ری ، اینژه گون بسته شد و 300 مسافر برای روز دوم تعطیل شدند.

در آن روزها تلفن ها نیز گیر می کردند. تماس های تلفنی از راه دور بین هفت شهر از جمله چونچون – سوكو و چونچون – سامچوك قطع شد و تماس های امنیتی بین پنج شهر از جمله چونچون – گاسون كاهش یافت. حدود 15000 نفر از 2000 خانوار كه در مناطق كوهستاني يانگ يانگ و گوزونگ زندگي مي كنند ارتباط خود را با جهان خارج از دست داده اند. خط برق قطع شد و کل منطقه یونگدونگ در ساعت 11 صبح شب دوم قطع شد.

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 3 مارس 1971 گزارش داد.

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 3 مارس 1971 گزارش داد.

یک واژگونی سریال در بزرگراه بین سئول و بوسان ، گاگوک ری ، یونگسان میون ، یئونگدونگ-گون ، چونگچئونگ بوک دو انجام شد. اتوبوس هانیل اکسپرس از سئول به گیمچئون از تونل خارج شد و یخ های منحنی را پایین کشید. راننده اتوبوس یک انحنای تند به سمت تقسیم کننده مرکزی ایجاد کرد ، اما اتوبوس به دلیل گیر افتادن در یک خندق بین خطوط بالا و پایین ، 180 درجه چرخید. تاکسی ها و یک اتوبوس تازی تازی شاهد این ماجرا بودند و نجات یافتند.

در آن زمان ، یک اتوبوس بزرگراه متعلق به بزرگراه Gwangju از سئول به بوسان از تونل خارج شد. راننده اتوبوس از دیدن تاکسی ها و اتوبوس ها در جاده خجالت کشید. سرانجام ، اتوبوس با یک تاکسی تصادف کرد و از صخره پایین آمد. در این حادثه 11 نفر کشته و 58 نفر به شدت مجروح شدند.

در آن زمان ، راننده به بی دقتی در رانندگی و سهل انگاری مقامات مانند راه سازی و پلیس اشاره کرد. راننده گفت: “پس از افتتاح بزرگراه بین سئول و بوسان ، وزارت حمل و نقل سرعت متوسط ​​80 کیلومتر در ساعت را تعیین کرد و باعث شد که در مدت 6 ساعت بین سئول و بوسان حرکت کند. در 5 ساعت و 40 دقیقه کار می کند.” وی همچنین گفت: در شرایط بد آب و هوایی سرعت به 60 کیلومتر محدود شد اما به دلیل زمان رانندگی ، حتی از این امر غفلت شد که منجر به همان حادثه ای شد که در روز 2 اتفاق افتاد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *