دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래 전 ‘이날’]آیا اساتیدی هستند که “نفرین” را به فرزندان خود آموخته باشند؟

[ad_1]

[오래 전 ‘이날’]آیا اساتیدی هستند که “نفرین” را به فرزندان خود آموخته باشند؟

این بخشی است که گزارشات مربوط به Kyunghyang Shinmun در همان روز از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال بررسی می شود. روزانه به روز کنید.

شاتر

دریچه شاتر

16 16 فوریه 1991 برای حفظ زبان کره ای ، به کودکان یاد دهید که سوگند یاد کنند … پروفسور هئو یونگ چول “مدال 20 ساله”

قبل از انتشار کلمه “عصر جهانی شدن” ، کره ای ها به خارج از کشور مهاجرت کردند. من برای کسب درآمد یا تحصیل به ایالات متحده رفتم و سپس “جامعه کره ای” را تشکیل دادم و معدن کاران و پرستاران برای کار به آلمان رفتند و ساکن شدند. برخی در ژاپن یا چین باقی ماندند. مهاجران در آنجا ریشه دواندند و خانواده تشکیل دادند و بچه های دو یا سه ساله ای که معمولاً کره ای نامیده می شوند متولد شدند.

فقط به این دلیل که کره ای کره ای ، 2 یا 3 ساله هستید ، نیازی به دانستن کره ای ندارید. این زبان والدین است ، اما هیچ دلیلی برای مجبور کردن آن وجود ندارد. با این حال ، اگر با پدر یا مادر یا مادربزرگ و مادربزرگ که کره ای بلد هستند زندگی می کنید ، یادگیری کره ای به عنوان یک زبان جدید انتخاب خوبی است. 30 سال پیش در این روز ، کیونگ یانگ شینمون حاوی داستان استادی است که سعی کرد به کودکانش سرگرمی کره ای بیاموزد.

کیونگ یانگ شینمون در 16 فوریه 1991

کیونگ یانگ شینمون در 16 فوریه 1991

شخصی که توسط این مقاله نمایندگی می شود پروفسور هئو یونگ چول (اندرو هو) ، رئیس گروه اقتصاد در دانشگاه میلرزویل در پنسیلوانیا ، ایالات متحده است. پروفسور هئو اهل گوانگژو است و پس از ترک دانشگاه ملی سئول ، از دانشگاه سنت لوئیس دکترای اقتصاد گرفت و در ایالات متحده اقامت گزید. در خانواده من یک مادر کیونگ چاودار جنگ ، یک همسر یونگ-جا لیم ، سه پسر و یک دختر داشتم. تمام فرزندان آنها در ایالات متحده به دنیا آمدند.

پروفسور ها به دلیل روش منحصر به فرد خود در آموزش کره ای به یک موضوع داغ تبدیل شد. پروفسور هو گفت که او به مدت 20 سال در خانه به کودکان غیر کره ای زبان کره ای تدریس کرده است. او تجربیات خود را جمع آوری کرد و مقاله جالبی تحت عنوان “آموزش کره ای در خانه: یک تجربه” منتشر کرد. اجازه دهید برخی از “17 آموزش زبان کره ای” ذکر شده در این کتاب را معرفی کنم.

-انگلیسی در خانه ممنوع بود و فقط کره ای لازم بود. شما استفاده از کلمات را یاد می گیرید زیرا اگر در خانه انگلیسی صحبت کنید ، دیگر فرصتی برای صحبت کره ای ندارید.

-در حالی که انگلیسی را تحریم می کنیم ، ما هر روز بر بهبود مهارت بیان کره ای تمرکز می کنیم. به تدریج ، با توجه به رشد توانایی های فکری کودکان ، کلمات پیچیده آموزش داده می شدند.

-من انگلیسی را در زندگی روزمره خود پیدا کردم و آن را به کره ای در حال حرکت تبدیل کردم. به عنوان مثال ، Owner’s Guide به Owner’s Guide تغییر می کند.

آنچه جلب توجه می کند این است که من حتی “نفرین” کره ای را آموختم. گفته می شود که آنها تمام کلماتی را که دارای معنی جنسی هستند ، آموزش داده اند. من کنجکاو هستم که واکنش بچه ها چگونه است.

-بیاد و قسم می خورم. اگر لعنت به کره ای بلد نباشید ، به انگلیسی قسم نخواهید خورد؟ به ویژه برای کره ، کلمات فحش مانند “رعد” و “کودک لعنتی” حذف شدند.

-ما همچنین تمام کلماتی را که به اندام تناسلی زن و مرد و اصطلاحات کره ای به معنای اتحاد جنسی بین زن و مرد است را یاد گرفتیم. این بخش بر توانایی تمایز بین فحش و زبان روزمره متمرکز است.

پروفسور هئو از گوانگژو به ناچار لهجه ها را آموزش می داد. من همچنین عبارات ژاپنی را که به کره ای باقی مانده است آموزش دادم. به جای یک “کره ای استاندارد” کامل ، به معنای واقعی کلمه “کره ای عملی” است.

-به ناچار او گویشی از جولا-دو را آموزش داد. این به این دلیل بود که اگر من بیاموزم “به همین دلیل امکان پذیر نیست” ، نتیجه معکوس خواهد داشت و سپس گفتم ، “با او کار نکن”.

-بیانهای ژاپنی بی شماری را که به کره ای باقی مانده است می آموزد. خوب بود ، اما بد بود ، اما من چاره ای نداشتم جز اینکه یاد بگیرم با مادر و پدرم چه کنم.

من نمی خواهم روشهای تدریس پروفسور هو را از یک دیدگاه از منظر امروز ارزیابی کنم. من فکر می کنم فرزندانم رنج زیادی کشیده اند ، اما در آخر مهمترین چگونگی پذیرش پروفسور هو و فرزندانش است. ضمناً ، من به بی میلی پروفسور هئو نیز علاقه مند هستم ، که می گوید ، “من یک جعل جعلی ناخواسته را در گوشم شنیدم و آن را با گوش دیگر ریختم.” اگرچه در این مقاله نمی گویید که چه نوع مراقبه در اطراف او است. تصور اینکه چه نوع مراقبه ای ممکن است رخ داده باشد و بیان پروفسور هو در آن زمان برای خواننده بسیار سرگرم کننده باشد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “سلام” را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (c میانبر)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *