دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]آیا سنجاب آتشین Bongdaesan را می شناسید

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]آیا سنجاب آتشین Bongdaesan را می شناسید

تغییر دادن2021-03-26 00:04مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-26 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر 10 سال از 1961 تا 2011 در همان روز مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

عکس روزنامه کیونگ یانگ

عکس مطالب روزنامه کیونگ یانگ

26 مارس 2011 “سنجاب آتشین اولسان بونگدسان” پس از 16 سال …

آیا اگر یک آتش افروز وجود داشته باشد که بیش از 10 سال بیش از 90 آتش سوزی در یک منطقه داشته در یک منطقه باور داشته باشید؟ با کمال تعجب این داستان آتش افروز سریال معروف اولسان است که به آن “سنجاب آتشین Bongdae” نیز گفته می شود. سنجاب آتش نشانی Bongdaesan در سال 2011 پس از سوزاندن آتش سوزی در یک سری پروازها به دونگ گو ، اولسان ، از سال 1994 توسط پلیس گرفتار شد. ده سال پیش ، در این روز ، خبر دستگیری سنجاب آتشین در کوهستان

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 26 مارس 2011

کیونگ یانگ شینمون در تاریخ 26 مارس 2011

سنجاب آتشین Bongdaesan برای پلیس اولسان سردرد طولانی مدت است. از سال 1994 آتش سوزی در منطقه دونگ گو در اولسان آغاز شده است. در ابتدا فکر کردم این آتش سوزی ناشی از اشتباه گردشگران است ، اما با ادامه آتش سوزی جنگل احساس ناخوشایندی کردم. شهر اولسان و پلیس اولسان تعهد کرده اند که جایزه ای بی سابقه 300 میلیون برنده ای در سنجاب آتش نشانی بونگداسان را بدست آورند. این دومین جایزه بزرگ تاکنون پس از 500 میلیون برنده در مورد حمله رئیس سابق گروه سمنو یو بیونگ-یون و یونگین در دهه 1950 است.

سنجاب آتشین از بونگدسان ، “یک مرد 300 میلیونی درآمد” ، جیغ نمی کشید. تکنیک های پیشگیری از آتش سوزی که عمدتا از فندک استفاده می شود نیز متنوع است ، مانند چرخاندن دستمال توالت رول شده برای اشتعال یا بستن کبریت و دستمال برای آجیل و دفع آنها. گفته می شود که وی برای تحقیق در مورد وضعیت نظارت بر آتش سوزی با بازرسان جنگل دوست شده است.

سنجاب آتشین Bongdaesan در 12 مارس 2011 در دامنه کوه مگول گرفتار شد. تصویر مشکوک از قدم زدن در اطراف یک آپارتمان نزدیک توسط نظارت تصویری ثبت شد. پلیس برای نظارت تصویری در مجتمع آپارتمانی مجاور جستجو کرد و سنجاب آتشین Bongdaesan را پیدا کرد. تحقیقات پلیس نشان داد که سنجاب آتش نشانی Bongdaesan از سال 1995 93 مورد را به آتش کشیده است ، اما پس از آزمایشات تایید شد که از سال 1994 تاکنون در مجموع 96 مورد آتش سوزی رخ داده است. هیچ صدمه ای به انسان وارد نشده است ، اما چقدر ساکنان اولسان احساس اضطراب می کنند.

12. صحنه ای که در آن مقامات دولتی و آتش نشانان آتش سوزی جنگل را در یئومپوسان ، دونگ گو ، اولسان در 12 دسامبر 2010 خاموش کردند. تهیه شده توسط دونگ گو ، اولسان

12. صحنه ای که در آن مقامات دولتی و آتش نشانان آتش سوزی جنگل را در یئومپوسان ، دونگ گو ، اولسان در 12 دسامبر 2010 خاموش کردند. تهیه شده توسط دونگ گو ، اولسان

سنجاب آتشین Bongdaesan مدیر میانی یک شرکت بزرگ در اواسط دهه 1950 بود. در سال 1985 ، او به یک شرکت بزرگ در اولسان پیوست و 26 سال صادقانه کار کرد. دوستان اطراف او گفتند که از این که او سنجاب آتشین معروف بونگ دائسان است متعجب شدند.

در نگاه اول ، من بدون نقص عمده زندگی خواهم کرد ، اما چرا روی زمین؟ سنجاب آتش نشان Bongdaesan در تحقیقات پلیس گفت: “من برای از بین بردن استرس جمع شده از مشکلات خانوادگی شلیک کردم و پس از روشن کردن آتش جنگل ، از تماشای روند خاموش شدن آتش لذت بردم.” هر چقدر استرس جمع کنید ، می توانید حل کنید توسط آتش سوزی … اخیراً یک راهب گفت: “این باعث شد که راهبی که با هم زندگی می کردند برای من دلسوز شود.” پس از نوشیدن الکل ، آتش در Daeungjeon در معبد Naejangsa در Jeollabuk-do روشن شد. حتی اگر می خواستم قلب سایه دار هامان را شعله ور کنم ، فقط این کار را در قلبم انجام می دهم.

به هر حال 300 میلیون جایزه اعطا شده چه شد؟ توصیه نهایی نظارت تصویری آپارتمان بود ، اما اینجا و آنجا افرادی بودند که می گفتند: “گزارش من تعیین کننده بود!” پس از بحث و گفتگو ، شهر اولسان تصمیم گرفت 200 میلیون جایزه به 19 نفر ، از جمله افراد و گروه های مدنی توزیع کند. . سنجاب آتشین Bongdaesan در سال 2012 به 10 سال زندان محکوم شد و در زندان است.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *