ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]”این” به جای MBTI 30 سال پیش؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]”این” به جای MBTI 30 سال پیش؟

تغییر دادن2021-02-23 00:01مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-02-23 00:00

شخصیت های دادستانی

شخصیت های دادستانی “16 شخصیت” با مفاهیمی مشابه MBTI. گفته می شود که کمی با MBTI رسمی متفاوت است. تهیه شده توسط NERIS Analytics Limited

این داستان MBTI است ، هر کجا که امروز میروم. MBTI که حروف اول شاخص Myers-Briggs Type Indicator را نشان می دهد ، یک شاخص تیپ شخصیتی است که شخصیت فرد را به 16 نوع تقسیم می کند. با پرسشنامه ای مشابه آزمون روانشناختی و تجزیه و تحلیل شهودی مانند نوع برونگرایی-درونگرایی یا تفکر-احساسی ، محبوبیت بیشتری کسب می کند. به ویژه جوانان به نظر می رسد مشتاق MBTI هستند.

اگر دانشجویان در سال 2020 MBTI داشتند ، MBTI دانشجویان در دهه 1990 “چهار هفته” بود. در این روز ، 30 سال پیش ، کیونگ یانگ شینمون گزارش داد که 71٪ دانش آموزان دبیرستان به کلید اعتقاد دارند.

کیونگ یانگ شینمون در 23 فوریه 1991.

کیونگ یانگ شینمون در 23 فوریه 1991.

در این مقاله نتایج مطالعه ای که توسط مرکز جوانان بوسان در سال 1991 برای کمک به توسعه برنامه های ارتباط با جوانان انجام شد ، ارائه شده است. این پروژه ای بود که ساختار آگاهی را مورد بررسی قرار داد و 1032 دانش آموز دبیرستانی در بوسان را هدف قرار داد.

طبق مقاله ای که در یک نظرسنجی پرسیده شد “نظر شما درباره چیزهایی مانند چهار هفته ، فروش و سرنوشت” چیست ، 71٪ دانش آموزان دبیرستان گفتند که “کمی قابل اعتماد” است. 1٪ از پاسخ دهندگان گفتند “من کاملاً اعتقاد دارم” و 28٪ نیز گفتند “ارزش اعتماد ندارد”. هرچه سطح زندگی بالاتر و دانش آموزان بیشتری داشته باشند ، در طی چهار هفته اعتقاد بیشتری دارند.

محبوب “خوشبختی کوچک (خوشبختی کوچک اما مسلم)” قبلاً محبوب بود. در پاسخ به این س askedال که “چگونه می خواهید زندگی خود را ادامه دهید” ، 51٪ پاسخ دادند: “من از زندگی لذت خواهم برد و با کمی خوشبختی زندگی خواهم کرد. 52٪ به عنوان “مهمترین چیز در زندگی اجتماعی” گفتند: “شما باید صادقانه مسئولیتهای خود را انجام دهید.”

یک تبلیغ چهار هفته ای در Kyunghyang Shinmun در سال 1997 منتشر شده است.

یک تبلیغ چهار هفته ای در Kyunghyang Shinmun در سال 1997 منتشر شده است.

نتایج پرسشنامه دگرجنس گرایی نیز جالب توجه است. در پاسخ به س “ال “در مورد برخوردهای دگرجنسگرایانه در دوران دانشجویی چه نظری دارید؟” 84٪ پاسخ دادند: “من با جنس مخالف سالم موافق هستم.” احساس می کنم چطور جو جامعه “بسته” کم کم تغییر می کند. حتی وقتی از آنها در مورد “رابطه جنسی قبل از ازدواج” س askedال شد ، 54٪ گفتند که “این کاملا نیست” ، اما 29٪ ، تعداد قابل توجهی ، گفتند: “مهم نیست که شما عشق داشته باشید.” 16٪ از پاسخ دهندگان می گویند که “اگر آنها متاهل باشند ، مهم نیست” ، و 1٪ می گویند که “مهم نیست ، حتی اگر آنها عشق نداشته باشند”.

از بسیاری جهات ، این روزها آنها مانند جوانان به نظر می رسند ، اما نحوه تفسیر تحقیقات آنها کاملاً متفاوت از ارزش های امروز است. در این مقاله آمده است: “به نظر می رسد دانش آموزان دبیرستانی امروز تمایل ضعیفی به اتكا به سرنوشت به عنوان عناصر اصلی و رازها دارند ، نه روحیه مترقی و چالش برانگیز و اخلاق را چندان مهم نمی دانند. اگر امروز با جوانان صحبت کنم ، فکر می کنم جواب برمی گردد ، “مرا تنبیه نکن”. در اینجا تفاوت دیدگاه در زمانهای تغییر یافته آشکار می شود.

تفسیر می شود که MBTI و چهار هفته محبوب هستند زیرا آنها می خواهند “من” را بهتر درک کنند. کواک گوم جو ، استاد روانشناسی در دانشگاه ملی سئول ، در ماه مه گذشته در مقاله ای در Kyunghyang Shinmun (▶ حدس می زنم ’، MBTI) گفت:” همه نگران خود و آینده خود هستند و من می خواهم بدانم چه کسی من هستم. “به طور خاص ، در شرایطی که زمان و میل به انعکاس خود به دلیل کرونا 19 در حال افزایش است ، چنین آزمایشات مختلفی ممکن است رایج تر شود.” در دوران جوانی ، وقتی نگرانی ها و انتظاراتم از آینده نامشخصی با هم درگیر می شود ، ممکن است مجبور باشم به خودم توجه کنم ، که به خوبی نمی دانستم.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ میانبر)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *